האם את מסוגלת להיות ידידה של האקס? כך תדעי

פרידות הן אינן דבר פשוט, גם אם אתם עשיתם את זה בצורה יפה. כל אחד מכם צריך לעבור תהליך של השלמה עם חסרונו של השני,  להתרגל מחדש לחיי הרווקות ולהצליח לתת למישהו חדש להיכנס לתוך הלב. עבור רבים קשה מאוד להמשיך להיות ידידים לאחר הפרידה אבל חלק מצליחים. האם את מוכנה לזה? תכף תדעי.

 

1. הפרידה שלכם לא הייתה אובר דרמטית

לפעמים אנשים מסיימים את מערכת היחסים כי משעמם להם, כי כל אחד התפתח לכיוון שונה, כי לכל אחד יש סגנון חיים שונה, כי אחד מהצדדים עובר לגור רחוק או כי אחד מהם פשוט מתגעגע להיות סינגל. אם הסיבה לפרידה שלכם אינה בגידה או שקרים, כבר יש לכם בסיס טוב להישאר ידידים.

 

2. אין חלילה היסטוריה של התעללות פיזית או נפשית

בסך הכול היה לכם קשר בריא בלי סרטים והתעללויות של מישהו מהצדדים.

Untitled design (19).jpg

3. אתם לא ממשיכים לישון ביחד

אתם לגמרי בקטע אפלטוני עכשיו, כן?

 

4. לא הייתם במצב של חזרה-פרידה, חזרה-פרידה

אם אתם כל הזמן נפרדים וחוזרים, אז הידידות ביניכם היא רק חלק מתוך המעגל הבלתי נגמר הזה.

 

5. עבר מספיק זמן מאז הפרידה

שלב הפוסט-פרידה כולל תהליך של עיבוד רגשי עם לא מעט עליות ומורדות. אין טעם למהר להיות כבר ידידים. זה פשוט לא בריא, לא בשבילך ולא בשבילו.

 

6. החברה החדשה שלו יודעת עלייך

גם אם האקס נמצא במערכת יחסים חדשה, זה לא אומר שאתם לא יכולים להיות ידידים. מה שכן, החברה החדשה צריכה להיות מודעת לעבר ביניכם וגם לזה שאתם נשארתם ידידים. אתם לא אמורים לנהל את הקשר הידידותי במסתור.

 

7. הייתה לכם תקשורת מצוינת

תקשורת חשובה גם לידידות, את יודעת.

 

8. את יודעת לכבד את מערכת היחסים החדשה של האקס

לא רק שהחברה החדשה צריכה להיות מודעת לקיומך, אלא שגם את צריכה לכבד את הקשר החדש. הימנעי מהתנהגות פלרטטנית, שיחות בתדירות גבוהה והזמנה של האקס לבוא אלייך בלילה, פשוט כי בודד ומשעמם לך. יש לו חברה חדשה, תקבלי את זה בהבנה ותני לו להתקדם רגשית.

 

9. לא אכפת לך לתת לו זמן עד שהוא יהיה מוכן

הוא רוצה להיות ידיד שלך, אבל לא עכשיו, עדיין לא. את אמנם כבר עברת תהליך של ריפוי מן היחסים אבל הוא עדיין תקוע בעבר. תני לו את הספייס, גם אם את בשלה להיות ידידה. זה רק יראה לו עד כמה את ידידה טובה.

Untitled design (18).jpg

האם אקסים יכולים להיות ידידים? בוודאי שכן. האם זה בריא לשני הצדדים? לפעמים כן. האם זה בריא בשבילך? רק את יודעת. אם את בטוח לא רוצה לחזור אליו, והוא בטוח המשיך הלאה, ובבסיס הקשר שלכם הייתם קודם כל חברים טובים, אין סיבה שלא תמשיכו להיות כאלו.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 9th, 2:12pm - 2017-07-09T14:12:39+03:00