דרכים פשוטות לשמור על ניצוץ במערכת היחסים שלכם

מערכות יחסים זה משהו שצריך לעבוד עליו, לא תמיד מדובר בעבודה קלה ולא תמיד זה מסתדר… וכמו בכל עבודה, זה לא משתפר רק כי אתם נמצאים שם מספיק זמן. ברוב מערכות היחסים הארוכות אפשר לצפות למהמורות לאורך הדרך.. כך למשל "עיניים פוזלות" - מה שניתן לצפות ממישהו שנמצא במערכת יחסים מונוגמית, עם אותו אדם, זמן רב. הדבר החשוב ביותר הוא להיות מודעת לרגעים הבלתי נמנעים הללו ולדעת מראש כיצד להתמודד איתם. למרות שאתם נמצאים יחד זמן רב, אין זה אומר שאי אפשר להמשיך וליהנות. המרכיב הסודי למערכת יחסים מספקת הוא כמובן להיות מאוהבים… ולזה אין לנו עצות. עם זאת, אנחנו יכולים לתת לכן כמה עצות כיצד לשמור על מערכת היחסים מעניינת מספיק, גם ברגעים הקשים יותר…

 

 

via GIPHY

- אחת הטעויות הנפוצות שזוגות יכולים לעשות היא לבלות כל שנייה יחד, רק אתם. תוכלו למשל לערוך מסיבה, אליה יוזמנו חברים של שניכם, כך לא רק שתוכלנה להכיר לחבריכם חברים חדשים, ואולי לשדך ביניהם בלי להתכוון… אלא שגם תהיה לכן הזדמנות להיות יחד, אבל לא להיות דבוקים..

- אם אתם נוהגים ללכת לאותן מסעדות, לאותם ברים, הגיע הזמן לשנות. הכירו עיר חדשה, חוף שונה, מלון חדש לבלות בו את סוף השבוע, וכך תפתחו קשת חדשה של נושאים לשוחח עליהם.

- כשאת אוהבת מישהו, את רוצה לבלות איתו כמה שיותר, אבל חשוב שיהיה לכל אחד מכם קצת זמן לעצמו ואפילו, שימי לב… לבלות לילה בנפרד. ההיפרדות הזמנית הזאת מאפשרת לכם חופש מצד אחד, וגעגוע מהצד השני. את יכולה לנסוע לסופשבוע עם חברה, או סתם לבלות בעצמך לילה שקט, לקרוא ספר ולהתגעגע.

- מתנה קטנה מדי פעם יכולה להזכיר לבן הזוג כי חשבת עליו גם כשאתם לא יחד. זה לא חייב להיות משהו יקר או גדול, אלא משהו שמביע תשומת לב ואכפתיות.

- לא צריך לעקוב אחריו.. אבל מדי פעם להפתיע במשרד זה יכול דווקא להיות רעיון נחמד. זהו סוג של תזכורת לכך שאת חושבת עליו וגם מתגעגעת.

 

- גם אם אתם יוצאים כבר זמן מה, זה לא אומר שצריך להרפות ולבחור מקומות פשוטים, קרובים או זולים. אפשר מדי פעם להזמין מקום במסעדה קצת יותר מפוארת, לפנק את עצמכם.

 

 

via GIPHY

שבו יחד, ונסו לחשוב - איפה אתם רואים את עצמכם בעוד עשר שנים - בית, ילדים, עבודות, מגורים… ואיך אתם חושבים שאפשר להגיע לשם.

תמיד יש משהו שלא ניסית! בטוח… אם את נמצאת עם מישהו במערכת יחסים כבר זמן מה, ככל הנראה שנכנסתם לאזור קצת מונוטוני במיטה. אבל אם את רוצה להשאיר את מערכת היחסים על אש קטנה, עשי מאמץ גם בתחום הזה. קצת אביזרים, אולי תותים וקצפת.. מה שעושה לך את זה, אל תוותרי. שימי את העכבות בצד.

מה דעתך להכניס עוד מישהו לתא המשפחתי הקטן שלכם?... אנחנו עוד לא מדברים על ילד.. אלא אולי כלב או חתול, תנו למישהו נוסף לקבל קצת אהבה בבית שלכם, תראו כמה זה יוסיף למערכת היחסים שלכם.

בסופו של דבר הדרך הטובה ביותר להשאיר את מערכת היחסים שלכם מעניינת ומושכת, פשוט מאד הוסיפו דברים חדשים - קורס בישול משותף? אולי יוגה? השורה התחתונה היא עשו משהו ביחד. אחר כך, תוכלו גם לדבר על זה :)

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 12th, 2:37pm - 2017-08-12T14:37:30+03:00