איך תבחרי את היזיז המושלם

אם יש לך 'יזיז' - הרי שאת מסודרת עד לזמן בו תמצאי את אהבת חייך. יזיזות הוא סידור שמתאים לשני הצדדים, בו כולם מבינים את הסדר הטוב: ה'יזיז' שלך יודע בדיוק לשם מה הוא מגיע לביקור (וזה לא בדיוק למשחק שש-בש סוער)  ואת מצדך רוצה מישהו בחייך שישלים לך את החסר ויהיה שם עבורך בתקופות יובש ארוכות.

ובכל זאת חשוב שתדעי כי גם בחירתו של ה'יזיז' עליה להיות טובה ונכונה, כי הרי אם תבחרי יזיז שאינו מוצלח, תוכלי למצוא את עצמך בסיטואציות סבוכות רגשית, מעיקות, ואפילו שוברות לב. לכן חשוב לבחור את הבחור שימלא את החסר בצורה טובה. אז כיצד בוחרים יזיז מושלם? כמה טיפים בהמשך.

 

בחרי יזיז שלא יקשר אלייך רגשית

אחד הכללים הראשונים לבחירת יזיז מושלם הוא בחירת בחור שלא יקשר אלייך רגשית. כדי לבנות קשר שבעצם לא ממש 'בנוי' חשוב לא לצאת לבילויים רומנטיים, לא להכיר את היזיז להורים, ולהמעיט בהליכות בחוף הים בזמן השקיעה. בכך תדעי שאתם תמיד שומרים על קשר חברי ויציב.

שימי לב שה'יזיז' שלך הוא איש שיחה מעניין

למרות שאתם בסך הכל 'יזיזים', את עדיין רוצה שהזמן שלכם יחד יהיה כיפי ומהנה. לכן בחרי לך בחור שגם יכול להיות איש שיחה מצחיק וחברותי.

שימי לב שאת לא מתאהבת ביזיז שלך

חשוב שתשימי לב שאת לא מתאהבת בבחור. חזירי ואמרי לעצמך שהקשר שלכם הינו להנאה בלבד, והימנעי מלפנטז על עתיד משותף שכולל בית עם גדר  לבנה ו 2.3 ילדים. אם את מרגישה שאת מתחילה לסטות בכיוון הרומנטי ופחות לסטות לכיוון המיטה, חתכי את הקשר והמשיכי הלאה.

בחרי 'יזיז' בררן

ביחסי יזיזות את יודעת שאת עבור היזיז שלך את לא ממש 'האחת והיחידה'. עם זאת את גם רוצה לדעת כי הוא עצמו די בררן בכל הנוגע לבילויים שלו עם המין הנשי. שימי לב שהיזיז שלך אינו אחד כזה שנמצא כל לילה עם מישהי אחרת. כדי לוודא את הנושא הזה, את יכולה פשוט לשאול אותו בחופשיות (אין לך מה להפסיד) על תדירות פעילותו המינית, ולומר לו שאת רוצה לדעת כי הוא איננו מרבה בה מאד, כי את בעצמך בחורה בררנית.

הביני כי בשלב כל שהוא ה'יזיז' יעלם

זכרי גם היזיז שלך הוא בן אדם, וגם הוא בסופו של דבר רוצה להתאהב למצוא את 'האחת', להיות בקשר זוגי מחייב ואפילו להקים משפחה. לכן אל תתפלאי אם יום אחד הוא פשוט יעלם ותצטרכי לשחרר אותו לחופשי.

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00