איך הגבר שלך מחבק ומה זה אומר עליו

לא כל גבר מסוגל לבטא את הרגשות שלו במילים בקלות, במקרים כאלה לעזרתכם מגיעה שפת הגוף.

רוצים לדעת מה החיבוק של גבר יכול לגלות על הגישה שלו למערכת יחסים?

 

1. חיבוק מהגב

חיבוק כזה מצביע על כך שאותו אדם מוכן להגן עליכם מכל הצרות וגם לא מפחד לקחת על עצמו אחריות והתחייבויות. זהו אביר אמתי. לידו כל אישה בטוח תרגיש בטוחה.

q1_0.jpg©adme

 

2. חיבוק באזור המותניים

גם אם הגבר עוד לא התוודה ברגשותיו כלפיך, החיבוק הזה מדבר בעד עצמו: הוא ממש איבד את הראש מאהבה. הוא רוצה לבלות איתך כמה שיותר זמן. אבל תהיו זהירים: גברים כאלה בדרך כלל מתאהבים מהר, אבל גם משנים את דעתם מהר.

q2_0.jpg©adme

 

3. חיבוק עם טפיחה על הגב

חיבוק זה מעיד יותר על מערכת יחסים חברית, מאשר על אהבה. אם אתם רק חברים, רוב הסיכויים לא יקרה ביניכם כלום מעבר לזה: גם אם את תגידי לו שאת מעוניינת, הוא יקשיב, אבל לא יפגין רגש הדדי. אם זה החיבוק היחיד שמעדיף בן הזוג, אז כדאי להקדיש לזה מחשבה – ייתכן והוא נפגש איתך לא בגלל אהבה גדולה והרגשות שלו כלפיך לא הדדיים.

q3_0.jpg©adme

 

4. חיבוק ומבט "עיניים מול עיניים"

אם הוא מחבק אותך בעדינות ובזהירות ולאחר מכם מסתכל ישר לתוך עינייך, בטוח מדובר בקשר עמוק ואמיתי בין שני אנשים. הוא מעריך אותך מאד וכל מה שקורה במערכת היחסים שלכם באותו רגע, זה הכי חשוב ויקר עבורו. למערכות יחסים כאלה יש עתיד וכנראה מדובר עתיד טוב מאד.

q4.jpg©adme

 

5. חיבוק "גשר"

גם בחיבוק יש ביניכם מרחק והחיבוק עצמו נראה כאילו מתוך נימוס. יש מצב שאתם לא סובלים אחד את השני, אבל מנסים לשמור את זה בסוד. אל תעשו זאת. אם בן אדם לא נעים לכם, מספיק גם לברך אותו עם "שלום" יבשושי. ברור שיש יוצאים מן הכלל – הדודה המעצבנת הזאת בארוחה משפחתית.

q5.jpg©adme

 

6. חיבוק ארוך

חיבוק כזה מוכר לכל אחד. הוא חשוב לנו כשאנחנו זקוקים לתמיכה של אדם קרוב. החיבוק הזה פשוט נמשך ונמשיך, בלי מילים מיותרות, ועל הלב כבר טוב יותר. אותו גבר יוכל להיות לידך גם לעת צרה וגם בשמחות וזה מאד חשוב.

q6.jpg©adme

 

7. חיבוק עם יד אחת

אם בן הזוג שלך אוהב לחבק אותך עם יד אחת על הכתפיים, הוא בעצם לוקח אותך תחת כנפו ומשתדל להגן עליך מכל צרה. אם אתם רק חברים, כך הוא מציע את עזרתו ותמיכתו. ואם אישה מחבקת ככה גבר (ובמיוחד כאשר נפרדת ממנו לשלום), רוב הסיכויים שהיא רואה בו רק חבר טוב וזוגיות כבר לא תצמח כאן.

q7.jpg©adme

 

8. חיבוק עם שליחת ידיים

גבר זה מלא להט, הוא כבר רוצה להעביר את מערכת היחסים שלכם שלב. חוץ מזה, ככה הוא מנסה להראות לכולם שאישה זו שייכת לו ורק לא. אם הזוגיות שלכם רק התחילה והוא שולח ידיים, בספק שזה מסמל רגשות עמוקים, אבל אם אתם יחד שנים, אין דבר רע בחיזור לוהט כזה – להיפך, זה מראה שעדיין בוערת ביניכם תשוקה.

q8.jpg©adme

 

9. חיבוק חזק

אם גבר מחבק אותך מאד חזק בפגישה, תוך שהוא מלטף לך את הגב, יש לך מזל – הוא מתייחס אליך נפלא ואת מאד יקרה לו. גברים כאלה פתוחים ורומנטיים, הם חולמים על משפחה חזקה ומאושרת. אגב, הם יכולים להיות בעלים נהדרים – אז שימו לב לכאלה.

q9.jpg©adme

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00