כך תדעי אם הוא בוגד בך

זוגיות היא לרוב קסומה ואטרקטיבית. על אך שזוגיות דורשת עבודה והשקעה, בני הזוג קוצרים את פירות הזוגיות ולרוב נהנים ממנה. האהבה, הדאגה, ההכלה וכל מה שכרוך בקשר הפיזי והנפשי של בני הזוג, הם דברים אשר מניעים את הזוגיות ומעניקים לבני הזוג תחושה עילאית. בזוגיות בריאה ותקינה, קל מאוד לזהות סימנים של בגידה. אם בן הזוג שלך בוגד בך כאשר המערכת הזוגית שלכם תקינה, את תרגישי שהוא לא נמצא בתוך הזוגיות שלכם בכל כולו. ישנם לא מעט סימנים אשר יכולים להעיד כי בן הזוג שלך בוגד בך. אם אחד מהסימנים הבאים מופיע אצל בן הזוג שלך, כדאי מאוד שתערכי בירור מקיף ויסודי יותר בכדי לגלות את האמת.

 

סימנים שיכולים להעיד כי בן הזוג שלך בוגד בך

 

via GIPHY

 

איחורים חוזרים ונשנים מהעבודה

אם בן הזוג שלך מרבה לאחר לאחרונה מהעבודה, יכול להיות שמקום העבודה באמת מצוי בתקופה לחוצה והבוס שלו דורש ממנו לעבוד שעות נוספות, אבל יכול גם להיות שבמקום להיות בעבודה עוד שעה, שעתיים או שלוש, בן הזוג שלך פשוט נמצא באותו הזמן עם מישהי אחרת.

 

מחיקה הודעות ממכשיר הטלפון

אם בן הזוג שלך לא היה עד כה אדם אשר נוטה להסתיר ממך את מכשיר הטלפון האישי שלו ועכשיו הוא מרבה להתעסק בו, מסתיר אותו ממך ואפילו מוחק הודעות, יכול מאוד להיות שיש לו משהו חשוב להסתיר ממך וחשוב שתבדקי את זה בצורה יותר רצינית.

 

ריח של בושם לא מוכר על הבגדים

אחד הסימנים המחשידים ביותר שיכולים לסמן על כך שבן הזוג שלך בוגד בך הוא פשוט הריח בבגדים שלו. לא פעם גברים לא מייחסים חשיבות לריח אשר דבק בבגדים שלהם ולא מנסים להעלים אותו באופן כלשהו, במקרה שכזה תוכלי להריח בושם שלא שלך על הבגדים של בן הזוג שלך ולדרוש ממנו הסברים.

 

חוסר חשק למגע מיני או למגע בכלל

אם המגע המיני בינך לבין בן הזוג שלך תמיד היה תקין ומהנה ופתאום לבן הזוג שלך אין כל כך חשק ליחסי מין או לכל סוג אחר של מגע, יכול מאוד להיות שהוא נהנה מיחסי מין וממגע אחר עם אישה אחרת, שממלא אותו ולא מותיר לו מקום למגע שלך.

 

חוסר עניין כללי בך

אם בן הזוג שלך לא נמצא מספיק בתוך מערכת היחסים שלכם, פחות מביע עניין, יותר אפתי, פחות מביע רגש או כל דבר אחר, כדאי שתבדקי בצורה יסודית מה קורה אתו.

חשוב שתזכרי, לתחושת הבטן שלך יש משמעות. אם את מרגישה שמשהו לא תקין במערכת היחסים בינך לבין בן הזוג שלך ובן הזוג שלך טוען מצדו שהכל כרגיל, חשוב מאוד שתבדקי את הדברים לעומק- ייתכן מאוד שתגלי כי הוא בוגד בך.

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 24th, 10:13am - 2017-08-24T10:13:46+03:00