מדע הנשיקות: כך תנשקי הכי טוב שאפשר

האם אפשר לומר שיש מדע נשיקות? האם יש דרך ללמוד איך לנשק הכי טוב שאפשר? אנחנו לא מכירים ספרי הדרכה שמלמדים כיצד לנשק טוב יותר… אבל יש כמה מאפיינים של נשיקה שיכולים לשפר את היכולת שלכן ולהפוך אתכן למנשקות טובות ומושכות.

חוקרים מצאו, כי נשיקות טובות קשורות לטיב מערכת היחסים. הם גילו כי כמות הנשיקות של בני הזוג הצביע גם על שביעות הרצון ממערכת היחסים. 59% מהגברים ו-66% מהנשים שהשתתפו במחקר כזה אמרו כי סיימו את מערכת היחסים שלהם בגלל שבן או בת הזוג נישקו גרוע…

אנשים זוכרים את הנשיקה הראשונה שלהם לפרטי פרטים, יותר מאשר את יחסי המין שקיימו בפעם הראשונה, עובדה שמחזק פרופ' בוהנון מאוניבריסטת באטלר שמצא, כי רובנו מסוגלים לזכור עד 90% מהפרטים של אותה נשיקה רומנטית.

הנשיקה מאפשרת לנו לקלוט מידע על בן הזוג בעזרת חוש הריח וחוש המישוש אשר מעוררים מנגנונים לא מודעים, שמאפשרים לנו להבין את בן הזוג שעומד מולנו מתאים לנו, או אולי לא.. התאמה גנטית? יש אומרים שאף אותה אפשר לבחון באמצעות נשיקה.

הנה כמה עצות שאספנו עבורכן, בנות:

 

אז לנשק או לא?

לפני שתחליטי ליטול יוזמה, כדאי לנסות להיכנס בצורה עדינה יותר למרחב האישי כדי לבחון האם נשיקה אכן מתאימה. כך למשל נגיעה קלה על הלחי, בשיער, או ביד - אם זו נתקלת בהיסוס או התרחקות, עדיף להשאיר את הנשיקה האמיתית להזדמנות אחרת או לוותר עליה. אם התגובה חיובית ויש שיתוף פעולה - קדימה, אפשר להתקרב.

via GIPHY

 

 

בשביל להיות נשקנית מומחית…

עליך לדעת כי גברים אוהבים נשיקות רטובות יותר, ושימוש בלשון ללא היסוס. את יכולה להרשות לעצמך להיות "אגרסיבית" עם הלשון שלך, ולקחת יוזמה כשאת משתמשת בה - ביטחון עצמי זה משהו שתמיד ישדרג אותך.

via GIPHY

 

 

היגיינת פה

אסתטיקה וריח ללא ספק משפיעים על הרצון להתקרב ומעבר לכך, על המשיכה והרצון להתנשק ומשם… זה כבר תלוי בשניכם.

via GIPHY

 

 

זכורנא - לא הכל זו טכניקה!! אתן יכולות לנשק מעולה ולהפגין יכולת שליטה מצוינת בלשון.. אבל יש עוד כמה מאפיינים שעושים את ההבדל… כך למשל מראה, לבוש, נתונים גופניים.. כמו כן לכל אחד יש יכולת שונה להכיל פלישה למרחב האישי אז לפני שאתן נוטלות יוזמה, בחנו את בן הזוג ואת רצונו בקרבה, ואם האיתות חיובי - אפשר לחתום בנשיקה...

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00