כך תביני שהוא לא מאוהב בך: המילים שהוא אומר

הנפש הגברית לא כל כך מסתורית. אפילו להיפך. אם את רוצה להבין מה הוא באמת מרגיש כלפייך, פשוט תקשיבי למילים שלו.

גם גברים לפעמים מתקשים להיפרד מבת הזוג, בלי להרגיש חוסר נוחות או אשמה. במצב כזה הם מאד מנסים להשתמש ברמזים – מודעים ולא כל כך, בתקווה שהאישה שמולם תבין אותם ותקבל את ההחלטה הנכונה לבד. אגב, לפעמים לא מדובר בפרידה – פשוט הוא לא מאוהב בך, לא רואה את עתידכם המשותף וכל זה אפשר לשמוע במה שהוא אומר לך. להלן רשימה של שישה משפטים הכי פופולריים של גברים והפירוש שלהם:

 

y1.jpg©whrussia

 

1. "אני לא ראוי לך"

מאד מעליב לגלות שנשים מדהימות, במקום להסכים וללכת לדרכן, מיד מתחילות לשכנע את הגבר שאמר זאת שזה לא נכון, רק כדי להרים את הביטחון העצמי שלו. אגב, הכל בסדר שם עם הביטחון העצמי, הוא פשוט בטוח שהוא ראוי למישהי אחרת.

 

2. "את תפגשי גבר שיתייחס אליך טוב יותר"

לא, אין כאן שום קנאה ביחס בן זוג עתידי. זה גם לא ביטוי לצער ביחס אליך. זה פשוט ככה: "ייתכן ומישהו יאהב אותך, אבל זה לא אהיה אני".

 

3. "אני עדיין לא מצליח להבין מה אני רוצה"

מה עושות נשים ברגע ששומעות את המשפט הזה? נכון, הן ששות לעזור: נשבעות בנאמנותן, מציעות ללכת יחד לטיפול זוגי, מבטיחות תמיכה כוללת וסבלנות. לא, גבר שאמר את זה לא זקוק לשום דבר מאלה. הוא חולם רק שיעזבו אותו בשקט.

via GIPHY

 

 

4. "יש לי תקופה לחוצה בעבודה / הכלב שלי חולה / אני במשבר אמצע החיים"

בבקשה הימנעי מלשנות את כל חייך כדי להתאים את עצמך לעיסוקים שלו. אל תציעי לבוא אליו עם מרק חם, אל תשלחי לו טלפון של וטרינר מעולה. פשוט תודיעי לו שגם את בלחץ ואין לך זמן ותיעלמי לו. למה? כי הוא נתן לך להבין שהוא לא מעוניין בך.

 

5. "נראה לי אני לעולם כבר לא אתאהב"

ברור שהוא יתאהב. אבל לא בך. אז חכי למישהו אחר.

via GIPHY

 

6. "נדמה לי שאת לא ממש מאושרת איתי"

כן, גם המשפט הזה נכלל ברשימת המשפטים המצביעים על כך שהוא לא מעוניין בך. הוא בכיף היה יכול לומר שאתם לא כל כך מתאימים, אבל רוצה להישאר מנומס. הכי נכון להפגין רוחב לב ולשחרר אותו לחופשי.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00