דייט ראשון? 10 דברים שאנחנו עושות ומומלץ להימנע

לא מעט עצות אפשר למצוא ברשת כשמדובר בדייט: מה ללבוש, מה לאכול, על מה לדבר, מה ל-א להוסיף לפרופיל, ולמרות שרוב המידע אכן יכול לעזור לך, זה עדיין נכון שהדייטים המוצלחים ביותר הם אלה שבהם הצלחת להיות את. אבל מעבר לכך, כולנו יכולות להסכים שיש דברים מסוים שפשוט אסור לעשות, או לדבר עליהם, בפגישה ראשונה. הנה 10 עצות שיעזרו לך בפגישה ראשונה ויהפכו אותך למלאת ביטחון עצמי:

 

אל תהיי רכרוכית!

אם הוא מציע ללכת לסושי בר ואת לא אוכלת דגים, או העלה רעיון לשבת בבר יין ואת לא שותה אלכוהול - דברי. אל תתני לו לגלות זאת רק אחרי שכבר התיישבתם וקיבלתם תפריט ליד. כך גם לגבי החלטיות: אם את נשאלת מה תרצי לאכול, לשתות או אם תרצי לחלוק בקינוח, אל תעני: "לא משנה לי, מה שתזמין בסדר". ורבליות משדרת ביטחון - וזה מושך במיוחד.

 

אל תאחרי בכוונה!

בפגישה ראשונה תצרי רושם טוב יותר אם תגיעי בזמן. פן אורך ארבעים דקות? את בטח יודעת את זה מראש. תתכונני בזמן, קחי אפילו מרווח ביטחון גדול יותר. בנוסף, בחרי בגדים נוחים ונעליים נוחות - יש מספיק מתח בפגישה ראשונה בשביל להוסיף גם כזה שנוצר בעקבות צעדים מדודים בעקב סטילטו גבוה ודק מדי, או חוסר יכולת לנשום בשמלה ההדוקה והקטנה.. תארי לך שהחניה רחוקה מהמסעדה ואת מוצאת את עצמך מדדה מאחוריו.. במקום זאת לבשי משהו שנראה טוב - אבל מרגיש גם נוח.

 

אל תיצמדי לסלולרי שלך

 בדיקה אובססיבית של מסך הטלפון הנייד מתפרשת כחוסר עניין ואף פוגעת בצד השני. נכון, מקובל היום להתיישב ומייד לשלוף את הטלפון מהתיק ולהניח על השולחן. בפגישה ראשונה, עדיף לוותר על כך. השאירי אותו בתיק ונסי לשדר שרק הצד השני שיושב מולך מעניין אותך כרגע. אם הוא קם לשירותים תוכלי לבדוק הודעות, אך לא מעבר לכך! את הסטטוסים תוכלי לעדכן כשתחזרי, ממילא יהיה יותר מה לומר.

 

אל תנסי לשלוף קלפים שלכאורה מחזקים אותך

כמו למשל היסטוריית הדייטים, חבר לשעבר, רשימת הגברברים שמחכים לצאת אתך, זה לא משדר ביטחון ואף ליהפך. במקום זאת תוכלי להדגיש כמה הישגים אישיים שלך, שאינם תלויים בדבר - אל רק בך!

 

אל תחשבי שלא לאכול זה משהו מחמיא

רוב הגברים יאמרו לך שאיך קלישאה גדולה יותר מבחורה שלא אוכלת בפגישה ראשונה. חושבת שזה יגרום לך להיראות  רזה יותר, מושכת יותר, נשית יותר? טעות. לחלוטין לא.

 

אל תצאי מנקודת הנחה שהוא ישלם

גם אם את חושבת שבן הזוג הוא שצריך לשלם, אל תחשבי שהוא אכן יעשה זאת, ובמיוחד בפגישה ראשונה. אם הוא יאסוף אליו את החשבון מייד, הציעי לשלם חצי או לפחות להשאיר את הטיפ והכי חשוב - היי מוכנה שהוא יסכים לך. אל תשחקי משחקים. אם לא תציעי כלל, זה יכול לצייר אותך כמישהי שחושבת שהכול מגיע לה. חכי קצת! 

 

אל תשתכרי

עדיף לא להגיע למצב שבו בחור שבקושי מכיר אותך נאלץ לסחוב אותך הביתה, או נחשף לדברים שפחות רצית שיידע מהם. קצת אלכוהול ומצב רוח טוב לא יזיקו, אבל דעי את הגבולות שלך - מראש.

 

אל תימנעי מלשאול שאלות

פשוט בחרי את השאלות הנכונות. הנכון ביותר יהיה להכין לך כמה שאלות מראש (לא, אל תגיעי עם דף..) ושאלי אותן! לדוגמא, על מקום עבודתו, משפחתו, על מה לא לשאול? פוליטיקה, דת, חברות לשעבר. והכי בסיסי: אל תספקי יותר מדי מידע! שיתוף בעניינים אישיים, אחרי היכרות של פחות משעה, זה לא רעיון טוב במיוחד. חולמת על חתונה בטוסקנה? כבר יש לך שם לילד ראשון? שמרי את זה לעצמך בינתיים.

 

אל תעקבי אחריו אחרי הדייט

גם לא ברשת! היה דייט מוצלח ומתאים לך לשלוח משפט או שניים? זה בסדר גמור. למשל "נהנתי מאד, תודה!" רק לא "זה היה הדייט הכי מוצלח שלי אי פעם, לא יכולה לחכות לדייט הבא שלנו". נסי להתאפק מלעקוב אחריו בפייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, סנאפצ'ט, וכל השאר. קצת מסתוריות לא פגעה באף אחת... להיפך!  

תהני.

Published by MISHTI.CO.IL - July 13th, 5:30pm - 2017-07-13T17:30:59+03:00