"אהבה ממבט ראשון" - מיתוסים מוטעים על אהבה

מיתוסים על אהבה הם כל כך מופשטים היום, כי אנחנו תמיד מחוברות למציאות מדומה - אנחנו מקשיבות לשירי אהבה בזמן שאנחנו מתארגנות בבוקר, מביטות בתמונות של זוגות מאוהבים בזמן העבודה, עוקבות אחרי דרמות זוגיות של ידוענים 24/7. אנחנו כל כך שקועות במיתוסים עד כדי כך שרובנו תופסות לא נכון את המושג יחסים. אם את רוצה להיות מאושרת באהבה ולמצוא את עצמך בזוגיות מספקת, הגיע הזמן לחזור למציאות ולהיפטר מ-10 מיתוסים פופולריים במיוחד אודות האהבה.

יש רק אדם אחד מיוחד לכל אחת. נפשות תאומות אינן קיימות! יש מישהו אי שם שמתאים בדיוק לך, אבל לא מישהו שאיתו נועדת להיות לתמיד. אם זה היה המקרה, הסיכויים שלך לפגוש את אותו אחד היו כל כך קטנים שזה פשוט לא היה קורה ולא היית מוצאת אהבה. יש גברים רבים בעולם שיכולים להיות האחד שלך. יש כוח בלדעת לבחור אחד בשני במקום להשאיר את הסיכוי ליחסים - לגורל.

אהבה היא סימן לכך שנועדתם להיות יחד. לאהוב מישהו לא בהכרח מצביע על כך שהוא האחד. צריך גם התאמה, כבוד, כימיה… אנחנו יכולים לראות זוגות שאינם מתפקדים אך נשארים יחד בשם האהבה, אבל לאהבה אין משמעות אם הם מכאיבים אחד לשני. אם מערכת היחסים שלך גורמת לך להיות אומללה, את ללא ספק יכולה למצוא אהבה עם מישהו אחר שיתאים לך יותר.

חייבים אהבה רומנטית כדי להיות מאושרים. נשים רווקות אינן עצובות עד אותו רגע שבו מגיע נסיך החלומות שלהן.. את יכולה להיות מאושרת כשאת מאובזרת באהבה לחברים, למשפחה, לקריירה, לעיר שבה את חיה, לחיית המחמד שלך, לאמנות, ולמיליון דברים נוספים. אהבה רומנטית יכולה להגביר את האושר אבל היא אינה דרישת סף.

החתך הראשון הוא העמוק ביותר. אנחנו אוהבות להשתמש ברומנטיזציה כשאנחנו נזכרות בחוויות הראשונות שלנו. לתת משקל רב לנשיקה הראשונה, ליחסי המין ולאהבה הראשונה. ולמרות שחוויות ראשוניות הן אבן דרך חשובה, לרוב הן אינן המשמעותיות ביותר עבורנו. הגבר שבו תבחרי לבנות איתו את חייך חשוב יותר מאשר הבחור הראשון שאיתו התנשקת.

אהבה היא כל מה שצריך. יש מאות דברים שצריך, מלבד אהבה! אוכל, בגדים, קורת גג, אוויר… פיצה :) הרשימה ארוכה. ותרי על המיתוסים כדי שלא תוותרי בטעות על אהבות אחרות כמו הקריירה שלך או החברים, לטובת האהבה.

האהבה תגרום לך להרגיש שלמה. רק את יכולה לגרום לעצמך להרגיש שלמה ומסופקת. אם את מכה למישהו אחר שיעשה זאת, את מבזבזת את זמנך. זה לא יקרה ולא יהיה זה הוגן לשים את הציפיות הללו על מישהו אחר.

קנאה ודרמה הם סימפטומים לאהבה. אלה לא דברים שהולכים יד ביד! אינך צריכה להסכים לקנאה ולדרמה במערכת יחסים, ואהבה אינה תירוץ להתנהגות כזאת. לעולם אל תסבלי התנהגות פוגענית בחיפוש שלך אחר האהבה.

כשתפגשי באחד תדעי מיד. אין אהבה ממבט ראשון, רק תשוקה ממבט ראשון. נכון, תשוקה יכולה להפוך לאהבה אבל רוב האנשים זקוקים לזמן כדי להכיר אחד את השני וכדי שיוכלו להתחייב. נקטי במשנה זהירות על ידי כך שלא תמהרי וקחי את הזמן כדי להיות בטוחה. זה אינו אומר כי הוא לא האחד.

נישואים מונוגמיים היא הדרך היחידה באהבה. אם אלה חשובים לך, אל תתפשרי, אבל את לא חייבת להרגיש כך. אהבה, יחסי מין ונישואים כולם מורכבים מדברים שאינם מתאימים באופן מוחלט לסטריאוטיפ היחסים הנורמטיבי של כל אחת. אל תחששי מאהבה גם אם את לא מחפשת למסד את היחסים או להיות חלק מיחסים מונוגמיים, את יכולה למצוא מישהו שחולק איתך את השקפת עולמך הזוגית - אם תהיי פתוחה וכנה עמו.

ותחיי באושר ועושר… מערכות יחסים מצריכות עבודה! מציאת אהבה אינה סוף הדרך והמאמץ, אלא רק סוף הלבד, יהיו לפניך אתגרים ומכשולים חדשים, בהם האתגר של שמירת מערכת היחסים לטווח ארוך. אם את לא מוכנה להשקיע את המאמץ, העושר והאושר צפויים להסתיים.

Published by MISHTI.CO.IL - July 13th, 5:30pm - 2017-07-13T17:30:59+03:00