8 סימנים שיוכיחו כי יש לך גבר שיאהב אותך לנצח!

כאשר אנו מאוהבים, אנחנו עוברים עליות ומורדות, אבל האהבה, האכפתיות ,הרגשות הבוערים והכבוד לאדם האחר שאנו אוהבים -  לעולם אינם מסתיימים. בשל כך, רבות הנשים אשר רוצות לדעת האם הגבר שהן נמצאות עמו במערכת יחסים באמת יאהב אותן לנצח? או לפחות יאהב אותן כמו שהן אוהבות אותו.

 

אז אם את עדיין לא בטוחה, הכנו עבורך 8 סימנים לכך שיסייעו לך עם התהיות.

 

1. הוא מוכיח לך שאת האחת – לפעמים, המילים אינן מספקות. אבל אם הגבר שאתך מתאמץ, מראה ומוכיח שיש לך מקום מיוחד בלב שלו, תוכלי לקבל זאת כאהבה שלא תתפוגג בזמן הקרוב.

2. הוא תמיד מוכן לעזור לך - הוא שם בשבילך כשאת צריכה אותו, והוא יעזור לך גם אם לא ביקשת ממנו סיוע.

3. את האדם הראשון שהוא חולק עמו את מה שהוא עבר או מרגיש – אם את האדם הראשון שהוא חולק עמו את המחשבות שלו, את הרגשות ואת מה שהוא עובר: תוכלי לדעת שהוא האחד בשבילך.

4. הוא יסמוך עלייך – גבר שאוהב אותך יסמוך עליך תוך שהוא יראה בך המקלט הבטוח שלו.

5. הוא מדבר על העתיד שלכם –  מרבית הגברים שאינם רציניים במערכת יחסים לא מתחייבים לעתיד. אבל אם זה שאת אתו עושה עמך תכניות לטווח ארוך, זה סימן שהוא אוהב אותך.

6. 'את' ו'הוא' עבורו זה ישות אחת – כאשר מבחינתו שניכם כבר לא נפרדים, אלא הופכים ל 'אנחנו' הוא נהנה מחברתך ורוצה לשמר אותה.

7. הוא ידבוק בך בכל מצב – בין אם מדובר בווירוס שחטפת או התקף זעם פתאומי, הוא לא יעזוב אותך וינסה בצורה נכונה לפתור את העניין או להתמודד.

8.הוא לעולם לא ימנע מלומר לך את אותן שלוש מילים קסומות – הוא אולי לא יעשה זאת בכל יום, אבל גבר שמוצא את הרגעים המתוקים הקטנים האלה כדי להתוודות על אהבתו אליך, הוא האחד בשבילך.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 31st, 3:01pm - 2017-07-31T15:01:03+03:00