כיצד נפטרים משתיקות מביכות בדייט הראשון

כולנו מכירים את הסיטואציה: אתם יוצאים לדייט עם אדם נחמד, צוחקים, מדברים והכל זורם, ולפתע נראה שנגמרו הנושאים לשיחה, ושתיקה רועמת כובשת את הדייט שלכם.

מצב זה בדרך כלל מביך, גורם ל'בלאק אאוט' (בו אתם לא יכולים לחשוב על שום נושא שיחה חדש), והוא יכול בעיני אנשים מסוימים להעיד על כך שהדייט נכשל.

עם זאת, חשוב להבין ששתיקות הן חלק מההתנהלות שלנו כבני אדם, כאשר אצל הגברים שתיקה יכולה להיות רגע של רגיעה או מחשבה, לעומת נשים שנחשבות רגועות יותר בזמן שהן משוחחות.

אז אם תדעו לנווט בתוך השתיקות, ואפילו להתכונן אליהן: יכול להיות שהדייט ימשיך לזרום ואף יוביל לקשר רומנטי.

אז כיצד מתמודדים עם שתיקות מביכות בדייט הראשון?

 

הכינו לעצמכם לפני הדייט רשימת נושאים שתוכלו לדבר עליהם

לפני שאתם יוצאים לדייט, הכינו לעצמכם בראש או על נייר רשימה של נושאים שתוכלו לדבר עליהם במקרה של שתיקה מביכה. שננו את הרשימה, השאירו אותה בבית, וברגע של שתיקה מביכה תוכלו לשלוף את אחד הנושאים שאתם זוכרים מהרשמה. הנושא החדש כבר יעלה אתכם על המסלול הזורם של הדייט.

via GIPHY

 

אל תנסו להציל את המצב על ידי מילים שאינן קשורות

אם אתם נמצאים בשתיקה, מוטב לא להתחיל לומר מילים או משפטים שאינם קשורים. אל תחזרו על עצמכם ואל תשחזרו שיחות שכבר עברו. האילוץ יהיה מגוחך.

 

ספרו סיפור משעשע

נסו לחשוב על סיפור משעשע שקרה לכם או למכרים שלכם. סיפור מצחיק יכול לשפר את האווירה.

via GIPHY

 

קבלו את הסיטואציה בהומור

שמשתררת שתיקה, אתם תמיד יכולים לחיות בתוך הרגע ולדבר עליו. דברו על הסיטואציה, ונסו להציג אותו בצורה הומוריסטית ורגועה. כאשר תדברו על השתיקה ותצחקו עליה, תוכלו לגרום גם לדייט שלכם להשתחרר ולהרגיש טוב יותר.

 

נצלו את הרגע למגע

אם יש בינכם כימיה מעולה, תוכלו לנצל את הרגע השקט למגע. בתוך השתיקה ניתן להחמיא לדייט שלכם על תכונה חיצונית או פנימית, ליזום חיבוק, או את הנשיקה הראשונה.

via GIPHY

 

וחשוב מכל, אל תפחדו מהשתיקה. ישנם כאלה שאומרים כי  "אתה יודע שאתה נמצא עם אדם שמתאים לך ברגע שאתה יכול לשתוק עמו ולהרגיש בנוח", אז אם השתיקה מרגישה טבעית ונוחה, ייתכן ומצאתם אהבה חדשה.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00