8 משפטים שכל אישה רוצה לשמוע

זה נכון שנשים אוהבות לשמוע מידי פעם משפטים כמו "אני אוהב אותך", "אני מתגעגע" או אפילו לדעת עד כמה כיף לכם במחיצתן. אבל ישנם משפטים שפשוט עושים לנשים את היום, אפילו אם הן לא מראות את זה.

אז מהם המשפטים שנשים אוהבות ורוצות לשמוע? קבלו 8 משפטים מעולים!

 

"האקסית שלי התקשרה, אמרתי לה שאני בקשר רציני איתך, וניתקתי" – רבות הנשים שעדיין נמצאות במחשבות אודות האקסית שלכם. הן תוהות האם האקסית טובה מהן במיטה, האם אתה עדיין חושב על 'זאת שחמקה', וישנה המחשבה המטרידה שנוגעת לסיום הקשר בינך לבין האישה הקודמת. לכן, כאשר שאתה מבשר לבת הזוג שסגרת את הגולל על האקסית והיא לא יכולה ליצור עמך קשר, וזאת בין אם אתה חוסם אותה בפייסבוק, לבין אם אתה אומר לה מפורשות שלא תתקשר יותר: יכול להיות שאתה הופך את בת הזוג שלך באותם רגעים למאושרת, גם אם היא מביעה אמפתיה מאולצת לרגשותיה של זאת שבדיוק נדחתה.

"למה שלא תצאי לשופינג?" – כאשר אישה יוצאת לשופינג, ישנם שתי דרכים שבאמצעותן תוכל לראות  את מה שהיא קנתה: או שהיא תציג את הבגדים על גופה, או שפשוט יום אחד תמצא שקיות מוחבאות בבגאז' של האוטו שאותן היא שכחה. נשים משום מה מרגישות טוב מאד שהן קונות בגדים, אבל לאחר הריגוש מגיעה תחושת אשמה על הבזבוז שאופפת אותן. אבל אם אתה מחזק את השופינג, ונראה שאתה אף שולח את בת הזוג למסע של עילפון חושים בקניון, יש מצב שברגעים אלה אתה הופך לגיבור שלה.  

 

via GIPHY

 

"שערות ברגליים לא מפריעות לי" – כמה אפשר? שעוות, לייזר, גילוח שנראה שמוליד עוד ועוד שערות, וכאב בלתי נתפס. ההתמודדות עם שיער גוף ושערות הרגליים היא פעולה מורטת עצבים (תרתי משמע) לנשים. אבל ברגע שאתה נותן לאישה שאתך את האישור לכך ששיער ברגליים לא ממש דוחה אותך, אתה יכול ליהנות ממערכת יחסים חלקה ונעימה. כל עוד לא תתעכב יותר מידי באזור הרגליים של בת הזוג שלך.

"תנהגי את" – תאמין או לא, הנהיגה שלך יכולה להוציא את האישה שלך מאיזון. אתה מתנגד לשים 'וויז' (גם שאתה לא ממש יודע לאן לנסוע), נהיגה של נהגים אחרים מוציאה אותך מדעתך, והמהירות המותרת היא עבורך רק בגדר המלצה. אבל כשאתה מוותר על היאחזות בהגה, ומתנתק ממאחז בשם "מושב הנהג", אתה מראה לה שאתה יודע לפעמים גם לוותר.

"בא לי לראות סרט בנות" –  עזוב אותך מ'מהיר ועצבני' וגיבורי פעולה זבי דם. התרגל לבכי, צחקוקים נשיים  ואכזבה - גם של גיבורי הסרט, וגם שלך.  זה נכון שסרט בנות רומנטי תמיד נראה אותו הדבר, אבל המבט שתקבל שתכריז על צפייה משותפת בקיטש, יהיה מבט חדש ומלאה הערכה.  

 

via GIPHY

 

"מה דעתך?" – אם יש משהו שאישה אוהבת הוא לומר את דעתה. אז תגדיל ותתייעץ עם בת הזוג שלך בנוגע להחלטה חשובה, או אפילו קבל בשמחה את דעתה של בת הזוג על אישות של החבר מהעבודה. בכך תוכל לפתוח צוהר לעולם מלא בדיבורים וריכולים שבוודאי יעשו לבת הזוג את היום.

"איזה מידה את? סמול?" – המלחמה אחר המשקל והגזרה מלווה נשים רבות. לכן אין דבר שאישה אוהבת לשמוע מאשר טעות במידה שנעשית לטובתה. טעה במידה, ותראה שזה הדבר הכי נכון שיכלת לעשות.

אמרתי לאימא שלי 'לא' – שוב הוזמנתם לשבת? אימא שלך החלה לתת עצות לגבי סידור הבית ולא מפסיקה? או שאולי היא רוצה להצטרף אליכם לסוף השבוע הרומנטי? ברגע שאתה עומד על שלך ואומר 'לא' לאישה שהביאה אותך לעולם, אתה יכול לזכות מבת הזוג לעולם ומלואו.

 

ספרי לנו בתגובות איזה משפט את חושבת שהוא הנכון ביותר.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00