שימי לב: כך תדעי אם הוא ילד של אימא

הוא חתיך, הוא אינטליגנט, הוא מצחיק, הוא כיפי, הוא באמת אחלה בחור אבל... לא יודעת, משהו מרגיש לך קצת מוזר. את חושדת שמשהו עומד ביניכם, או יותר נכון, מישהי – אימא שלו, כפרה עליה. האם נקלעת למשולש רומנטי? הנה  כל סימני האזהרה שיכולים לעזור לך להחליט:

 

1. אין מצב שהיו מלהקים אותו ל"הישרדות"

לא ברור איך הוא שורד בכלל בדירה שלו. הוא אולי לא מגלה לך, אבל פיה סודית ששמה אימא שלו מגיעה בבקרים כשהוא בעבודה ומסדרת אחריו את העניינים. זה אמור להסביר לך איך זה שהדירה מתוקתקת בעוד שהוא לא יודע איך עושים כביסה, איך לשטוף כלים או איך להפעיל מדיח כלים, איך מכינים מאכלים בסיסיים שלא כוללים חימום במיקרוגל ושאר פעולות ביתיות.

הוא מעדיף להביא את כל הכביסה המלוכלכת שלו לבית הוריו מאשר לקחת למכבסה, וקופץ לבקר אותם כמה פעמים בשבוע כדי לאכול וכדי לקחת אוכל. בגלל שאימא עושה בשבילו את כל העבודה השחורה, אין לו מושג איך לעשות אותה בעצמו – זה הסימן המובהק ביותר שהוא ילד של אימא.

 

2. אימא שלו מגיבה ועושה לייק לכל סטטוס שלו

זה לא שאסור לו להיות בקשר עם ההורים בתדירות סבירה, שכוללת שיחת מה נשמע בטלפון או אפילו חברות בפייסבוק. כולנו ברמה כזו או אחרת מדברים עם ההורים, אבל אצלו זה בתדירות יומיומית ולאורך כל היום. אימא שלו חיה בפייסבוק שלו ושולחת לו כל הזמן הודעות בוואטסאפ. הוא מצדו עונה לה בכיף, שולח תמונות ומשתף בסרטונים מצחיקים. כל הזמן נשמעים צפצופים מכיוון הטלפון שלו וחלק ניכר מהם לא מחברים, אלא מהחברה הכי טובה שלו – אימא!

q1.gif©pinterest

 

3. הוא מתייעץ אתה בכל עניין ועניין ולו הקטן ביותר

תראי, זה נורמלי לבקש מההורים עצה בעת צרה או בעת התלבטות חשובה, בין אם אתה בן 21 או בן 50. אבל במקרה שלו, את דיי בטוחה שהוא לא יכול להחליט אם להזמין פסטה ברוטב בולונז או פסטה ברוטב שמנת במסעדה מבלי להתכתב על זה עם אימא קודם לכן. את גם דיי בטוחה שהוא מתייעץ אתה לגבייך, וזה כבר ממש מטריד.

 

4. אין מצב שאימא שלו טועה. בחיים לא יקרה

את אפילו לא טורחת להתווכח אתו כשהוא מעלה משפט שאימא שלו אמרה. היא יכולה להגיד שכדור הארץ שטוח ומבחינתו אין שום עוררין על זה. תורה מסיני. קודש הקודשים. אקסיומה!

 

5. מבחינתו, מחר הוא חוזר לגור בבית

יש לו דירה שכורה משלו אבל הוא גם ככה כמעט כל יום קופץ להורים. הוא אוכל שם, עושה כביסה, רואה טלוויזיה, משחק עם החתול ולפעמים אפילו תופס תנומה במיטה בחדר הילדות שלו.

 

6. את יודעת שהיא יודעת הכול, אבל ממש הכול

אם אתם נקלעתם לריב, את יודעת למי הוא יתקשר ראשון. אימא שלו מזכירה לך את המכשפות בסרטי הילדים הישנים, שמסתכלות לתוך כדור בדולח וצופות דרכו בכל המתרחש בחייהם של אנשים אחרים. זה מחרפן אותך שהיא יודעת על כל ריב ועל כל ויכוח שלכם.

 

7. לפעמים הוא מתנהג בצורה לא בוגרת (במיוחד כשהיא בסביבה)

כשהוא נמצא לידה, זה כאילו שהוא חוזר להיות ילד. היא מכנה אותו בשמות החיבה שלו, מכסה אותו בכירבולית כשהוא נרדם על הספה בסלון, ואפילו חותכת לו את האוכל לחתיכות קטנות בשעת הארוחה.

via GIPHY

 

8. הוא רוצה שתהיי בדיוק כמו אימא שלו

אימא שלו היא זו שמציבה את הסטנדרטים לפיהם הוא שופט את כל הנשים. למרבה הצער, זה כולל גם אותך. הוא יכול להיות להעביר ביקורת על איך שאת מבשלת ("אימא שלי מכינה את זה יותר קריספי" או "אימא שלי לא שמה לימון בסלט"), והוא גם יכול ממש להחזיק בתפיסות מטרידות כמו ציפיות לגבי איזה אימא הוא מצפה שאת תהיי ביום מן הימים או איזה סוג של קריירה צריכה להיות לך.

 

9. סחיטה בלי איומים

הוא יכול לסחוט כל דבר שהוא רק רוצה מאימא שלו, והוא יודע את זה. הוא ממש מנצל אותה. את לא בטוחה שהוא אפילו משלם את החשבונות שהוא מקבל. אפילו פירות וירקות הוא לוקח מהבית שלה במקום לקנות בעצמו.

 

10. אימא תמיד מוזמנת לבקר, בכל שעה ובלי להודיע

אתם בשיאו של ערב רומנטי (אולי אפילו בלהט היצרים במיטה) ופתאום מפתח מסתובב בדלת (כן, ברור שיש לה מפתח של הדירה שלו). מאמא מופיעה מולכם עם שקיות מלאות במצרכים, פשוט כי פתאום היא חשבה עליו, ככה סתם באמצע הלילה. כמה נחמד מצדה, אבל למה עכשיו?

 

אם את מזהה אפילו חלק מהסימנים שתוארו כאן אצל בן הזוג, תדעי שיש לך עסק עם ילד של אימא. ילדים של אימא הם בסך הכול ילדים טובים, אבל קחי בחשבון שתמיד תהיה עוד צלע שלישית לקשר שלכם. האם את מוכנה לחיות עם זה?

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00