הגברים הכי בוגדניים בגלגל המזלות

אם נדמה לך שבן הזוג שלך מתנהג בצורה חשודה ונראה לך שהוא מסתיר משהו, ייתכן ויש לו רומן מהצד. הנטייה להתפתות והרצון לגוון לעתים קרובות קשורים לייחודיות הנפש שלנו. גם המזל של הגבר שלך יכול לגלות לא מעט עליו וגם על הנטייה שלו לפזול הצידה.

המחקר שנערך באירופה וכלל מעל 2000 נבדקים, גילה שהגבר הבוגדני ביותר הוא קשת.

אמנם, אם הגבר שלך קשת, אל תתחילי לנזוף בו מיד, כי אם גבר-קשת אוהב באמת, הוא יישאר נאמן. הגברים שהודו בבגידה לא היו מאושרים במערכות היחסים שלהם.

אז מה יכול לספר המזל של הגבר שלך לגבי הנטייה שלו לבגוד בך?

 

Untitled design.jpg©shutterstock

 

טלה

גברים במזל זה לא נחשבים לנאמנים ואפילו להיפך. הם מאד נוטים להתפתות, בלי לייסר את עצמם, כמו שהיו עושים למשל עקרבים.

גברים במזל זה יכולים להתעצבן בקלות אם תנסי לדבר איתם על בגידה. זה יכול לגרום לריב. הם לא אוהבים להסתיר כלום מבני הזוג ולכן רוב הסיכויים שיעדיפו לספר את האמת עוד לפני שנתפסו על חם.

 

שור

גברים במזל זה נאמנים ויציבים. אין מה לדאוג איתם, אבל צריך להיות עם יד על הדופק, כי חושניות חזקה שלהם לפעמים יכולה לפגוע בהם.

שור יכול לא להודות בבגידה, אבל אם את חושבת בו, כדאי לשים לב אליו כי הוא יכול לרמוז על כך, למשל, להשאיר את הטלפון שלו בהישג יד או לקרוא לך בטעות בשמה של מישהי אחרת.

 

תאומים

פלרטטן אמתי, לעתים קרובות מפתח רומנים-חברויות מסוכנות שיכולים להוביל למשהו עוצמתי יותר.

אם את חוששת בו, שימי לב לחברים שלו או עדיף על ידידות. הוא יכול לספר לך שהם רק חברים, אבל ההתנהגות הפלרטטנית הגלויה יכולה לסמל שזה יותר מחברות.

 

סרטן

גברים אלה יכולים להיות בוגדניים ורומנטיקנים, גם אם זה נראה כשני דברים שנוגדים אחד לשני. ברגע שהם מתאהבים, הם הולכים אחרי הרצונות שלהם, גם אם הם כבר נמצאים במערכת יחסים.

אם סרטן בוגד, תצטרכי לשחק אותה בלשית. הוא יכול לא להשאיר אף ראיה פיזית, אבל הלשון שלו תבגוד בו בסופו של דבר. אם הוא מתחיל להשוות אותך למישהי שהוא מכיר, במיוחד כשהוא חושב שאת עושה משהו לא נכון, זה הזמן לנהל את ה-שיחה. השוואה שכזו יכולה להיות סימן לקשר מהצד.

הם לא מסוגלים לנהל חיים כפולים ולכן יאלצו בשלב די ראשוני לעשות את הבחירה שלהם.

 

אריה

אריות רוצים להיות נאמנים כי הנאמנות נחשבת לאחד העקרונות שלו. הרעיון לבגוד בבת הזוג פוגע בכבודת. עם זאת, לאריות קשה מאד לעמוד בפני היופי. לאריות יש נטייה להיות שטחיים וזה יכול לגרום לבגידה. אם אריה מתחיל לבקר את המראה שלך, זה יכול להיות סימן לכך שהוא משווה אותך למישהי מושכת יותר ואולי אפילו מנהל רומן מהצד.

 

בתולה

בני מזל זה בדרך כלל נאמנים בכל הנסיבות ולכן לא תצטרכי לדאוג כל הזמן. אבל חשוב לציין שלעתים קרובות הם נשארים נאמנים כי מפחדים שיתפסו אותם על חם.

אם גבר-בתולה בגד, הוא יספר על כך מיד, מה שיכולה באמת להיות הפתעה, כי נדיר שהבתולות נותנות סיבה לחשוד במשהו.

 

מאזניים

מאזניים יכולים להיות לא נאמנים אם הם מרגישים שמזלזלים בהם. יש להם צורך מאד חזק שיאהבו אותם ויעריצו אותם ואם את שוכחת מזה, הוא יחפש את כל אלה בצד.

אם את חושדת בבגידה מצדו של הגבר הזה, כדאי לך לבקש ממנו להיות כנה איתך, כי הם יודעים טוב מאד לטשטש את עקבותיהם. למרבה המזל שאיפתם של מאזניים ליציבות והרמוניה במערכת יחסים מכריחה אותם לחשוב טוב טוב לפני שהם עושים משהו שאי אפשר לתקן.

 

עקרב

גברים בני מזל עקרב מלאי תשוקה וזה יכול לגרום להם לצרות כי הם נוטים בקלות להיכנע לפיתוי. בדרך כלל הם בוגדים בגלל הליבידו הפרוע שלהם. הם יכולים להיכנע לתשוקה מטורפת שיכולה לגרום להם לצלול עמוק יותר ממה שהם חשבו.

כמו כן, הם יודעים מעולה לשמור על הרגשות שלהם לעצמם ומאד קשה לתפוס אותם על חם.

 

קשת

מזל שנחשב להכי בוגדני. לעתים קרובות גברים אלה, גם כשהם נמצאים בזוגיות, הם מנהלים חיים כפולים. מצד אחד הם רוצים להתאים לנורמה, אבל תמיד יחפשו ריגושים חדשים מה שבסופו של דבר יוביל לבגידה.

קשת יודע להסוות עקבות בצורה וירטואוזים ממש, אבל גם יכול פשוט לבוא ולספר לך על מה שעשה.

 

גדי

בדרך כלל מדובר בבן זוג נאמן ויציב. את יכולה להיות רגועה כשהוא אומר לך שהוא יוצא לבלות עם חברים.

עם זאת, אף אחד אינו מושלם והגדי לפעמים בוגד. מאד קשה למצוא הוכחות של הבגידה שלהם אבל אם זה נמשך יותר מדי זמן, יש מצב שהוא פיתח רגשות לאישה אחרת ולכן היחסים ביניכם הגיעו אל סופם.

 

דלי

גברים במזל דלי לא יציבים, הם לא חושבים על התוצאות של המעשים שלהם. אם משעמם להם בזוגיות, הם מסוגלים לבגוד.

אם את חושדת שבן הזוג שלך בוגד, לרוב הפעולות שלו מאד צפויות, אבל הוא לא מפחד להיתפס. אם תנסי לדבר איתו על בגידה יש מצב שהוא אפילו לא ינסה להצטדק, כי לא כל כך מדאיג אותו העניין של להמציא שקר.

 

דגים

גברים אלה יכולים להיות נאמנים וקשורים מאד לבת הזוג. אבל הם מתקשים להסתיר רגשות ולכן מאד קל לגלות אם הם בוגדים.

רגשות יכולים למשוך אותם רחוק והם מאפשרים לאחרים להשפיע על עצמם. זאת הסיבה, למשל, שפגישה מרתקת יכולה לגרום להם אפילו לבגוד.

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 9th, 4:33pm - 2017-08-09T16:33:56+03:00