7 סיבות לכך שגברים עוזבים נשים שהם אוהבים

לרומנטיקניות חסרות התקנה שביננו, ישמע בלתי הגיוני שגבר שאוהב מישהי יעזוב אותה. כי הרי גבר שאוהב אישה ילך אתה באש ובמים, נכון?

אבל לעיתים גברים מרגישים כי גם כאשר הם אוהבים מאד, עדיין ישנן סיבות שדוחפות אותם החוצה מתוך מערכת היחסים, בזמן שהנשים מצדן תוהות כיצד זה הגינוי שהגבר עזב אם הם היו כה מאוהבים.

אז מהן הסיבות לכך שגברים עוזבים נשים שהם אוהבים? כמה סיבות נפוצות שגבר יעזוב את האישה שהוא אוהב:

 

כשמערכת היחסים מרגישה עבורו כמו נטל

אחת הסיבות שגברים עוזבים, היא כאשר מערכת היחסים הופכת לנטל. כשמערכת יחסים שהיא מערכת כזאת של תלות, והיא אינה צומחת ממקום עצמאי ויוצרת אושר לשני הצדדים, היא כזאת שגברים אינם מאושרים בה.

 

כאשר מערכת היחסים שלילית

זה נכון שגברים צריכים לדבוק באישה שאיתם גם שדברים הופכים לקשים. אך עם זאת, כאשר האישה שלילית כל הזמן, נוטה למצבי רוח, והגבר מקבל ממנה יחס שלילי, בסופו של דבר ולמרות האהבה, הוא לא יישאר במערכת יחסים שכזאת.

כאשר מטרות הקשר לטווח ארוך אינן תואמות – במערכת יחסים ישנן תמיד מטרות משותפות כמו למשל: גידול ילדים, רכישת בית, פיתוח קריירה או אפילו מעבר לגור בחו"ל. אבל כאשר התכנונים שלכם אחרים, ובני הזוג רוצים כל אחד דבר אחר שונה, גבר ממוקד מטרה יכול לעזוב גם את האישה שהוא מאד אוהב.

 

כשהוא מרגיש שהוא לא יכול להיות עצמו

במערכת יחסים נהדרת, שני בני הזוג יכולים להיות כל אחד עצמו. אבל כאשר הגבר צריך להתגמש קצת יותר מידי כדי שהאישה תהיה מרוצה ולשנות את אופיו ואת האופן שהוא מתנהג בצורה חדה עד לאיבוד האני עצמי שלו לחלוטין, כאן תתעורר בעיה וייתכן שהוא יחליט לעזוב, גם אם הוא מאוהב בבת זוגו לחלוטין.

 

כאשר חיי המין נפסקים

מערכת יחסים טובה היא כזאת שאפשר למצוא בה את הזמן לאינטימיות ואת הזמן ליחסי מין. אבל כאשר יחסי המין פוסקים לגמרי והאינטימיות אינה מתרחשת, גברים רבים וגם נשים, ישאלו עצמכם האם שווה להם להמשיך במערכת יחסים שכזאת?

 

כשנמאס לו שמשווים אותו לגברים אחרים

גברים תמיד רוצים להרגיש טוב עם עצמם, שהם אלה שהאישה שלהם בחרה וזאת מפאת התכונות הייחודיות שלהם. אבל כאשר עורכים ביניהם השוואה בלתי פוסקת לגברים אחרים תוך ציון בתכונות השליליות שלהם, זה מספיק כדי לגרום לו לרצות לעזוב, גם אם הוא מאוהב.

 

כאשר בני הזוג מזניחים את עצמכם

בתחילת הקשר שלכם בוודאי שניכם טיפחתם את עצמכם, נראיתם טוב והייתם רעננים וחיוניים. אבל חוסר טיפוח, עצלות, העדר החשק לצאת לבלות והזנחה כללית, יכולה לגרום לכך שמערכת היחסים תסתיים גם אם אתם מאד רוצים להחיות אותה ולגרום לה להמשך.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00