12 הרגלים של נשים שמרחיקים גברים

אף על פי שבהתחלה הגבר בוחן את האישה לפי המראה שלה, דווקא ההתנהגות שלה היא זו שקובעת את המשך מערכת היחסים. הנה 12 הרגלים אופייניים לנשים שמסוגלים להרתיח אפילו גבר רגוע מאד.

 

1. לאכול מהצלחת שלו

הרצון לטעום ביס של אוכל מצלחת זרה יכול לגרום לעצבים מסיבות רבות: יש אנשים איסטניסטים שלא סובלים כשנוגעים להם באוכל, יש אנשים רכושני ויש אנשים שחוששים שלא יספיקו לשבוע. אם בא לך לטעום משהו – הזמיני לעצמך ואל תציקי לו.

w5.jpg©Bright/Kauffman/Crane Productions

 

2. לסדר את הדברים שלו

מה שלך נראה כבלגן, מבחינתו זה סדר ברור – כל דבר נמצא במקומו. סידור של דברים שלו לרוב מוביל לריבים כי אחרי "סדר" כזה הוא לא מצליח למצוא כלום.

w6.jpg©depositphotos

 

3. כל הזמן בילויים

אף על פי שגברים מחבבים נשים שמבינות בבילויים, אהבה מופרזת לאלכוהול, חבורות רועשות ובילויים ליליים לא בטוח תמצא חן בעיני בן אדם שמחפש מערכת יחסים רצינית.

w7.jpg©The Safran Company, Blumhouse Productions

 

4. לרכל

הרצון המתמיד לדון במראה של אחרים או לרכל על מכרים משותפים גורמת לתחושת עצבנות ושאלות הגיוניות האם את לא מרכלת גם עליו מאחורי גבו?

w1.png©Sony

 

5. להתלבש בבגדים לא נוחים

הרצון להיראות מדהים אפילו בטיול בגינה בעזרת עקבים ושמלה צרה רוב הסיכויים לא יתקבל נכון, כי כך את מוסיפה לך ולבן הזוג שלך בעיות נוספות והופכת אותו למטפלת.

w8.jpg©Bright/Kauffman/Crane Productions

 

6. לתפוס את כל המקום בארון בבגדים שלך

ברגע שאת ממלאת את הארון באמבטיה במלאי בקבוקונים ובקבוקים, ואת ארון הבגדים את מעמיסה בבגדים שלך, זה יכול לגרום לגבר לכל הפחות תחושת חוסר הבנה ועלבון, כי אתם מילא לא משתמשת ברוב הדברים האלה והבגדים שלו נמצאים במדף אחד מסכן.

w2.png©depositphotos

 

7. לדבר ברמזים

רצונות מוסווים ורמזים על מתנות גבר לא בטוח יבין. הרי אם הוא תכנן להביא לך משהו במתנה, אחרי הרמז הוא מרגיש שלא קיבל את ההחלטה הזאת לבד. אם לא הייתה הכוונה או שקנה משהו אחר, את גורמת לו להתנצל.

w3.png©Columbia Pictures Corporation

 

8. לבכות בלי סיבות ברורות

כאשר גברים רואים אישה בוכה, הם נבהלים ולא יודעים איך לנהוג, במיוחד אם אין סיבה ברורה לבכי. עם הזמן התנהגות כזאת תגרום לו להתרגז ולא להרגיש אמפתיה. ואם השימוש בדמעות נועד לנצח בוויכוח, זה לא יגרום לכלום חוץ מחוסר אמון ועלבון.

w9.jpg©Paramount Pictures

 

9. להתארגן הרבה זמן

התארגנות שלוקחת כמה שעות והבטחות לא קיימות לצאת אחרי דקה גורמים לגברים לפקפק בדיוק ואחריות שלכם. בספק שהוא ישים לב לעיצוב שיער מיוחד שלך, שבגללו איחרת בשעתיים בערך.

w91.jpg©depositphotos

 

10. לשאול שאלות מפגרות

כל השאלות לגבי המראה החיצוני של נשים מעצבנות ומתקילות גברים, הרי לרוב קשה מאד לענות עליהן נכון.

w4.png©Franchise Pictures, Morgan Creek Productions

 

11. לצרף לוויכוח בינו לבינה אדם שלישי

כאשר בזמן וויכוח את מנסה לקבל דעה של חברות או הורים, את מאבדת מהמוניטין שלך וגורמת לגבר לחוש מאוכזב, כי הוויכוח כבר יוצא מהמסגרת המשפחתית שלכם.

w92.jpg©Universal Pictures

 

12. וגם...

כידוע, גברים אוהבים עם עיניים, לכן תטפחו את עצמכן, אבל אל תגזימו. למשל, הלבשה תחתונה צרה מדי יכולה להרוס את המראה ולגרום לך אי נוחות. ואם את צריכה לסדר משהו במראה שלך, צאי החוצה ואל תעזי זאת לעיניו של גבר, אחרת זה יהרוג את כל הקסם.

w93.jpg©adme

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 31st, 3:01pm - 2017-07-31T15:01:09+03:00