דרכים להיגמל מבחור שעושה לך רע

גם את ממשיכה להתעלל בעצמך ולסמס לבחור שמתייחס אלייך בצורה מזעזעת אבל פשוט לא יכולה להפסיק? דווקא מהבחור ששבר לך את הלב, שפצע לך את הנשמה, כל כך קשה להתנתק. הגיע הזמן לשים לזה סוף והנה כמה דרכים שיעזרו לך להמשיך הלאה.

 

תמחקי את המספר שלו

זו האפשרות הכי קלה, אז תתחילי במחיקה אם את סגורה על זה שלעולם לא תסמסי יותר לבחור. אם את זוכרת את המספר בעל פה, זו כבר בעיה אחרת, אבל מי זוכר היום מספרים?

מחקי לא רק את המספר שלו – מחקי את כל היסטוריית ההודעות בטלפון שלך באפליקציות השונות, מחקי את ההיסטוריה במחשב, מחקי הודעות קוליות אם במקרה הוא השאיר לך. ברגע שתסיימי למחוק הכול, יהיה לך קשה מאוד ליצור אתו קשר, גם אם ממש תרצי.

t1.jpg©elitedaily

 

תשני את השם שלו ברשימת אנשי הקשר

אם את לא מתכוונת למחוק את המספר של הבחור, לפחות תשני את השם שלו. תשני למשהו כמו: "ההוא שבגד בי", "לא סובלת אותך", "המכוער שאלוהים יעזור לו", "לא לסמס לאיש הזה" או כל שם חביב אחר לבחירתך. בדרך הזאת, בכל פעם שיעלה הפיתוי לכתוב לבחור כל החשק ייצא לך כי תיזכרי בכל הסיבות למה לא לעשות את זה.

 

תחסמי אותו

נכון, זה צעד דרמטי, אבל לפעמים כאשר יש לך בעיה קשה של שליטה עצמית זו הדרך היחידה לחזור למוטב.

 

תורידי אפליקציה שחוסמת בשבילך

במיוחד בשביל בחורות שלא יכולות להפסיק לכתוב לבחור שעושה להן רע יש אפליקציות ייעודיות.

תורידי את האפליקציה Drunk Mode שתחסום את המספר שלו במשך 12 שעות בכל פעם. אם תנסי לבטל את החסימה, תצטרכי לענות על סדרה של בעיות מתמטיות קשות במיוחד. גם האפליקציה Focus Lock יכולה לבוא לעזרתך – היא נועלת אפליקציות בטלפון למרווחי זמן מסוימים. כך שגם אם ממש תרצי להיכנס לוואטסאפ או לסנאפצ'אט כדי לשלוח לו הודעת נאצה, לא תוכלי.

via GIPHY

 

תשנאי אותו בכל כוחך

הסיבה שאת רוצה להמשיך לתקשר עם הבחור הרע היא לא בגלל מי שהוא אלא בגלל מי שאת חושבת שהוא יכול להיות או מי שאת רוצה שהוא יהיה. את באיזשהו מקום, גם אם קשה לך להודות בזה, מהללת אותו. הדרך הכי טובה להפסיק בהרגל המגונה היא להתחיל לשנוא, לחשוב על כל הדברים שהוא גרוע בהם, על כל התכונות השליליות שמאפיינות אותו. האם זה מישהו שאת רוצה לסמס לו? לא!

 

נכון, זה חזק ממך. נכון, את מתגעגעת. נכון, את רוצה שיישאר משהו מהקשר שהיה לכם פעם. העניין הוא שזה לא נכון בשבילך – כל סמס, כל הודעת וואטסאפ, כל אימוג'י במסנג'ר של הפייסבוק עושה לך רע, רע, רע, ולא מגיע לך כל הרע הזה. את חייבת ולו בשביל הכבוד העצמי שלך ובשביל הבריאות הנפשית שלך להפסיק ועכשיו. לא מחר, לא בעוד יומיים, עכשיו. אנחנו מקווים שאחת מהדרכים שהצענו כאן תעזור. תהיי חזקה!

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00