10 דרכים לדעת שהאקס שלך רוצה אותך בחזרה

זהו, סיפור האהבה שלכם נגמר. אבל האם זה באמת סופי? לעיתים רבות הקשר הרומנטי שלך נראה כמו משהו אבוד, אבל בכל זאת אם את עדיין מקבלת מהאקס סימנים ואיתותים מוזרים, יכול להיות שהוא רוצה אותך בחזרה. אבל כיצד תדעי האם זה נכון? הכנו עבורך 10 סימנים שיעזרו לך לדעת האם האקס שלך רוצה אותך בחזרה.

 

1.כאשר הוא 'מתבדח' על כך שהוא מתגעגע אלייך – אם את שומעת על כך שהוא עדיין מדבר עלייך או מתבדח עם חברים וחברות על כך שהוא מגעגע אלייך, זה אומר שאת עדיין בראש מעייניו. בכך שהוא מדבר על הגעגועים אלייך בהומור, הוא מרגיש בטוח יותר לחלוק את הרגשות שלו. חשוב שתדעי כי בכל בדיחה יש שורש של אמת ויכול להיות שהוא באמת מרגיש אלייך געגועים.

2. כשהוא מתעניין בסטטוס שלך – את יכולה לדעת שהוא רוצה אותך בחזרה כשהוא שואל את החברים המשותפים שלך על מצב הדייטים שלך. כשהאקס שלך רוצה אותך בחזרה הוא ירצה לדעת אם מי את יוצאת, ואם יש לו סיכוי אתך. גבר שלא מעוניין בך יותר לא ינסה לברר אודות הסטטוס שלך בכל הנוגע למערכות יחסים.

3. הוא כל הזמן נתקל בך 'במקרה' – אם את והאקס שלך לא לומדים ביחד או עובדים ביחד, אין שום סיבה שתפגשי אותו בכל מקום. אבל אם הוא ממשיך להופיע במקומות שאת מבלה בהם, כמו במסיבה או אפילו באזור בו את מתגוררת, כדאי שתביני את הרמז: הוא מתגעגע אלייך.

4. כשהוא מעביר ביקורת על החבר החדש שלך – אם האקס שלך מעביר ביקורת על החבר החדש שלך: זה די ברור שהוא מקנא בו. אם הסיבה לביקורת אינה חשש לביטחון שלך, ואין לו סיבות מוצדקות להעברת ביקורת כזאת, ללא ספק שהוא מקנא ומעוניין בך בחזרה. אם הוא לוקח את זה לרמה אחרת ואפילו מנסה להפחיד את החבר החדש, סימן שהוא כבר עבר לאובססיה.

5. אם הוא מתקשר אלייך שיכור – כאשר אנחנו שותים אנחנו חופשיים יותר ומורידים את המסכות שלנו. אם הוא מתקשר אלייך שיכור, הוא מראה את הרצון האמתי שלו לדבר איתך. כאשר הוא שותה הוא מבטא את 'האני האמיתי שלו' ואת הצד הרגשי שלו כאשר הצד השכלתני שלו אינו שולט בסיטואציה.

w1.jpg©vixendaily

 

6 . הוא מתקשר אלייך באמצע הלילה – כשהוא מתקשר אלייך באמצע הלילה ורוצה לבוא לבקר, סימן שהוא מאד מתגעגע. עם זאת סעיף זה מגיע עם סימן אזהרה! לעיתים טלפון באמצע הלילה יכול להגיע גם מייאוש או משעמום, ולכן חשוב להבחין מתי מדובר בגעגוע אמתי ומתי את עבורו סתם מיחזור של העבר.

7. הוא לא יוצא עם אף אחת אחרת – כאשר הוא לא יוצא עם אף אחת אחרת, יכול להיות שהוא נהנה להיות רווק או שהוא פשוט עדיין לא בשל להתחיל שוב קשר חדש. עם זאת, לעיתים ייתכן שהוא פשוט ממתין ובודק האם ישנו סיכוי שתחזרו להיות יחדיו.

w2.jpg©vixendaily

 

8. כשהוא הופך לנוסטלגי – אם הוא אוהב לעלות זיכרונות בכל מיני הזדמנויות, כמו למשל בהודעות, ברשת החברתית, לאוזני חברים או אפילו לאוזנייך! יכול מאד להיות שהוא פשוט מתגעגע.

9. כאשר הוא יוצא מגדרו כדי שתקנאי – משחקי קנאה הם משחק מלוכלך שאקסים משחקים בו על מנת לגרום אחד לשני לקנא. משחק זה נובע לעיתים רבות מהרצון לחזור ולהיות יחד. כאשר הוא רוצה שתקנאי הוא יכול לעלות תמונות לרשת החברתית עם בנות אחרות כמעט בכל יום, או להגיע עם בחורה חדשה בדיוק למקומות שאת נוהגת לצאת, כמו גם להיכנס מיד למערכת יחסים חדשה ורצינית. כשזה קורה חשוב שתישארי אדישה ולא תיפלי למלכודת הזאת ותקנאי כמו שהוא רצה.

w3.jpg©vixendaily

 

10 . כשהוא עוקב אחרייך ברשתות החברתיות – אם ברשתות חברתיות עסקינן, אחד הסימנים לגעגועיו הוא כשהוא עדיין עוקב אחרייך ברשתות החברתיות. אך תדעי? זה קל! אם אתם עדיין חברים את יכולה לראות זאת לפי לייקים לתמונות, תגובות, והערות שתקבלי אודות הפעילות שלך. אם אינכם חברים ברשתות החברתיות, סביר להניח שבקרוב יצוצו לך בקשות חברות ממשתמשים מוזרים שנראים מעט חשודים עם מספר מצומצם של חברים. סביר להניח שזה הוא בולש אחרייך.

 

לסיכום אנו מקווים שעשרת הסימנים עזור לך להבין האם האקס שלך רוצה אותך בחזרה. ומכאן תוכלי להחליט האם לקחת אותו או לשלוח אותו לדרכו אל האהבה החדשה.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00