למה אחות זה הדבר הכי כיף בעולם!

כשהיית קטנה אחותך בוודאי הייתה עבורך עוד דבר שיש להשמיד. אחיות נוטות בדרך כלל לריב, להלשין אחת על השנייה, לחטט אחת לשנייה בדברים תוך שהן גונבות בגדים אחת מארונה של האחרת, כאשר עיקר עיסוקן הוא תחרות על תשומת הלב מההורים.

אבל כעת שאתן כבר בוגרות, בדרך פלא הפכתן לחברות הכי טובות, ואין שבוע שאתן לא מעבירות עם שיחת טלפון, עדכונים, או פגישה מלאת רכילות, תככים ומזימות.

ולמרות שאתן בוודאי יודעות מדוע אחות זה הדבר הכי כיף, נוסיף עוד כמה סיבות לכך שאחות זה הכי הכי!

 

כי אחותך מכירה אותך בעל פה

כשיש לך אחות טובה היא מכירה אותך בעל פה. היא יודעת מתי רבת עם הבן הזוג שלך, היא זאת שתשאל אותך 'מה קרה?' כשיש לך מצב רוח רע בארוחה המשפחתית, והיא זאת שגם תדע לא להציק לך כשאת עצבנית. אחותך היא זאת שמכירה אותך, כי היא הרי זאת שגדלה לצדך וראתה את השינויים שחלים בך עם השנים.

היא יודעת מתי להציל אותך מקרובי משפחה מציקים

"מתי תתחתני?", "נו, יש כבר נכד בבטן"? "במה את עובדת הפעם!?" שאלות ממטרידים סדרתיים שהם לצערך גם קרובי המשפחה שלך, יכולות להוציא אותך מדעתך! אבל לפני שאת נטרפת על המטרידן עם סצנה שתיזכר לדורי דורות, אז מגיעה אחותך וחוסמת את המטריד עם תשובת מחץ מפתיעה, או שהיא פשוט מחלצת אותך מהמקום. אחותך יודעת תמיד מה מציק לך ואיך להציל אותך מהסיטואציה (או מעצמך).  

יש לכן מלא בדיחות פרטיות

לך ולאחותך יש מיליון בדיחות פרטיות. את העיניים שלה תפגשי כאשר הדוד המגושם שוב ישפוך רוטב על חולצתו הלבנה בערב החג, היא זאת שתלחץ את ידך בעוצמה מתחת לשולחן כשאבא שלכן יספר את בדיחת הקרש הקבועה לבן הזוג החדש שלך, ושתיכן תרצו להתפקע מצחוק כאשר תגלו שהפאה של קרוב המשפחה זקוקה לכביסה בהולה. ההומור שלכן ילדותי ודומה וכיף שיש מישהי שצוחקת אתך מאותם דברים מטופשים.

המצאתן שפה סודית שאף אחד לא מכיר

לך ולאחותך יש שפה סודית שאף אחד לא מכיר. זאת יכולה להיות שפה שהמצאתן שהייתן קטנות, או שזה יכול להיות מבט בעיניים שאומר הכל! זהו מבט שבו את והיא יודעת מתי לשתוק, מתי לדבר, או מתי צריך לצאת החוצה יחד כדי להתייעץ. השפה הזאת היא רק שלכן, ואתן משתמשות בה בשעת חירום.

את תמיד תסלחי לה והיא תמיד תסלח לך

למרות שאתן קרובות, לעיתים אתן גם רבות: כן ממש כמו שהייתן קטנות. אתן מעבירות ביקורת אחת על השנייה, מקניטות , נפגעות ומעליבות. אתן יכולות לצאת בסערה מהחדר, לנתק את הטלפון בפרצוף, ואפילו לומר מילים קשות שלא תאמרו לנשים אחרות. אבל בניגוד לחברות אחרת, לאחותך תמיד תסלחי והיא תסלח לך. לאחר שהרוחות יצטננו אחותך תשלח לך סמס פייסני, או שאת במפגש המשפחתי תזרקי לה מילה מצחיקה וכך תוכלו שתיכן להמשיך לרכל ולצחוק על הקורבן הבא.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00