איך לשמור על הגבר שלך שלא יברח?

 1. אל תרוצי לטלפון כשהוא מתקשר. את יכולה להיות עסוקה, גם לך יש עניינים משלך.. ואת לא חייבת להיות זמינה ופנויה על פי דרישה. תני לו להתאמץ ולו במעט.. ולחכות לתשובה ממך, לנסות להשיג אותך ולדעת שלא תמיד יצליח!
   
 2. השיבי להודעות טקסט בקצרה ובענייניות, ואל תפרטי אודות היום הקשה והארוך שהיה לך. הוא שואל מה שלומך? את יכולה לענות פשוט: בסדר. או: סבבה.. מה לא לעשות? אל תשיבי מגילה בסגנון: אל תשאל, איזה חום, מכונת הכביסה התקלקלה וזה פשוט סיוט.. הכלב שלי ברח.. רבתי עם אמא שלי… הקלילות היא משהו מושך יותר לפחות בהתחלה.. וצרות יש לו משלו.
   
 3. חכי לפחות כמה שעות לפני שאת משיבה לטקסט הראשון שהוא שולח לך. תני לו להמתין לפחות 20 דקות לטקסטים נוספים… וחזרי לסעיף מספר אחת :)
   
 4. אל תעני לטקסטים בסגנון: "מה את עושה בחמש דקות הקרובות?" עדיף פשוט להתעלם מהם.
   
 5. תני להם לנחש מה את עושה, איפה את נמצאת, עם מי את נמצאת, אל תהיי ספר פתוח - שימי לב למה שאת מפרסמת ברשתות החברתיות, הן יחשפו אותך ובשלב כזה עדיף להיות יותר מסתורית ולא מובנת מאליה, ויותר מזה- לא להפוך למשועממת ומשעממת.
   
 6. הודעות טקסט והודעות אחרות שנשלחות לאחר חצות אינן הולמות ב-90% מהמקרים. את אמורה לישון בשעות כאלה.. גם אם את לא באמת במיטה. אל תהיי זמינה בשעות האלה, אלה לבן זוג אמיתי שנמצא כבר בחייך..
   
 7. התרחקי מהפרופיל שלו ברשתות החברתיות, כתבי על ציר הזמן שלו כמה שפחות.. אל תהיי נוכחת שם ופעילה. זה מתכתב עם הסעיפים הקודמים, את תנהלי את התקשורת ביניכם, ולא הצד השני. אל תחפשי אותו שם. הוא כבר ימצא אותך אם ירצה.
   
 8. אם את מתכתבת עמו אל תעשי זאת למעלה מ-20 דקות ביום. תני לו למצוא את הזמן לפגוש אותך במציאות, ולא רק דרך המסך של הטלפון או המחשב. תני לו להתאמץ ולא להישאר שם ולזלוג למערכת יחסים מקוונת.
   
 9. אייקונים של סמיילי הם אחלה, כשהם נשלחים לחברות שלך, אבל שליחתם של אייקונים אלה ואחרים לגבר שאת רוצה, יכולה להיתפס כילדותית.
   
 10. גם אם את רוצה להיות איתו 24/7, נסי לא להיות טרף קל - גברים אוהבים אתגר.
Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00