מה אמרת?! - להבין למה הוא מתכוון במשפטים שהוא אומר

בין אם את נמצאת במערכת יחסים רצינית לבין אם את רק בתחילתו של קשר רומנטי, חשוב שתדעי לקרוא בין השורות את מה שבן הזוג אומר לך.

הביטוי "גברים ממאדים ונשים מנגה" אינו שגור בפיהם של אנשים רבים ללא סיבה. ביטוי זאת נובע בעיקר בשל חוסר היכולת שלנו הנשים להבין למה באמת מתכוון בן הזוג שהוא אומר משפטים מסוימים, תוך שלגברים קשה להבין את התגובות שלנו למשפטים האלה.

אז אם גם את נותרת תוהה ומבולבלת ממשפטים שהוא אומר לך, הגיע הזמן שתדעי את האמת שטמונה בין המילים שהוא זורק לעברך:

 

"יש לך בגדים אחרים חוץ מאלה?" – כשהוא מתעניין במלתחה שלך יותר מתמיד, הוא בעצם רוצה לדעת איזה אופציות של בגדים יש לך, ובאיזה בגד את יכולה להחליף את מה שאת לובשת עכשיו. אם חשובה לך דעתו על הפאשניסטה שאת, שאלי אותו מה סגנון הלבוש שהוא אוהב ובכך תוכלי לסגנן את הלבוש שלך. אם את מרוצה ממה שאת לובשת, אימרי לו שעליו לקבל אותך כמו שאת, ואין זה משנה כמה קרבן אופנה או חסרת טעם את.

 

"לא שבעת?" – אתם יושבים במסעדה, את מזמינה לך מנת פתיחה, מנה עיקרית ואז את ניגשת למלאכת הקודש והיא: הזמנת הקינוח. אם הוא מתעניין בנוגע לקיבולת קיבתך, סימן שהוא חושב שאת אוכלת קצת יותר מידי. במקרים כאלה מומלץ לא לוותר על הקינוח, ואף להגדיל ולשאול אותו "ומה אתה מזמין לך?" בכך שתבהירי לו שאת הקינוח שהזמנת את לא מתכוונת לחלוק עמו.  

 

"תנוחי, אני אדאג לזה" – כשהוא מציע לך 'לנוח' הוא בעצם מרגיש שאתם מפריעה לו. אם הוא עסוק בעבודת שיפוץ ואת שואלת שאלות, מרבה להביט בנעשה, ומציעה הצעות שונות ומשונות: יכול להיות שאת מפריעה לו. על מנת לוודא, שאלי אם את מפריעה ואם הוא עונה תשובה חיובית, אל תיקחי את העניין ברצינות, היכנסי לתנוחה נוחה בספה ותני לו להתאמץ לבד. (אל דאגה! את כבר תגלי בהמשך את כל הטעויות שעשה ותוכלי להעיר לו על כך...).

 

"נראה" – המילה "נראה" היא מילה שמשאירה אותך ואת התכנית שלך במעין חלל ריק. את לא יודעת מה זה אומר, את תוהה לגבי הארוחה המשפחתית שרצית שהוא יגיע אליה, ואין לך מושג האם בא לו לצאת בשישי ואם הוא רוצה לצאת לחופשה הזוגית שתכננת. כשהוא אומר 'נראה' רוב הסיכויים שהוא לא ממש מעוניין בפעילות שתכננת לשניכם. לכן יש לך את כל הזכות להשתחרר ולתכנן תכניות עם חברות וחברים אחרים.

 

"אל תתקשרי אליי, אני אתקשר אלייך" – משפט זה שמור למקרים קשים בהם את מתקשרת אליו קצת יותר מידי. כאשר הוא אומר לך שהוא זה שרוצה להתקשר אלייך, תני לו. התעסקי בעניינים שלך עד שהוא יבין שהוא יצטרך להתאמץ כדי לקבל ממך טלפונים בעתיד.

 

"זה אירוע משפחתי קטן, אין צורך שתבואי" – משפט זה מעיד על כך שהוא לא ממש רוצה לחשוף אותך מול המשפחה שלו. במקרים כאלה: או שהוא חושב שזה מוקדם מידי להציג אותך למשפחה, או שהוא פשוט לא מעוניין במערכת יחסים רצינית. ובכך, לגבי המשך מערכת היחסים, אם את כבר לא בעניין, אמרי לו שאין צורך שהוא יבוא. בכלל!

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00