כך תתנהגי נכון עם מאהב חדש

נתון: גבר חדש והלילה הראשון שלכם יחד. איך להתנהג כדי שהאביר על הסוס הלבן לא יברח לבד לכיוון השקיעה? הנה מספר טעויות של נשים – זה מה שלא כדאי לכן לעשות!

 

תכנון

כולנו יודעים שנשים אוהבות לתכנן כל דבר. יש כאלה שכבר בדייט ראשון בודקים כמה מתאים לה שם המשפחה של הבחור ועל הדרך חשבה על שמות הילדים. אין מה לדבר, שאת הלילה הראשון שלהם היא כבר ראתה בראש שלה עשר דקות לפני שנפגשו בכלל.

זכרו: יחסים בינו לבינה לא אוהבים מסגרות. ברגע שאנחנו מנסות ללכת לפי תסריט מסוים, אנחנו מאבדות תשוקה וספונטניות! על איזה אומץ אפשר לדבר אם בחרת את צבע הצללית כך שיתאים לצבע הסדינים במיטה שלך? והסכנה הגדולה ביותר של שיטה זו – שכל דבר יכול להשתבש. חבל שבן הזוג שלך לא יודע בדיוק שעליו לעשות הכל לפי רשימה, לכן כאשר במקום לגעת בך בעדינות הוא יפגין תקיפות, את תחשבי "לא דמיינתי את זה כך" וכל העונג ייעלם.

כלל ראשון – לא לתכנן כלום. זה צריך לקרות ברגע שאתם מסתכלים אחד על השני ומבינים – אי אפשר לחכות יותר, אני רוצה אותך! וגם אם באותו רגע את לבושה בתחתוני סבתא והמיטה לא מקושטת בעלי כותרת של וורדים, אתם תיהנו מהתשוקה וזה הכי חשוב.

t2.jpeg©kickymag

הגזמה

כל אישה שחקנית, במיוחד כאשר העניין מגיע לחדר המיטות, במיוחד כאשר מדובר בפעם הראשונה עם גבר חדש. נשים מוכנות לעשות הכל, כדי לא לאכזב – הן עושות מה שהן לא אוהבות, מפגינות תשוקה מטורפת ומזייפות את האורגזמה הטובה ביותר שלהן. אבל הן לא חושבות על מה יהיה הלאה.

קודם כל, זה לא פייר כלפי הגבר. בסופו של דבר הוא יבין שזו הייתה רק הצגה וזה לא נעים.

דבר שני, זה לא פייר כלפייך. את משתדלת בשבילו ומה איתך? מדוע את צריכה לשחק משהו שאולי את חושבת ימצא חן בעיניו.

לעשות אהבה עם בן זוג זו לא תחרות, זה כיף הדדי, אז פשוט תיהנו.

t1_0.jpg©kickymag

 

ביישנות

הקצה השני של ההיגיון הנשי – במקרים רבים אנחנו מתביישות ממשהו כאשר אנחנו מבלות את הלילה הראשון עם גבר חלומותינו. יש נשים שמתביישות מהכל – מהרצונות שלהן, מהמזג שלהן. הן מתחבאות מתחת לשמיכה, מבקשות לכבות את האור. אבל חשוב לכן לזכור דבר אחד – לגבר לא משנה אם יש לך משקל עודף, צלוליט או נקודת חן במקום מפתיע. הוא מכיר אותך וכבר ראה אותך ולכן כאשר הוא יראה אותך בהלבשה תחתונה, זה לא יפתיע או ידחה אותו. חוץ מזה, אף גבר לא בוחן את זוגתו למיטה תחת מיקרוסקופ.

תיהנו מהתהליך. יש לך גבר שרוצה אותך כאן ועכשיו, אז על מה עוד צריך לחשוב? חוץ מזה, את הרי שואפת שהיחסים שלכם יובילו בסופו של דבר למגורים משותפים ואז כל המחבואים האלה יהיו פשוט מוזרים ומצחיקים.

כמובן, את יכולה לשים שעון מעורר שעה אחת לפניו ולהספיק להתאפר לפני שהוא קם, אבל מה הקטע בזה? ברור, הוא יידלק עליך בחזייה ותחתונים מפתים, אבל גם אם את לובשת חולצת סוף קורס זה נהדר.

 

לסיכום, גם אם מדובר בגבר חדש שאת מאד מעוניינת בו, את צריכה קודם כל לחשוב על עצמך וליהנות מהרגע. בסופו של דבר תראי שזה משתלם.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00