5 הסיבות האמיתיות שעדיף לך להיות לבד מאשר עם מישהו שלא ראוי לך

להיות בקשר אמתי וחיובי יכול להיות אחד הדברים המרגשים ביותר שקורים בחייכם. אבל אם אתם נמצאים בקשר עם אדם שאינו ראוי לאהבה שלכם, אתם יכולים לחוש הכל חוץ מריגוש.

אם מצאתם את עצמכם ביחסים חד צדדיים, אתם בוודאי יודעים כמה יחסים כאלה ריקים ומתסכלים. אתם אתה מוצאים את עצמכם לכודים, מוצפים ברגשות אשם, תוך תחושה של עצב, כעס מודחק וטינה.

בשלבים אלה אתם כבר יכול להבין שאתם נמצאים במערכת יחסים לא מאוזנת, או בכזאת שאינכם יודעים מה מקומה ולאן היא מתקדמת. לכן חשוב לשים לב לסיבות שבגינן עדיף שתהיו לבד מאשר בזוגיות.

 

אז אם אתם לא מרגישים מוערכים, מכובדים ואהובים, כדאי שתהיו לבד, אך ורק בשל 5 הסיבות הבאות:

 

כדי שתוכלו להבין מה באמת חשוב

ברגע שאתם מרשים לעצמכם להתרחק ממערכת היחסים, אתם יכולים לראות את החיים שלכם מחוץ לקשר ומבלי שאתם דואגים לגבי הדברים שעליכם  לעשות עבור בני הזוג שלכם. בכך אתם יכולים להתחיל לשים לב לסדרי העדיפויות שלכם, לקבל החלטות שאינן מושפעות מבן הזוג, ולנתב את הזמן והאנרגיה שלכם לדברים שאתם מוצאים אותם כחשובים.

 

יציאה מהמקום הלחוץ והמתיש

כאשר אתם מבלים עם מישהו שכל הזמן מלחיץ אתכם ושכל האנרגיה שלכם מוקדשת בלהכיל אותו ואת ההתנהגויות שלו, אתם נמצאים עם אדם שאינו נותן לכם מקום במערכת היחסים וחושב רק על עצמו. כאשר תהיו לבד, ההשפעה השלילית על חייכם תעלם, ותוכלו להבין כיצד תוכלו לקבל את ההערכה ואת הרגיעה שחיפשתם.

w1_0.jpg©awarenessact

 

הכנסת אנרגיה חיובית לחיים

אם אתם מוקפים באנשים שליליים, האנרגיה שתעטוף את חייכם תהיה גם היא שלילית. ברגע שאתם מטרפדים את הגורם השלילי, אתם יכולים ליהנות ממשיכת גורמים חיוביים לחייכם, תוך הגשמת החלומות שלכם והנאה מהגשמה עצמית.

 

הרס ההערכה עצמית שלכם

ברגע שאתם נמצאים במערכת יחסים הרסנית, דבר נוסף שבדרך כלל נהרס הוא ההערכה העצמית שלכם אותה בן או בת הזוג מקפידים להרוס, כך שהם יוכלו לתמרן אתכם, לשלוט בכם ולהיות מרכז עולמכם. אבל אם תהיו לבד, ללא האדם המתמרן: תוכלו להיות חזקים יותר ולבנות מחדש את ההערכה העצמית שלכם.

w2_0.jpg©awarenessact

 

צער על רגעים מבוזבזים

ברגע שאתם מבינים כי האדם שאתם עמו במערכת יחסים אינו מסור אליכם, אתם תתחילו להסתכל אחורה, ולהצטער על כל הזמן שבזבזתם עמו. אבל אם תצאו במהרה מהקשר, תוכלו להבין שישנם אנשים אחרים, ראויים יותר, שאפשר לתת לכם זמן ואנרגיה.

 

 

זה נכון שהרעיון של להיות לבד עלול לגרום לכם להרגיש לא נוח ואפילו לעורר רגשות פחד., אבל אם אתם  צריכים להמשיך הלאה, חשוב לעשות זאת ובכך למצוא אדם שיתייחס אליכם בדרך הראויה, יאהב ויוקיר אתכם.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00