8 משפטים שכל גבר רוצה לשמוע

"אתה אוהב אותי?", "המכנסיים האלה גורמים לי להראות שמנה?", "כמה עלה הפלייסטשיין!?" כולם משפטים קריטיים במערכת היחסים שבין גבר ואישה, והם כאלה שעולים מידי פעם בכל מערכת יחסים תקינה.

עם זאת, בין כלל המשפטים שגורמים לנשים להרגיש בטוחות או נאהבות, ישנם מספר משפטים שיכולים לגרום לגבר את אותה תחושת הרוגע והביטחון.

אז איזה משפטים כל גבר רוצה לשמוע? הכנו עבורכן רשימה של משפטים חביבים, שתוכלו לומר לגבר שלכם לפחות פעם אחת בשנה (ואולי גם כשהוא חולה...).

 

via GIPHY

 

"זה בסדר"

שוב גילית דו"ח נהיגה מוסתר בתא כפפות? הכביסה לא נתלתה כמו שביקשת והבאישה? או שאולי הוא איחר ב 30 דקות לאוסף אותך מהעבודה?!. בכל מקרה, כאשר הוא נוהג בחוסר אחריות, הוא כבר יודע שממתינה לו שטיפה הגונה. אבל אם פעם בכמה זמן תגידי לו  ש"זה בסדר" על עוד טעות שהוא עשה, הוא יעריך את הדבר וישתדל פחות לפקשש בפעם הבאה.

 

"אני אוציא את הזבל"

עוד מימי הביניים תפקידם של הגברים הוא להוציא את הזבל. אבל אם פעם אחת תהפכי את היוצרות ותדאגי את להוציא את הזבל, בן הזוג שלך יהיה מופתע ואולי בעתיד ייקח על עצמו גם את התפקידים שלך.

 

"אני סומכת עלייך"

נשים כיום עושות הכל: הן מנהלות קרירה, דואגות לתשלום החשבונות, לחינוך הילדים, ומתמרנות בין חיי חברה וארגון כל מה שאתם צריכים כדי להצליח. בשל כך, רוב הסמכויות עברו לידיים נשיות. אבל אם פעם בכמה זמן תודיעי לגבר שלך שאת סומכת עליו, תוכלי להעלות לו את הביטחון ולחולל שינוי במערכת היחסים. אחר כך כבר תבדקי שהוא באמת ביצע את המשימה שלו בצורה טובה.

via GIPHY

 

"לא הולכים להורים שלי היום"

שיחות סרק עם אבא שלך, מחמאות מנומסות לאימא שלך, וספיגת מבטים מוזרים מאחותך הקטנה: הם כולם דברים שבן הזוג צריך להתמודד עמם שהוא מגיע למשפחה שלך. אבל אם פעם אחת תודיעי לו שבמקום ארוחה אצל ההורים אתם רק שניכם הולכים למסעדה, את תהפכי אותו למאושר ולחופשי באדם!

 

"החברים שלך אחלה!"

הם מוציאים גזים מהגוף, מקללים, ועוסקים בפעילויות משעממות. אבל מה לעשות, אלה החברים של בן זוגך. נסי להתחבב אליהם, להכיר אותם ולשהות במחיצתם מבלי לגלל עיניים כל שלוש דקות. אולי בסוף תגלי שהם 'אחלה' וגם תוכלי לומר את זה לבחור שאת אוהבת.

 

"בלי לחץ"

חתונה, ילדים, בית ומשפחה, יש גברים שמפחדים ממילים אלה ובורחים מהם כמו ממתקפה אווירית קשה. אבל אם גם את מרגישה שאת לא לחוצה, ואת ממש לא מתכננת להקים משפחה בקרוב, חלקי את התחושה של העדר הלחץ עם בן הזוג. ככה תוכלו ליהנות יחד ולהירגע.  

 

"זה בסדר להסתכל על אנשים יפים"

כולנו מכירות את הרגע הזה שאישה יפה עוברת ברחוב, תוך שבן הזוג מתאמץ ממש לא להסתכל, אך משהו חזק ממנו גורם לו להתמקד באותה יפיפייה. ברגעים אלה הרגיעי אותו ואמרי לו כי "זה בסדר להסתכל על אנשים יפים". בכך גם את תהיי חופשיה להביט על גברים חמודים והכל ללא רגשות אשמה.

 

"אני יוצאת עם חברות"

זה נכון שאתם רוצים לעשות הכל ביחד, ובכך אתם הופכים לכמעט בלתי נפרדים. אבל לעיתים זה נחמד קצת לשחרר ולתת לו ערב חופשי.

אז אם את מחפשת משפט נחמד שיעלה את מצב הרוח לבן זוגך, בחרי אחד מהמשפטים האלה או שתמצאי משפט נחמד שהוא כולו שלך.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00