מהם הדברים שכדאי לך לספר לו על עצמך

אם את נמצאת בערכת יחסים טובה, שבה את מאמינה שהגעת למצב יציב עם בן הזוג, וכעת אתם כבר נמצאים בחלק של החשיפה ההדדית שנוגעת לעבר, ההווה והעתיד, זה הזמן להיות גלויה לגבי כמה אלמנטים חשובים שנוגעים לך ולחייך.

אז אילו דברים כדאי שתספרי לו על עצמך כדי שהקשר יצליח? כמה דוגמאות טובות בהמשך:

 

גלי לו שאת לא אוהבת שערות באמבטיה – אם אתם כבר גרים יחד, בוודאי הסדר והניקיון שלך מופרים. וזה בסדר. אפשר לסבול בגדים מפוזרים, מברשת שיניים נוספת וכלים בכיור. אבל שערות באמבטיה בעיקר מהזן הגברי הן דוחות במיוחד. צייני זאת בפניו ובקשי ממנו לאסוף את שערותיו בצורה אלגנטית ויסודית מהניקוז.

את אוהבת שדברים קורים בזמן – כאשר רק התחלתם לצאת, הוא יכל לאסוף אותך באיחור של חצי שעה, ועדיין היית מחייכת איליו ואומרת כי "זה בסדר, גם כך היית צריכה לסרק את החתולה וזה העביר לי את הזמן". אבל היום שהוא כבר יודע שאין לך חתול, את יכולה להסביר לו שאם אתם קובעים לשעה מסוימת את מעדיפה שהוא יגיע בזמן.

שאת שאפתנית – העידן שבו נשים היו תלויות בגברים כבר עבר מזמן, וכיום אין צורך להקטין את עצמך כדי שהוא ירגיש חזק וגדול. הסבירי לו את שאיפותייך ואת כל מה שאת מוכנה לעשות עבור הגשמת השאיפות שלך.

שיש לך עבר רומנטי – אם הוא לא בן הזוג הראשון שלך, אבל הוא מתנהג כאילו קטף אותך מקבוצה של פרחי כנסייה תמימים, חשוב שתבהירי לו כי יש לך עבר רומנטי ועליו להשלים עם זה. את לא חייבת לחשוף מספרים ולחלוק עמו חוויות מיניות, אבל מספיק שתסבירי לו שהוא אינו בן הזוג הראשון שלך, אבל הוא בן הזוג שלך ועליו לשמוח בחלקו.  

שאת לא תמיד מורידה שערות מהרגליים – כאשר את במערכת יחסים רצינית, מותר לפעמים להשתחרר. אם הוא קולט את שערות רגלייך אותן גידלת במסירות בחורף האחרון, הסבירי לו שאת לא תמיד מסירה שערות ולעיתים גם לך מותר להתרשל.

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 2nd, 4:15pm - 2017-08-02T16:15:51+03:00