סימנים לכך שהוא כבר לא בעניין שלך

סיטואציה מסוג זה בוודאי מוכרת לך: את בקשר עם בחור חמוד, אתם יוצאים לדייטים, משוחחים כמעט בכל יום בטלפון או מסתסמים בכיף, כאשר הכל זורם, עד שלפתע את חשה ממנו ריחוק.

את הריחוק את לא ממש יודעות למה לקשר, את תוהה האם זה קשור לתקופה שהוא עובר? או אולי ללחץ בעבודה או משהו שקשור למשפחה? ואז עולה בפנייך האופציה הכואבת שאולי הוא פשוט לא בעניין שלך יותר...

אז כדי שתהיי בטוחה וכדי שלא תבזבזי את הזמן שלך על בחור שלא שווה את זמנך היקר -  הכנו לך רשימה של סימנים ענקיים, שהוא פשוט לא בעניין שלך:
 

כשהוא מפסיק לסמס ולהתקשר אלייך

זהו הסימן הגדול ביותר. הרי בחור שמעוניין בך ירצה לדבר איתך ולא משנה מה קורה לו. גם אם הוא במשבר מטורף בעבודה, אם משודר גמר של משחק כדורגל שהוא ציפה לו כל העונה, או שמישהו במשפחתו זקוק לו: הוא עדיין יעשה הכל כדי לשמור אתך על ערוץ תקשורת פתוח ,בין אם זה סמס שמבטיח להתקשר מאוחר יותר או שיחה קצרה וממצה. אבל אם הוא אין שום דבר חריג שעובר עליו, והוא עדיין לא יוצר קשר,  זה הסימן הראשון לכך שהוא כבר לא בעניין.

 

הוא לא מבלה אתך לבד

כאשר מישהו מחבב אותך, הוא ירצה לבלות אתך לבד . זמן יחדיו הוא דרך מעולה להכיר טוב יותר ולהגדיל את האינטימיות ביניכם. אבל אם הוא לא יוזם פגישות, סימן שיש לו דברים יותר טובים לעשות.

 

הוא לא מפלרטט אתך

אם הוא הפסיק לפלרטט אתך זה אומר שהוא כבר לא ממש בעניין.  בחורים שמשקיעים בפלירטוט הם כאלה שמנסים להרשים ולשמור על הקשר לוהט. אם הוא חדל מפלרט, זה אומר שאת כבר לא ממש מעניינת אותו.

 

לא אכפת לו מה את חושבת עליו

כשבחור בעניין שלך הוא מאוד מודאג מהרושם שהוא יוצר בפנייך, והוא יצא מגדרו כי להרשים אותך ולעשות דברים שיגרמו לו להתבלט בעיינך. אבל אם הוא כבר לא ממש מראה שאכפת לו ממה שהוא עושה כשהוא לידך, זה סימן שהוא לא מעוניין להמשיך להרשים אותך או לחזר אחרייך.

 

הוא מפלרטט עם נשים אחרות מולך

זה סימן ענק לכך שהגיע הזמן לוותר. גברים שרוצים לשמור על האישה שלהם, יעשו הכל כדי להפגין נאמנות. לכן, אם הבחור שאת יוצאת אתו מפלרטט עם נשים אחרות מולך, זה אומר שהמצב אבוד.

e1.jpg©vixendaily
 

שפת הגוף שלו משתנה לידך

כאשר בחור מחבב אותך, הוא עלול לא לומר זאת ישירות, אבל שפת הגוף שלו תראה כי הוא בעניין שלך. בחור מעוניין ירכון לעברך, יביט לך בעיניים וימצא דרכים ליצור אתך מגע. אבל גבר שכבר לא מחפש את המגע עמך, מתחמק ממך, ואפילו נראה שאינו רוצה לשהות במחיצתך, רוצה שתביני את הרמז העבה במיוחד שהוא כבר לא ממש מעוניין בך.

 

הוא לא נותן לך את אותה תשומת הלב שנתן לך בעבר

גבר מעוניין מרעיף לעברך תשומת לב. הוא מקשיב לך וזוכר פרטים שאת מספרת לו. לעומת זאת, גבר שכבר לא מקשיב, נראה שמזלזל במה שאת אומרת לו או מבטל אותך: יכול להיות שכבר איבד עניין בקשר שלכם.

e2.jpg©vixendaily

האינסטינקטים של אומרים לך שהוא לא בעניין שלך

כשאת מחפשת סימנים לכך שהוא לא בעניין שלך, פשוט סמכי על האינסטינקטים שלך. אם את מרגישה שהוא לא מעוניין יותר, סמכי על עצמך ופשוט חתכי עמו את הקשר גם אם זה כואב. עדיף שתעשי זאת כמה שיותר מוקדם וזאת לפני שתיקשרי אל כזה שלא שווה את זמנך.

 

את תמיד זאת שצריכה ליזום את הקשר אתו

עוד סימן לחוסר עניין הוא כאשר את זאת שיוזמת אל כלל הפגישות ואת הקשר עמו. אם את זאת שתמיד מטלפנת, מסמסת ומגיעה איליו, זה מראה שאו שהוא התרגל לכך שאת הדומיננטית או שהוא ממש לא בעניין.

 

הוא לא מקנא שאת מזכירה בחור אחר

אם את מנסה לגרום לו לקנא על ידי כך שאת מזכירה שם של בחור אחר או בכך שאת מנסה לגרום לו לחשוב שיש לך דייט והוא לא מראה קנאה, זה סימן ענק שהגיע הזמן לומר לבחור שלום. ואם הוא לא בעניין, מצאי אדם אחר, שבוודאי ירצה להכיר אותך, את יופייך ואת אופייך.

e3.jpg©vixendaily

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00