5 סימנים לכך שהדייט הזה לא יוביל לשום מקום

הפעם היית בטוחה שזה זה. הדייט הזה נראה ממש מבטיח. בתמונה בפייס הוא נראה חמוד באמת. גם כשדיברתם בוואטסאפ הוא נשמע שנון, רגיש וחכם. והנה, את יושבת אתו בדייט ומשהו חורק. את שואלת את עצמך אם לפרוש עכשיו או לתת לו בכל זאת הזדמנות. כדי לחסוך ממך התלבטויות, הנה חמישה סימנים שהדייט חסר סיכוי ועדיף לסיים אותו כמה שיותר מהר:

 1. הבחור שיושב מולך באמת רגיש. מרוב רגישות הוא לא מפסיק לדבר על האקסית שלו שעזבה אותו במפתיע ושברה את לבו. מידי פעם הוא מוחה דמעה, ומפרט כמה נפלאה היא היתה, ואיך הם ראו את עצמם מזדקנים ביחד אל מול שקיעות קסומות על אי בודד. אם הוא גם מאלץ אותך לראות תמונות שלה בנייד שלו – כנראה שהדייט הזה לא מוביל לשום מקום.
   
 2. את יושבת מולו והוא באמת נחמד. הוא הזמין אותך לבירה ומנסה ליזום נושאים לשיחה. אבל משום מה, המחשבות שלך נודדות אל האקס, המבחן בסטטיסטיקה שעוד לא התכוננת אליו ורשימת קניות דחופות. אם נשמע לך שהשיחה שמנהלות שתי הקשישות בשולחן ליד מעניינת הרבה יותר ממה שהוא מספר על... רגע... על מה הוא מדבר בכלל? – כנראה שהדייט הזה לא מוביל לשום מקום.
   
 3. נכון שאהבת את הציניות וההומור העוקצני שלו בשיחות שלפני הדייט, אבל לא תיארת לעצמך עד כמה הוא באמת ביקורתי וקוטר. הוא לא מפסיק להציק למלצרית. הבירה לא מספיק קרה, ההמבורגר לא מספיק חם. הכסא לא נוח והוא קוטל את כל יושבי השולחנות שליד. אם הוא גם שואל אותך בציניות אם תמונת הפרופיל שלך היא שריד מהעידן שלפני הפייס – כנראה שהדייט הזה לא מוביל לשום מקום.
   
 4. את מספרת לו את כל הסיפורים הכי משעשעים שלך. משתפת אותו בעולם שלך, ומתעניינת בו ובחיים שלו. אבל לא משנה מה את מנסה – הוא לא מסתכל לך בעיניים. מבטו נודד לכל עבר. אם הוא גם מפסיק מידי פעם לדבר ולהקשיב ובוהה באופק – כנראה שהדייט הזה לא יוביל לשום מקום.
   
 5. אתם מתיישבים ומתחילים לדבר. הוא מקסים והשיחה משעשעת וזורמת. את מרגישה שאת ממש מעניינת אותו. אבל פתאום הוא מקבל הודעה בוואטס, ועוד אחת והוא שוקע בטלפון שלו. כך זה נמשך ונמשך, כשבין הפרעה אחת לאחרת הוא ממשיך להקסים אותך. ואז, את מצליחה סוף סוף להפעיל את קסמייך ולהחזיר אותו לשיחה. ואחרי כל זה, הטלפון מצלצל והוא עונה ומדבר כאילו את בכלל לא שם -  וגם הדייט הזה, כנראה כבר לא יוביל לשום מקום.

 

כאן המקום לומר שלא כל דייט מקרטע מנבא בהכרח המשך כושל. נכון שאומרים שאין הזדמנות שנייה להותיר רושם ראשוני חיובי, אבל הפגישה הראשונה יכולה להיות עבור רבים מלחיצה ומביכה ולא כל אחד מצליח להשתחרר מהמעצורים שלו בסיטואציות כאלה. סיפורי אהבה רבים התחילו דווקא בפגישות לא מסעירות, ולכן, כל עוד לא מדובר בתמרורי אזהרה משמעותיים כגון אלה שהבאנו כאן - אין לך מה להפסיד מלנסות פגישה אחת נוספת.  במקרה הכי גרוע זה יהיה משעמם או סתמי.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00