הצעות לבילוי רומנטי בתקציב קטן

טיסה בכדור פורח? נסיעה ספונטנית לסוף שבוע בפריז? צלילה אל שוניות אלמוגים? כל הפעילויות הרומנטיות שבדרך כלל מוצעות לזוגות אוהבים, הן כאלה שקל להציע, אבל קשה מאד לממש.

בימים של יוקר המחייה, אתם בוודאי רוצים מידי פעם לצאת לבילוי רומנטי וכיפי וזאת מבלי לקחת הלוואה. אז כיצד יוצאים לבילוי רומנטי בתקציב קטן? הכנו לכם מספר הצעות מעניינות:

 

סרט תחת כיפת השמיים

בחודשי הקיץ באזורים רבים בארץ ישנם אירועים שונים ומקומות בהם מתקיימים לילות לבנים וסרטים המוקרנים חינם תחת כיפת השמיים. סרט בערב בימי הקיץ, בתוספת גלידה טעימה ובקבוק בירה, יכולים להוות בילוי רומנטי וכיפי. צאו לסרט תחת כיפת השמיים ממש כמו בשנות החמישים, ותראו כיצד אתם הופכים לנוסטלגיים ורומנטיים.

 

פיקניק בחוף הים

זה נכון שחוף הים הוא מקום שבו המטקות מרעישות, הווליום עם המוזיקה הגבוהה מציק, וילדים זרים רצים לכל כיוון ומעיפים חול הישר לעיניים. אבל בשעות אחר הצהריים והערב, חוף הים מתחיל להתרוקן, וזאת השעה שאתם יכולים לארוז לכם סלסילת פיקניק קטנה ולצאת עם שמיכה לחוף הים. בכך תוכלו ליהנות משקיעה מרהיבה, גלים נעימה ואפילו שחייה לילית סקסית במיוחד.

 

טיול שווקים

טיול שווקים בשווקים תוססים וצבעוניים ברחבי הארץ הם אטרקציה כיפית וזולה במיוחד. אל השווקים אפשר להגיע עם סל קניות, למלא את הסל במציאות מדליקות, ליהנות מטעימות של מטעמי השוק, ובדרך לשים לב לצבעים, ריחות וטיפוסי שוק מיוחדים.

 

יין וגבינות במצפה כוכבים

הגיעו אל מצפה גבוה בו רואים את הכוכבים בעיתוי שבו הכוכבים בולטים וזוהרים במיוחד. הצטיידו ביין וכמה גבינות טעימות, והרי לכם ערב כיפי נעים וטעים. ערב של צפייה בכוכבים, עד כמה שהוא נשמע קלישאה, הוא כזה שמרגיע את הנפש, ועושה פלאים לזוגיות.

 

קטיף פרחים

זה נכון שבימי שבת בקיץ קטיפי הפרחים בארץ מלאים משפחות וילדים. אבל אם תיקחו לכם יום חופש ביום חול ותיסעו למקום שבו קטיף פרחים, תוכלו במחיר של פחות מ 30 שקלים לקטוף בכיף פרחים ולהכין לכם זר רומנטי וענק.

 

דיג עם חכה

קומו מוקדם בבוקר וצאו לדוג. אם אתם אוהבים את הים, את שעות הבוקר המוקדמות ויש לכם סבלנות: תוכלו לצאת לדיג כיפי בשעות הדמדומים באחד מהנמלי והחופים הארץ. הכינו לכם סנדוויצ'ים טעימים, ותוכלו ליהנות מזריחה יפיפייה, גלים שוצפים ואולי אפילו כמה דגים אותם תוכלו לשחרר לחופשי בסוף המסע.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00