איך לגרום לגבר לשים אותך בעדיפות ראשונה

"אני עסוק מידי בעבודה", "אין לי זמן למערכות יחסים", "אני בתקופה לחוצה כזאת, ממי, לא קשור אליך".... שמעת את זה כבר פעם? מליון פעם? ברור. בטח חשבת שהוא נכה רגשית, צריך טיפול או לפחות מישהו שיתן שתי סטירות לחי ויעיר אותו, אחרת ימצא את עצמו רווק זקן. אז זהו, שאולי זה נכון, אבל אולי הוא פשוט עוד לא מצא את האחת שבשבילה הוא יפנה את כל הזמן שבעולם, ירגע מהלחץ ויתמסר. אמרנו "יתמסר", לא "יתמסד". לאט לאט...

אז מה את יכולה לעשות כדי שהוא יתמסר אליך, או להבין מהר שזה לא הולך לקרות?

 

בלי לחץ

את לא צריכה, חלילה, לוותר על לפגוש אותו או לתת לו את כל הספייס שבעולם, תמיד. מצד שני - אין טעם להכריח אותו. אם את מרגישה שאת עובדת משרה כמעט מלאה בלייצר איתו פגישות, להפיק תכנונים, לגרות ולענין אותו - יכול להיות שהוא לא בקטע. חבל עליך, הזמן, תשומת הלב שלך והלב שלך עצמו - שווים הרבה, אל תבזבזי אותם סתם. תשמרי על עצמך, והמשיכי הלאה.

תגלי מה שניכם אוהבים

אותך, ברור. שניכם אוהבים אותך. בנוסף, מה עוד משותף ברשימת התחביבים שלכם? בטח יש עוד משהו שהביא אתכם להיות ביחד - אל תזניחי אותו. אם הוא אוהב לצלם ציפורים בעונת נדידה, וגם את - תעשו את זה יחד. הוא תמיד ישמח להיות עם משהי שבאמת נהנת לעשות איתו דברים שהוא אוהב, לא רק עושה אותם "בשבילו". זה נכון, אגב, גם למה שאתם עושים במיטה.

תראי אותו גם

זה נשמע ברור, אבל לפעמים אנחנו הופכות להיות מרכז מערכת היחסים, והוא "תומך" בנו מהשוליים. לפעמים אפילו הוא זה ששם אותנו במרכז, אבל זה לא משנה את העובדה שהכל סביבנו הנשים. מה שאת אוהבת, רוצה, מתכננת או מבקשת הוא חשוב מאד, אבל האם יש שלב שהוא במרכז? שמה שקובע זה מה שהוא רוצה או מבקש? האם הוא מרגיש מלך, תוך כדי זה שהוא עושה אותך למלכה שלו? גם הגבר הקשוח ביותר טיפה נמס כשהוא מרגיש שאת מתייחסת אליו (בכבוד ובהערכה, לא בהתרפסות כנועה!)

תשתלבי בחיים שלו בכיף

הוא הזמין אותך להצטרף למפגש של החברה' שלו? זו לא ההזדמנות המתאימה לקבוע כללים, לפתח צפיות ולמדוד כמה זמן הוא מקדיש לך וכמה הוא מקדיש לשטויות של החברים. להיפך - זה הזמן להיות זבוב על הקיר, הכי לא מרכז תשומת הלב. את תלמדי עליו המון בצורה הזאת, ותדעי מה משמח אותו. תהיי נחמדה לכולם אבל אל תחפשי לך חבר נפש חדש והכי הכי חשוב - אל תרכלי עליו עם החבר הכי טוב שלו (גם אם הרכלן העלוב הזה ינסה להשיג עליו מידע אינטימי). מה שהוא רוצה שהחבר ידע הוא כבר יספר לו, ואותך יעריך מאד על זה ששמרת על חלקת האלוהים הקטנה שלכם פרטית לשניכם.

איזון

"אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך" - מכירה? אז בדיוק, וגם ההפך תופס: אל תעשי לו משהו שאהוב עליך ותניחי שהוא חייב לאהוב את זה. האיזון המוצלח איננו שכל אחד מכם מקבל כמו שהוא נותן, אלא יותר בקונספט הסוציאליסטי - נותן לפי יכולתו ומקבל לפי צרכיו. תגדירי מה את נותנת ומה את צריכה לקבל, תקשיבי טוב להגדרות שלו ותכבדי אותן. גברים מעריכים מצבים ברורים, בלי מניפולציות.

 

רוב הסיכויים שאם מצאת את הדרך ליישם את כל זה - הגבר שלך מעריך אותך, מכבד אותך, מאוהב בך וגם מסור לך, מוצא זמן להיות איתך ונהנה ממך מאד. תקפידי על מניקור, הוא עלול לשלוף טבעת. אם כל זה קורה והוא עדיין לא שם - יכול להיות שהוא לא האיש. חמוד, אבל לא בשבילך. יאללה ביי.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00