צאי מזה! - 8 דרכים להתגבר על האקס

פרידה מבן הזוג יכולה להיות מעיקה בעיקר כאשר הוא יוזם את המהלך. לפתע החיים כפי שהכרת אותם אינם נראים אותו הדבר, ואת מוצאת את עצמך מבולבלת, עוברת את כל  חמשת שלבי האבל שכוללים: הכחשה, כעס, מיקוח, דיכאון וקבלה, כאשר את השלבים את עוברת בסדר שונה שוב ושוב.

לאחר מכן את בוכה, צוחקת, חושבת ש'הכל קורה לטובה', ומוצאת עצמך רושפת כשועל קרבות לעבר זוגות אוהבים ולאחר כמה שניות מתמוגגת בערגה לאהבה שכזאת.

אז כדי שתצאי מהעסק ביש שבו את נמצאת, חשוב לשנס מותניים ולהתגבר על האקס. אז כיצד ניתן לעשות זאת בדרך הטובה ביותר? הכנו עבורך 8 שלבים שאמצעותם תוכלי להתגבר על האקס.

 

1. נתקי כל מגע!

זה נכון שבימים של רשתות חברתיות קשה מאד לנתק מגע עם העבר, העתיד ובעיקר עם הווה של האקס, אבל כדי למנוע תצפית מתמדת על חייו של האקס, חשוב לנתק עמו כל קשר ומגע. חסמי את חשבון הפייסבוק שלו כולל גם את האינסטגרם ושאר הרשתות שבהן את יכולה לבלוש אחריו, ומחקי את המספר טלפון שלו. בנוסף, מנעי מ'נשמות טובות' לעדכן אותך באורחות חייו (אלא אם כן הוא מאושפז במחלקה פסיכיאטרית כי לא הצליח להתגבר על כך שנפרד ממך).

Untitled design (23).jpg

2. העסיקי את עצמך

חשוב להיות כל הזמן עסוקה. הצטרפי לחדר הכושר, התנדבי לעמותה, אמצי כלב או חתול, צאי לטיולים רגליים, ועסקי בתחביבים. ככל שתעסיקי את עצמך כך תשכחי מהאקס ומהחוויות המשותפות שלכם.

 

3. צאי לבלות

חשוב לצאת ולבלות. צאי למסיבה עם חברות וחברים ותבלי כמו פעם בכך תוכלי להרשות לעצמך דברים שלא עשית כשהיית בקשר הזוגי. הרשי לעצמך ליהנות מהזמן הזה שאת חופשיה.

 

4. התחדשי בתספורת חדשה ומדליקה

לעיתים אחרי יציאה ממערכת יחסים, אנו רוצות לחדש את המראה שלנו. תספורת חדשה יכולה לשנות את ההרגשה הנפשית ולעלות את הביטחון. התחדשי בתספורת מדליקה שתשנה את המראה שלך ותקנה לך מראה מדליק ושונה.

Untitled design (25).jpg

5. דברי עם איש מקצוע

התייעצי עם איש מקצוע לגבי התחושות שלך. שוחחי על מה שמפריע לך ואם אינך מצליחה להתגבר על מערכת היחסים, חשוב לנסות להבין מדוע. בכך תוכלי להגיע למערכת היחסים הבאה בריאה וחזקה יותר.

 

6. סעי לחופשה

ארגני לעצמך את החופשה שתמיד רצית. חופשה שכזאת יכולה להיות בכל מקום: בארץ בחו"ל או אפילו במדבר. צאי לחופשה עם האנשים שאת אוהבת ויתמכו בך, או אפילו לבד.

Untitled design (24).jpg

7. פנקי את עצמך

הרשי לעצמך להתפנק. ארגני לעצמך יום פינוק שכולל חופש מהעבודה, שופינג, יום טיפוח ומנוחה. את זקוקה לזה. יום כזה ישכיח ממך את הכאב והוא כולו מוקדש לך לנפשך וגופך.

 

8. עצבי את דירתך מחדש

הקדישי כמה ימים לעיצוב הדירה. תרמי לצדקה חפצים משותפים שלך ושל האקס, ועצבי מחדש את הדירה כמו שתמיד רצית. בכך תוכלי לרענן את האווירה בדירה ולהכניס בה את האנרגיות הנכונות והטובות.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00