לא בטוחה אם הוא מאוהב בך או מעביר איתך את הזמן? שימי לב לסימנים הבאים

לא כולם באמת מחפשים כל הזמן זוגיות אמיתית וארוכה, ישנם כאלה שסתם מפחדים להיות לבד, או נמצאים בזוגיות מטעמי נוחות. אהבה אמיתית דורשת עבודה קשה ולא כל גבר שנחמד לך איתו באמת מוכן לכך. אז על מנת שלא תבזבזי את הזמן שלך על מישהו שלא מאוהב בך באמת, כדאי שתשימי לב לסימנים הבאים, אם יותר מדי מהם נשמעים לך מוכרים, אולי כדאי לך לעבור הלאה.

 

אתם לא מכירים את המשפחה או החברים אחד של השנייה

כאשר אנחנו מתאהבות באמת, אנחנו רוצות לצרוח את זה בקול רם על מנת שכל מי שישמע ידע. כנראה שאם הוא לא טורח להכיר לך את החברים שלו או לרצות להכיר את החברים שלך, הוא לא באמת מאוהב בך והסיבות שבגללן הוא נשאר איתך לא קשורות לאהבה.

 

הוא יתאמץ ממש על מנת לא לפגוש את האנשים שממלאים את חייך

אם מישהו באמת מאוהב בך, הוא ירצה להכיר את כל הצדדים הקיימים בך. אם הוא נמנע תמיד ממפגש עם החברות שלך או עם בני המשפחה ותמיד יהיה לו תירוץ מוכן בשרוול, לגמרי כדאי לך לשחרר אותו כי כנראה שהוא לא רציני.

via GIPHY

 

אין לכם זיכרונות יוצאי דופן

כאשר אתם מאוהבות באמת, לרוב תרגישו את זה בכל הגוף שלכן. כאשר האהבה היא אמיתית, אפילו מטלות יומיות פשוטות שתעשו ביחד, יצרו זיכרונות מתוקים ומיוחדים. אם את מרגישה שאתם סתם מבלים ביחד, בלי ליצור רגעים שיהפכו לזיכרונות מתוקים ורחוקים, כנראה שהוא לא באמת מאוהב בך וסתם מעביר איתך את הזמן.

 

כל מה שאתם עושים ביחד קורה בחדר השינה

אם אתם מסתמסים בהודעות מצחיקות, נפגשים סתם ככה לקפה באמצע היום או אפילו מתייגים אחד את השנייה על שטויות בפייסבוק כנראה שזה הולך לכיוון רציני. אך אם שום דבר מזה לא קורה והזמן שלכם ביחד לרוב מוגבל למיטה, זה כנראה עונה על איזשהו צורך בסיסי בשבילו ולא יותר מזה.

via GIPHY

 

 

התקשורת לקויה

אם אתן לא כל כך מתחברות אליו ואין לכם פגישות בהן אתם יכולים לדבר אחד עם השנייה שעות, כנראה שכדאי לכן לחשוב מחדש. כשמאוהבים מעבר לזה שאי אפשר להוריד את הידיים אחד מהשנייה, גם לפעמים מנהלים שיחות ארוכות ועמוקות אל תוך הלילה.

 

המידע שאת יודעת עליו מגיע מהמדיה החברתית

אם התקשורת שלכם מסתכמת בהודעות טקסט או מה עשיתם היום, כנראה שיש כאן איזושהי בעיה. תקשורת אמיתית משלבת שיחות על עצמכם, על הבפנים שלכם ועל האישיות שלכם. אם כל מה שאת יודעת עליו מסתכם בפרופיל שלו בפייסבוק, אולי הגיע הזמן לבדוק את היחסים מחדש.

via GIPHY

 

מה שקורה במיטה קודם לכל

אם הדרך היחידה בה אתם מצליחים לתקשר אחד עם השנייה היא דרך המיטה, כנראה שמשהו איתו לא עובד. תשוקה לא באה לידי ביטוי רק בין הסדינים, היא אמורה לבוא לידי ביטוי בדרכים אחרות. אם העדיפות העליונה היא לזה, כנראה שאת לא ממש משמעותית בשבילו.

 

הוא יעשה הכל בשביל להיכנס לך בין הרגליים

אל תפלי מהמילים שלו במקום המעשים שהוא עושה, גבר שאכפת לו ממך לא רק יגיד לך דברים יפים הוא גם יעשה. אם הוא מלא במילים שמטרתם להכניס אותך למיטה ולא אשכרה עושה משהו על מנת לזכות באהבה שלך, כנראה שהוא רק מזייף את זה. תראי אם המעשים שלו מתיישבים עם מה שהוא אומר, אם לא הוא לא בשבילך.

via GIPHY

 

הוא לא מוותר על האגו

כאשר אנחנו מתאהבים באמת אנחנו נוטים לשחרר את האגו שלנו ואת המשחקים המתלווים אליו, כי הם לרוב לא יכולים להתקיים ביחד. אם את רואה שהוא לא משחרר טיפה מהאגו שלו, הוא אנוכי ותמיד מחפש להיות צודק, כנראה שלא באמת אכפת לו לפגוע בך ואין לך יותר מדי משמעות עבורו מעבר לפאן.

 

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 8th, 2:54pm - 2020-07-08T14:54:34+03:00