איך תדעי שפגשת את הגבר "שלך"?

נניח שמההתחלה ברור – בנושאים חשובים הדעות שלכם שונות. אתם מבינים אחרת את תפקידכם בזוגיות, הוא לא מוכן לקבל את הילדים שלך או שלשניכם גישה שונה לדת או פוליטיקה. זה מובן ועדיין משהו מושך אותך בגבר הזה.

אוקי, את מוזמנת ליהנות מהרגע, אבל ברגע שההתאהבות תחלוף, תצטרכו להתמודד עם כל אי ההתאמות האלה. ואפילו היחס המזלזל שלו כלפי החתול שלך בסופו של דבר יפוצץ את כל העסקה.

אם אחרי שהתפשרת את מרגישה שאיבדת את עצמך כבן אדם או שאת מקריבה את האינטרסים שלך, הדברים האלו יכולים לגרום לזוגיות להשחק ובסופו של דבר לההרס. הנה חמישה כללים שיעזרו לך להבין מה טיב היחסים ביניכם. אם ענית "כן" על כולן, כנראה שמצאת את הגבר הנכון:

 

s3.jpeg©psychologies

1. קל לכם יחד, אפילו שאתם מכירים אחד את השני ממש מעט זמן. הבדיחות שלו מצחיקות אותך, נוח לך כשאתם שותקים. את לא חושבת על הרושם שאת עושה עליו..

2. את מרגישה את עצמך בטוחה אתו. זה אומר שבן הזוג שלך בשל מספיק והצליח לבנות מערכת יחסים עם עצמו. תודות לתכונה זו הוא לא ידרוש ממך לפתור את הבעיות הפנימיות שלו. הוא מתעניין במחשבות וברגשות שלך ואת לא חוששת שהוא ישתמש בפתיחות שלך נגדך.

3. את מרגישה שמחה אתו. היכולת שלו להצחיק אותך, להפתיע אותך, להמציא משהו שיגרום לליבך לפעום בחוזקה – סימן נהדר לכך ששלפת את הכרטיס הזוכה בלוטו אהבה. יכולת לשמח אחד את השני יוצרת תחושה של חיבור וזה מסייע לזוג לצלוח מכשולים יחד.

s1.jpeg©psychologies

4. יש ביניכם משיכה גופנית. טוב לכם יחד במיטה מההתחלה וגם ברור שלא תצטרכו לנסות למצוא התאמה ביניכם – אתם כבר מתאימים. אתם מרגישים תשוקה ורוך.

5. את מכבדת אותו על התכונות שהוא הספיק להפגין. כל כימיה בין אנשים נהרסת ברגע שאין כבוד.
מרגישה שבן אדם קרוב אליך ורוצה שמערכת היחסים הזאת תתפתח לזוגיות? איך לדעת שאת בדרך נכונה?

s2.jpeg©psychologies

1. הוא עומד במילה שלו. אם הוא הבטיח שיתקשר, הוא יעשה זאת. אם הוא יזמין אותך לבלות יחד בסופ"ש, הוא לא יבריז ברגע אחרון בגלל העבודה. כאשר גבר מעוניין בך, הא יעשה הכל כדי לקיים את ההבטחה.

2. הפגישות איתך נמצאת בסולם העדפותיו. גם אם הוא מאד עסוק, הוא מוצא זמן לא רק להודעות וטלפונים, אלא גם לפגישות פנים מול פנים.

3. אתם נפגשים לא רק בגלל מין. אם ברוב המקרים הוא מציע לך להיפגש רק שניכם – רוב הסיכויים שהוא תופס את היחסים ביניכם כמשהו חולף. בהמשך הקשר הזה או יסתיים, או יהפוך לחברות עם הטבות.

4. נעים לו לדבר על מה שמעניין אותך. הוא שואל שאלות על התוכניות והתחביבים ומקשיב למה שאת מספרת.

5. הוא מכניס אותך לחיים שלו ומכיר אותך לאנשים שיקרים לו. המצב משתנה אם יש לו ילדים. במקרים כאלה הוא לא ממהר ויכיר לך את הילד כאשר יהיה בטוח באמת בעתידכם המשותף.

6. הוא לא מתבייש להפגין כלפייך רגשות ליד אנשים אחרים וגם ליד בני משפחתו.

7. הוא מרים את הביטחון העצמי שלך. בן אדם שאוהב ומכבד אותך – הוא כמו מראה שמשקפת את התכונות הטובות ביותר שלך.

8. אם יש לך ילדים הוא פתוח לפגוש אותם. בהחלט פגישה זו יכולה גם לא להתקיים ממש בהקדם, אבל היעדר עניין ומוכנות להיות בקשר עם הילד שלך כבר בהתחלה – סימן שהזוגיות הזאת לא תחזיק מעמד.

9. הוא כולל אותך בתוכניות לעתיד. רוב הסיכויים שהוא לא יתחיל מיד לתאר לך את החתונה שלכם. אבל אם הוא התחיל לתכנן יחד אתך אירועים חשובים בחייו – קניית מתנה ויום הולדת לחבר קרוב או חופשה משותפת – זה אומר שהוא הכניס אותך לתסריט חייו.
אם הוא אומר מההתחלה שהוא לא מוכן לזוגיות, זה נכון. אין מה לפתח ציפיות, שאת תצליחי לשנות אותו. זה רק יוביל לאכזבה.

Published by MISHTI.CO.IL - November 16th, 11:40am - 2017-11-16T11:40:15+02:00