המחוות הקטנות שהוא עושה שהופכות אותו לגבר מושלם!

בספרי האגדות שקראנו כילדות, פגשנו את הנסיך על הסוס הלבן, שהציל את הנסיכה מהדרקון או מהמכשפה הרעה. וכך כשגדלנו דמיינו את הגבר המושלם כאביר מסוקס שיבוא ויסחף אותנו אל עבר השקיעה.

אבל בפועל דברים נראים קצת אחרת, ולפתע מצאנו עצמינו בשגרת חיים ישובות על הספה עם בן זוג די רגיל, שבהשתקפות אור מסוימת מזכיר את 'פרנקנשטיין' כשהוא מתעצבן את 'רגזני', וכשהבוס שלו מתקשר את האריה הפחדן מ'הקוסם מארץ עוץ'.

ובכל זאת לעיתים הגבר שלך מפגין אבירות ועושה מחוות קטנות שהופכות אותו לגבר המושלם עבורך.

 

אז מה הוא עושה שבכל זאת גורם לו להראות אביר על סוס לבן?

מסדר את הבית גם שאת לא מבקשת – המטלות הביתיות אמורות להיות מחולקות בין שניכם. אבל איכשהו את תמיד מוצאת את עצמך שואבת את השטיח, טובעת במי ניקיון הרצפות, נחנקת מחומר ניקוי המקלחת, ומקרצפת את השומן שבכיור בזמן שהוא עסוק בהפרדת שני כבלים שהסתבכו אחד בשני מאחורי הטלוויזיה. אבל כשאת מגיעה ביום שישי בצהריים לבית, לאחר שלקחת לעצמך פסק זמן ורואה שהוא החליט לבצע את כלל מטלות ניקיון הבית לבד, את מבינה שבן הזוג שלך יכול להיות נסיך מושלם.

משאיר אותך לבד לשיחת נפש עם חברה – לכולנו יש החברה הזאת שחיה בדרמה בלתי פוסקת. היא תמיד נמצאת בדייטים כושלים, היא שולחת לך צילומי מסך שאת צריכה לנתח, והיא תגיע אלייך לעזרה נפשית דחופה פעם בשבוע. בפעם הזאת בן הזוג שלך יודע שזה הסימן שלו להתחפף, ואת יודעת שהוא פשוט בן זוג מעולה.

כשהוא אומר לך שאת הכי יפה בעולם דווקא ביום שאת מרגישה נורא – את מכירה את היום הזה, זה היום שהשיער שלך נמלא לחות ודבק והופך מגלי ושופע למעיין מנה חמה בטעם נודלס, על הפנים יוצא לך חצ'קון ענק שאי אפשר אפילו לטפל בו, והבטן שלך נפוחה למרות שאכלת 'רק' חבילה של ספגטי, והפלא ופלא: אף בגד לא עולה עלייך. אבל דווקא ברגעי המשבר, בן הזוג מגיע ואומר לך שאת הכי יפה בעולם! באותם רגעים את אומנת פורצת בבכי של תסכול, אבל בתוך תוכך את שמחה שיש לך מישהו שמפרגן לך ומנשק אותך, גם אם השפם שלך דוקר אותו.

מביא הביתה טייק אווי – הדילמה של בישול ארוחת הערב יכולה להכות בתדהמה כל זוג שמחזיק בקריירה ועבודה קשה. את כבר מכירה את השיחה שאתם מנהלים אודות ההכנה המאתגרת של ה'איכסה' התורנית לארוחת הערב. אבל אז, בדיוק שאת פותחת את החצי רסק עם העובש, הוא מודיע לך שקנה את הסושי שאת כה אוהבת או את הפיצה המדהימה והדקה שאת חושקת בה כבר שבוע. כך את יודעת שהאביר על הסוס הלבן שלך שיחק אותה לגמרי.

כשהוא יוצא למשימת פרויקטים ברחבי הבית – אחד הדברים המושכים בגבר זה גבר עם כלי עבודה, והוא מדליק יותר שהוא נושא אותם כדי להתחיל במסע תיקונים ברחבי הבית. ברגעים אלה את מודה על כך שבחרת אותו והוא אותך, והוא מודה על כך שהצליח לתקן לפחות חצי מהקלקולים בבית בלי להתחשמל.

וחשוב מכל – כאשר הוא מעמיד את אמא שלו במקום: מסלול החיים הבוגרים שלנו מתחיל בדרך כלל בסיום תיכון, גיוס לצבא, רכישת השכלה גבוהה, טיול לחו"ל, הכרת בן הזוג ומשם ניהול מערכת יחסים פוגענית עם אימא של בן הזוג. ברוב המקרים מערכת היחסים תכלול ביקורת מאימא של בן זוגך על מראך החיצוני, בישולייך, הקריירה שלך, המהירות בה את מתרבה, ושאר עקיצות שמולן את נותרת המומה וחסרת אונים. אבל כשהוא מעמיד את אמא שלו במקום, ומגן עלייך מפנייה, את מבינה שיש בידייך אביר אמיתי שמגן עלייך בכל מצב.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00