איך תדעי אם הוא עומד להציע...

תקופת האירוסין היא תקופה מדהימה לכל זוג. הזוג הצעיר מאוהב מתמיד, הקשר הזוגי מקבל משמעות רצינית, ויחד בני הזוג מפנטזים על עתיד מושלם.

אז אם את חושדת שבן הזוג שלך מתכוון להציע לך נישואים, ישנם כמה סימנים שיכולים לאשש לך את החשד שלך:

 

הוא נועל את הנייד שלו

אם הוא בדרך כלל משאיר את הנייד שלו פתוח, אך לפתע הוא מגן עליו ואף נועל אותו: ייתכן שהוא לא רוצה שתגלי בתוך הנייד תמונות של טבעות או התייעצויות ותוכניות הנוגעות להצעת הנישואים.

e1.jpg©women
 

כשהוא מתנהג מוזר

הצעת אירוסין היא עניין גדול. מדובר בצעד משמעותי בחיים שדורש הכנה והצעת נישואין מושלמת. אם בן הזוג שלך מתנהג מוזר, ייתכן והוא מתכנן עבורך משהו גדול.

e2.jpg©women

 

כאשר הוא מתעניין מידי בנוגע לסדר יומך

אם בן הזוג שלך הופך פתאום סקרן לגבי כל רגע ביום שלך, יכול להיות שהוא מתכוון להציע לך נישואין. ייתכן וההתעניינות בסדר יומך היא הדרך שלו לתכנן את ההצעה המרגשת.

e3.jpg©women

 

הוא שואל אותך איזה תכשיטים את אוהבת

לפני הצעת נישואין בן הזוג שלך עשוי להיות סקרן יותר מתמיד לגבי סגנון התכשיטים שאת אוהבת. זה נכון שאולי הוא העניק לך תכשיטים בעבר, אבל הוא ירצה לוודא שהטבעת שהוא יעניק לך לאירוסין תהיה התכשיט היפה ביותר שתקבלי, ויהיה כזה שיקלע לטעמך האישי. שימי לב אם הוא מגדיל לעשות ולוקח את אחת הטבעות שלך. כנראה שהוא רוצה לבדוק את מידת אצבעך, כך שהטבעת תהיה מתאימה לך בדיוק.

e4.jpg©women

 

כשהוא שואל אותך שאלות לגבי העתיד

את יכולה לדעת אם בן הזוג עומד להציע אם הוא מתחיל לדבר על עתיד משותף. שאלות על ילדים, כסף, חתונות, מטרות החיים ועוד, הן כל השאלות הנפוצות לפני הצעת נישואין.

e5.jpg©women

 

הוא מבלה זמן רב עם משפחתך

כשהחבר שלך מבלה זמן רב עם המשפחה שלך ייתכן שהוא רוצה להתרגל אליהם ולאורח חייהם. בילוי זמן עם המשפחה מעיד על כך שבן הזוג רוצה להתמסד.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00