הסוף לאפליקציות! 8 מקומות בהם תכירי גברים שווים!

התכתבויות חסרות מעוף באפליקציות הכריות, גברים שמחפשים סטוץ לילי, ופרופילים ברשתות חברתיות שממש לא עונים על הציפיות בחיים האמתיים. כל אלה ושאר ירקות, גורמים לנו הנשים לחפש את הגבר האחר, את ג'ון ויין, את הגבר האמתי, ובמילים אחרות, את זה שנראה שנעלם מהאופק.

בעולם אינטרנטי מהיר, כבר חסר הפלירט הראשוני של ההכרות הפיזית, הקריצה, ההתקרבות והגישוש הראשוני שנראה ששייך להיסטוריה רחוקה.

ובכל זאת כדי למצוא את האחד, חשוב לא לאבד תקווה. אז אם מאסת בהודעות הזויות באפליקציות ההיכרויות - כבי את הנייד, וצאי החוצה אל מקומות שבהם נמצאים הגברים השווים. אז איפה ניתן למצוא גברים שווים, עם ראש על הכתפיים, או במילה אחת: נורמליים - הכנו עבורך רשימה של 8 מקומות שבהם תוכלי להכיר גברים שווים.

1. ספונטניות בבר השכונתי – תאמיני או לא אבל בבר השכונתי, כן הבר הקטן שליד הבית שלך, תוכלי למצוא שלל גברים חמודים שפשוט החליטו לצאת לדרינק חף מאינטרסים. ברים אלה נחשבים לברים סולידיים והם לא 'פיק אפ ברים' שנבנו עבור סצנת הסטוצים ושוק הבשר. צאי לבר השכונתי שליד ביתך, ושבי לדרינק עם הברמן. מכאן הדרך קצרה לשיחה ספונטנית עם בחור שתפגשי.

Untitled design (14).jpg

2. התעניינות בקורס כיפי שתבחרי – צאי לקורסים מעניינים, שחשוב מכל שאת תגלי בהם עניין.  מצאי לך תחביב שאת אוהבת, או קורס שאת נהנית בו, ותראי כיצד האושר שלך, וההתעניינות האמתית שאת מפגינה,  מושכים אלייך את הגברים הכי מעניינים שישנם.

3. פרח במדבר באומנויות הלחימה – חדר הכושר כבר מזמן הפך לזירת היכרויות ידועה. אבל חוגי אומנויות הלחימה גדושים בגברים שווים ושריריים שיש להם המון איפוק עצמי אותו הם לומדים במהלך החוג. אז אם את מחפשת שרירים, מוח וכוח – אומנויות לחמיה זה המקום עבורך. זכרי הסיכויים להכיר גבר חמוד בחוגי זה הינם לטובתך משום, שאת בחוג אומנויות לחימה תהיי כנראה הבת היחידה, ואיך הסבתות אומרות "כל קוץ במדבר פרח".  

4. רוך וחמלה בפעילות התנדבותית – התנדבות היא תמיד דבר נפלא! את האדם שנותן אבל את מקבלת בדרך כל כך הרבה. מצאי לך פעילות התנדבותית, ותראי כיצד את מגדילה את מעגל החברים שלך, וכמובן את מעגל ההיכרויות שמסביבך שכולל מתנדבים נאים, טובי לב ורחומים.

5. בחורים מכל הסוגים בים – הים הוא המקום שבו את יכולה להכיר גברים מכל הסוגים: עם שרירים, בלי שרירים, עם כרס או לחלופין בעלי בטן שטוחה. עוד תכירי בחוף גברים שעירים, חלקים, קרחים וארוכי שיער. צאי לך לחוף האהוב עלייך, עם חברות, השתתפי במשחקי כדורעף, כדורגל מדקות ושאר פעילויות חוף כאשר את מפגינה יכולות ספורטיביות מדהימות, ותראי כיצד את מכירה בחורים בכל סוג וכל גוון.

Untitled design (15).jpg

6. אינטלקטואלים בהרצאות – צאי להרצאות מעניינות, בין אם מדובר בהרצאות באוניברסיטה בהן את יכולה להיות שומעת חופשי, או הרצאות בתשלום סימלי. בהרצאות תוכלי גם להרחיב את עולמך, וגם להכיר את הגבר האינטלקטואלי המושלם.

7. הכרות דרך דרך חברים – מעגלים של חברים היא דרך נפלאה להכיר גברים איכותיים. אם יש לך זוגות נשואים, אל תמדרי אותם רק כי הם מאושרים - להפך אמרי 'כן' להזמנות שלהם, והגיעי לבילויים משותפים: אי אפשר לדעת מהיכן יצוץ לפתע חבר טוב של הזוגות שאת מכירה שיהפוך לבן זוגך המושלם.

8. רחרוחים בגינת הכלבים – אמצי כלב, אך לא רק לשם הכרות עם גברים, אלא כדי שיהיה לך חבר טוב לשנים ארוכות. עם הכלבלב צאי לגינות כלבים הומות אדם וחיה. אינטראקציה בין כלבים ואנשים היא אחלה הזדמנות להיכרויות חדשות.

Untitled design (16).jpg

Published by MISHTI.CO.IL - July 6th, 5:22pm - 2017-07-06T17:22:07+03:00