ערה? סימנים לכך שהוא רוצה רק סטוץ.

כאשר את מגיעה לשלב בחייך שבו את מחפשת אחר הקשר הרציני, את בוודאי רוצה לזהות את הסימנים שייסעו לך לסנן גברים שמחפשים רק יחסי מין, בילוי לא מחייב כמו גם מערכת יחסים לא יציבה.

כשאת מעוניינת לבנות עתיד עם בן זוג יציב, חשוב שתלמדי לזהות את סימני האזהרה שיאפשרו לך לבצע את הסינון הראשוני . לשם כך הכנו לך רשימה של נורות אדומות, שכאשר הן ידלקו תאמרי לפוחז – "שלום ולא להתראות":

הודעות באמצע הלילה

כשהוא שולח לך הודעות באמצע הלילה ולא בשעות נורמטיביות, את כבר יודעת שהבחור מחפש את המוצא האחרון שלו לאחר בילוי כושל, או שהוא פשוט משעומם. הרי אם הוא היה רוצה באמת לבלות במחיצתך בבילוי נורמטיבי, הוא היה מתקשר אלייך בתחילת הערב ויוצא אתך לבלות. הודעות כדוגמת: 'ערה?' 'ישנה?' 'אפשר לקפוץ?' וכל הודעה שהיא חצי התחנחנות וחצי התנצלות - לא מקובלות ובטח שלא אחרי השעה 11 בלילה. ולכן: נפנפי אותו ויפה שעה אחת קודם!

Untitled design (21).jpg

הבילויים שלכם אינם יוצאים את קירות הבית

אם הדייטים שלכם הינם רק דייטים בחשכה, ואנחנו לא מדברים על האטרקציה שכוללת מלצרים שמגישים לכם אוכל במסעדה בחושך, אלא דייטים שבהם אתם לא עוזבים את חדר השינה או הסלון, הרי שהבחור רוצה רק מין. בחור שלא יוצר איתך מהבית מסתיר משהו, או שאינו מטריח עצמו לצאת אתך לחלל האוויר. הרי מה אכפת לו? יש לו יחסי מין בכיף וללא מאמץ. ולכן: להעיף אותו לחשכה של החוץ ובלעדייך!

הוא מדבר וכותב רק על מין

כאשר אתם מתחילים כבר משלב ההכרות הראשוני לדבר רק על מין, ובעיקר ביוזמתו: זה הזמן באסרטיביות להודיע לו שאת לא בעניין ואת מעוניינת להכיר אותו קודם ולהסביר לו שאת מחפשת אדם לקשר רציני. דיבורים על מין כבר בסמסמים הראשונים, ובשיחה הראשונה אינם לעניין. ולכן במקרה הזה, ההמלצה היא: פחות לדבר ויותר לעבור לבחור הבא.

Untitled design (20).jpg

ביקורים ופגישות קצרות

אם אתם שמה לב שהדייטים שלכם קצרים במיוחד ומתחילים ונגמרים בדרינק קטן ומיד למיטה, סימן שהוא מרגיש שמדובר ממש בפגישת עסקים. מערכת יחסים עליה להתפתח עם הזמן, עם פגישות ארוכות יותר, סופי שבוע שהופכים להיות משותפים, בילויים בקרב המשפחה והחברים ועוד. אם את שמה לב שהדייטים שלכם נראים כל הזמן אותו הדבר - סימן שהוא מרגיש כי הוא משלם על מין בארוחה קצרה או דרינק ובכך מקבל את מה שהוא רוצה. עצוב אך נכון. ולכן ההמלצה היא: להסביר לו שכבר יש לך קריירה רצינית ואת לא מעוניינת להסב אותה בזכותו, ומכאן ישר להעיף.

כשהוא לא מתקשר

עם התפתחות הטכנולוגיה רבים הגברים שמחליטים לוותר על התקשרות הווקאלית והם נתלים על תקשורת דלילה שכוללת שליחת סמסמים בלבד. תקשורת זאת גורמת לאותם מסמסים לחוש פחות מחויבים כאשר הם מוסתרים על ידי הודעת טקסט שגם גורמת להם לריחוק רגשי. אם את רואה שהבחור מתעקש לתקשר אך ורק בסמס והוא אינו מטלפן - ההמלצה היחידה היא: לקרוא ולשרוף.

Published by MISHTI.CO.IL - July 9th, 2:18pm - 2017-07-09T14:18:05+03:00