אני והחבר'ה - איך תסתדרי עם החברים של בן הזוג

תאמיני או לא אבל אחת הפנטזיות הרטובות של בן הזוג שלך היא שתסדרי עם החברים שלו. הרי איזה גבר לא רוצה שבת זוגו תוכל לקבל את חבריו בפנים מחייכות, שתוכל לגמוע עם חבריו בירה קרה בחוף הים, ואפילו תשדך להם מישהי חמודה בבר?!

עם זאת לא כולנו חיות בעולם אוטופי, ויש חברים שלמרבה הצער, הם פחות 'הכוס תה שלנו'.  אבל כדי שבן זוגך לא יישאר נטוש, או לחלופין לא ינסה לגרור אותך למשחק הכדורגל, (לאחר שתמדרי את כל החברים שלו מסביבתו) כדאי שתדעי כיצד להסתדר איתם. אז איך עושים זאת? כמה עצות שיסייעו לך להסתדר עם המין הגברי והחברי:

 

התענייני בחיים הפרטיים של החברים

למרות הבדיחות השטחיות, הגרעפסים, והקצף שיוצא להם מהאף כשהם שותים קצת יותר מידי: גם לגברים יש חיים אישיים, שאלות, תהיות וצד רגיש. אם את רוצה להתקרב לחברים של בן זוגך, נסי להתעניין מידי פעם בחייהם הפרטיים. שאלי כאשר אתם ב'אחד על אחד' מה קורה עם בת הזוג? עם הילדים (במידה וישנם) איך מתקדמת הקריירה ועוד. לעיתים שאלות שטחיות יכולות להתפתח לשיחה עמוקה של ממש, ומכאן יכולה לצמוח חברות נחמדה וכיפית.

תני לבן זוגך לבלות במחיצתם לבד

שחררי את בן זוגך ותני לו לבלות במחיצתם לבד. גם אם החברים שלו מגיעים אליכם לבית, היי במחיצתם אבל דעי גם מתי לשחרר. לעיתים החברים זקוקים לזמן לשיחות עמוקות בעיקר שמדובר בחבר הכי טוב. לכן שאת עייפה מהאירוח, שחררי את עצמך ואותם, ופרשי לך עם ספר או עם סדרה אהובה לבילוי אינטימי משלך ותני להם קצת זמן לבד.

היי ידידותית

נסי לא להחמיץ פנים בכל פעם שאת פוגשת את החברים של בן הזוג. לעיתים כשיש קבוצה של גברים בסביבה אנו נוהגת להיות פחות טבעיות, להתבייש או להיכנס למגננה. זה קורה מכל מיני סיבות, וזה טבעי. עם זאת מבט קשה או פרצוף חמוץ יכול להרחיק, להבהיל ואפילו לשדר שליליות. לכן נסי לחייך כאשר את פוגשת בחברים של בן הזוג.  חיוך יעשה לך טוב וגם יקרין אנרגיות טובות על כולם.

אל תדחפי לפעילות שלהם

ישנן בנות שמרגישות שהן חייבות להיצמד לבן הזוג שלהן ולהפגין נוכחות בכל מקום. הן מגיעות לערב בנים, לצפייה במשחק הכדורסל, לערבי פרידה לחבר מהעבודה, ולעיתים הן מגזימות ומסוגלות להופיע באחת ממסיבות הרווקים! ולכן: אל תתעלקי. הצמדות יתר תהפוך אותה לבת הזוג הנודניקית שלא מרפה. קחי מרחק ותני לבן זוג שלך לצאת לבד עם החברים שלו. נסי גם להרגיע עם הסמסמים והשיחות בזמן שהוא איתם לבד. בכך לא תצטיירי כ'נודניקית שחופרת'.

היי שם עבורם בעת הצורך

אם התקרבת מספיק לחבר אחד או שניים מתוך קבוצת החברים של בן זוגך, תוכלי להיות גם אוזן קשבת עבורם בעת הצורך. במקרים כאלה הם ירגשו שהם יכולים להתייעץ עמך בעת משבר. היי שם ממש כמו בעלך כדי לתמוך, לשמש כיועצת ואפילו כשדכנית מעולה לאלה מהם שלא מוצאים את האחת. בכך תוכלי להפוך את החברים של בן הזוג לחברים משותפים שהם גם החברים שלך, שאיתם שניכם מבלים, נהנים ומכייפים.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 22nd, 4:31pm - 2020-07-22T16:31:36+03:00