יש לך חברות רווקות? אלה הדברים שהן שונאות שאת אומרת או עושה

כשהיית רווקה, היו מליון דברים שהחברות שלך שהיו בזוגיות היו אומרות או עושות, שהיו מחרפנים אותך ממש בקלות. אבל עכשיו כשאת כבר שקועה עמוק בתוך זוגיות, נראה שאולי קצת שכחת מזה. אספנו עבורך 10 דברים שרצוי שתפסיקי להגיד או לעשות בפני החברות הרווקות שלך, כל זה במידה ואת עדיין מעוניינת שתישארו חברות:

 

1. תפסיקי לדבר על עצמך ברבים

עד לא מזמן שהיית רק את, זה היה "אני" ומאז שאת בזוגיות נראה שאין כבר "אני" ויש רק "אנחנו". לא רק שזה יכול ממש לעצבן, זה גם שם להן מראה מול העיניים וחוץ מזה תהיי בטוחה שזה קצת עצוב להן שאין יותר רק "את".

 

2. להגיד להן שהן ימצאו מישהו דווקא ברגע שיפסיקו לחפש

נכון, זה הרבה פעמים לגמרי עובד, ברגע שמפסיקים לחפש זה פשוט מגיע משום מקום. אבל תנסי להיזכר איך את הגבת שאמרו לך את זה וחוץ מזה לפעמים זה ממש לגמרי לא נכון.

 

3. לנסות לשדך להם את כל החברים הרווקים של בן הזוג שלך

זה ברור שהמצב האידאלי מבחינתך יהיה שהחברה הכי טובה שלך תצא עם החבר הכי טוב שלו, אבל כדאי שתתחילי לשמוע את קול ההיגיון. כי גם אם הבסטי שלו הוא מהנדס הורס, אבל החברה הכי טובה שלך ממש לא בקטע, אז גם אם תנסי ממש חזק זה לא כל כך ילך.

 

4. להגיד לה שסקס בפגישה הראשונה זה אסון

א. כי יש מצב שאת עשית את זה וזה נגמר לא רע בכלל.
ב. אין לך שום זכות להתערב במה שקורה לה במיטה. בנוסף זה ידוע שישנם לא מעט זוגות נשואים באושר, שהתחילו מסטוץ של לילה אחד.

 

5. להביא את בן הזוג שלך לכל מפגש

אז נכון שאת בזוגיות ואת מתה עליו, אבל תזכרי שמבחינתך החברות הרווקות שלך את עדיין את. זה לגמרי לגיטימי שתירצי שהוא יבלה ויכיר אותן, אבל את חייבת לזכור שהוא לא חלק מהחבורה ושהחברות שלך בטוח רוצות קצת זמן איתך לבד.

 

6. לעודד אותן ליהנות מהרווקות שלהן

ברור שרווקות יכולה להיות לגמרי כיף, אבל כידוע יש בה צדדים פחות טובים הכוללים הרבה לבד, סטוצים נוראיים והעובדה שאת מוצאת את עצמך גלגל חמישי. אז תהיי בטוחה שהחברות שלך יודעות לנצל וליהנות מהרווקות שלהן, אבל שהן לא, אין לך שום סיבה לעודד אותן לזה.

 

7.  תפסיקי להגיד "מניסיוני"

זה נכון שללמוד מניסיון של אחרים, זה יעיל וחשוב. אבל גם החברות הרווקות שלך רוצות להתנסות ולטעות לבדן. אז כן, את לגמרי יכולה לייעץ ולספר על הניסיונות שלך בתחום, אבל לא כל דבר שקורה להן אוטומטית צריך להיות בר השוואה לדברים שקרו לך.

 

8. לייעץ להן איך להתנהג עם הבחור החדש

זה שאת בזוגיות טובה ומאושרת, לא בהכרח אומר שאת יודעת הכל על מערכות יחסים. אז אם חברות שלך לא מתייעצות איתך על מה לומר ומה לעשות עם הבחור החדש שהן רק הכירו, כנראה שהן מסתדרות יפה לבד אז תפסיקי לנסות להתערב בכל מחיר.

 

9. אל תגידי להן את כל האמת בפרצוף

ברור שאם הוא זונח אותה ברגעים הקשים, הוא לא שווה כלום והיא בטח כבר מבינה את זה לבד. זה שאת חושבת שחברה טובה חייבת תמיד להטיח את האמת בפרצוף זה נחמד, אבל קחי בחשבון שאם היא כבר הבינה את זה, זה בעיקר יהיה מעצבן.

 

10. אל תזמיני אותן לצאת אתכם ועם עוד זוג

עם יש דבר שכל רווק או רווקה שונאים, זה להיות גלגל חמישי. אז אם פעם אחת זה קרה במקרה, זה לא אומר זה צריך להמשיך. תפסיקי להזמין את החברות הרווקות שלך להצטרף ליציאה של זוגות, זה לרוב יהיה לא כל כך נחמד.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00