6 סיבות שבגללן נשים בוחרות לא להתחתן

אולי שמתם לב, אבל בזמן האחרון ישנו שינוי באוויר. השינוי מגיע מנשים רווקות שפשוט בוחרות לא להתחתן.

שינוי זה נובע מכך שכיום יותר ויותר נשים רוצות להשקיע את זמנן בקריירה, ללא גידול ילדים או דאגה לתחזוקת הבית, תוך שהן מעדיפות להימנע מהתחייבויות משפחתיות, והן פשוט רוצות להמשיך ליהנות משימת כל מרצם בחייהן, במיצוי החיים ובקריירה שלהן.

מלבד זאת, תוכלו לשים לב כי בשנים האחרונות נישואים הופכים ליותר ויותר מיושנים, גם בעיני נשים וגם בעיני גברים, בעוד שלנשים ישנן בנוסף 6 סיבות עיקריות שבגללן הן נמנעות מחתונה:

 

גברים שאינם יכולים לספק פרנסה

ישנן נשים שבוחרות לא להתחתן מפאת פחד כי הגבר שאיתן לא יעבוד או יפרנס את ילדיהם. רבות הנשים שמעדיפות לפרנס את עצמן לבד ולדאוג לבד לבעיות הכלכליות שלהן מבלי להרגיש בצורך לדאוג למישהו נוסף. מלבד זאת, נשים שיש להן ילדים, מעדיפות בדרך כלל לקבל סיוע מהממשלה במקרה של מצוקה כלכלית, מאשר להתחתן.

 

הצלחה בחיים

רבות הנשים שמצליחות מאד בחייהם ובקריירה שמעדיפות לא להתחתן. נשים אלו רוצות לרכז את כל מרצן בעשייה והצלחה והן אינן מרגישות שהן רוצות למלא את חייהם בחיי הנישואים והתמודדות עם מערכת יחסים. עולם של נשות קריירה מצליחות מאד מלא, ולכן לעיתים אין להן מקום לקשר כה מחייב.

via GIPHY

 

רצון לחיות ללא מטלות

נשים שאינן רוצות להקים משפחה, הן כאלה שלא רוצות להתחייב למטלות כמו חינוך הילדים,  תחזוקת הבית, תוך השתתפות בפעילויות שונות הקשורות לגידול משפחה. לכן הן בוחרות להישאר ללא מחויבויות משפחתיות.

 

הוצאות החתונה

חתונה כיום יכולה לעלות הון קטן, גם אם בוחרים לקיים חתונה צנועה. בשל כך רבות הנשים שמוותרות על הטקס הרשמי וחיות בזוגיות ללא נישואין.

via GIPHY

 

פחד מבגידה

ישנן נשים שבשל חוויות קודמות, מעדיפות לא להיות במערכת יחסים מחייבת וזאת כדי להימנע מבגידה. קשר שאינו מחייב בעיני נשים שפוחדות מבגידה, יכול להיות קל יותר ופחות כואב.

 

המתנה ל'אחד'

ההמתנה לאביר על הסוס הלבן נראית לעיתים לא ממשית ולכן ישנם מקרים שבהם נשים בוחרות להתחתן, גם אם הן לא בטוחות שהגבר שעמו הן מתחתנות הוא האחד עבורם. נשים שלא מוותרות ולא מתפשרות, לא יתחתנו עד שהן לא יהיו בטוחות שהאחד שהן תמיד חלמו עליו הגיע.

 

 

אז אם גם את לא ממש ממהרת להתחתן, בפעם הבאה שאת נמצאת באירוע משפחתי והדודה המעצבנת שוב אומרת לך "ב'קרוב אצלך" הציגי לה את הרשימה הזאת, ותראי כיצד היא לא פונה אלייך שוב באיחולי חתונה מרגיזים.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00