תמשיכי לחכות: 9 סימנים שהוא לא הולך להציע לך בקרוב

אתם ביחד כבר למעלה משנה. את, אימא שלך וכל מי שמסביב בוודאי תוהים מתי הוא הולך לכרוע ברך ולשלוף טבעת. איך תדעי האם כדאי להמשיך בקשר ולצפות לכך או לחתוך כדי לא לבזבז את הזמן? הסימנים הבאים יעזרו לך לדעת:

 

1. הוא מבריזן סדרתי מחתונות

אם הבחור שלך לא חושש מנישואין כמו ממגפה, הוא ירגיש בנוח להשתתף בחתונות והוא גם ישמח שתבואי אתו. אם הוא שונא ללכת לחתונות של אנשים אחרים, זה סימן מובהק שהוא לא מוכן ליום הגדול בחייו שלו.

 

2. הוא לא אוהב לדבר על זה

כשאת מעלה את הנושא של נישואין הוא מחליף את הדיבור במהירות האפשרית. נישואין זה לא משהו שהוא חשב עליו. הוא רומז לך בעדינות שזה לא חלק מהתכנית העתידית שלו, לפחות לא בקרוב.

שימי לב איך הוא מגיב כאשר אתם נמצאים עם אנשים אחרים והנושא של נישואין או ילדים עולה. האם הוא מנסה להחליף את הנושא או שהוא אומר משפטים כמו "כשאני אתחתן...", "כשיהיו לי ילדים...".

 

3. הוא לא אוהב לעשות תכניות

האם אפשר לומר עליו שהוא בחור ספונטני שעושה רק תכניות לטווח הקצר? אם כן, סביר להניח שנישואין אינם עומדים בראש סדר העדיפויות שלו. אפשר לתכנן אתו מה לעשות השבוע או אולי בסופ"ש, אבל לתכנן משהו משותף שיקרה בעוד חודש נגיד? אין מצב. העתיד שלכם לא ממש נמצא במיינד שלו.

 

4. יש לו תמיד תירוצים

גברים הם יצורים פשוטים. אם הם רוצים משהו, את תדעי. אם הם כל הזמן מחפשים תירוצים לגבי תכניות לעתיד כמו נישואין, זה סימן אזהרה בשבילך. אם הוא נורא עסוק או לחוץ מדיי מכדי לדבר או לחשוב על נישואין, זה הטיימינג להגיד לו "סיונרה".

ולא, הלחץ בעבודה, המחסור בכסף או בעיות במשפחה הם רק תירוצים. אל תחכי שהדברים יסתדרו, קומי ותלכי.

 

5. אבל מה רע לנו ככה ביחד?

אם הבחור אומר לך שהוא מאושר מהיחסים שלכם כפי שהם, או שהוא לא רוצה חלילה להרוס את הקשר המיוחד שיש לכם, סימן שאין לו כל כוונה לקחת את הקשר לשלב הבא.

 

6. הוא אוהב להיזכר בימי התהילה שלו

שימי לב איזה זיכרונות החבר שלך אוהב להעלות. האם הוא מספר כל הזמן איזה כיף היה בחופשה האחרונה עם החברים שלו? או כמה שהוא מתגעגע לשטויות שהוא והחבר'ה היו עושים בצבא? או איזה אדיר היה לצאת כל לילה לפאבים בתל אביב? אם כן, הוא כנראה לא מספיק בוגר בשביל חתונה.

 

7. לא מעניין אותו איפה תהיי בעוד חמש שנים

לא משנה לו אם את רוצה ללמוד או אם לאן את שואפת להגיע מקצועית. בקושי מזיז לו איך היה היום שלך ומה התכניות שלך למחר. הוא לא בונה עלייך לחתונה, זה שקוף.

 

8. אף אחד מהחברים שלו לא נשוי

האם מרבית החברים של החבר שלך נשואים או רווקים? אם הוא מקיף את עצמו רק בחברים רווקים ומאושרים, זה סימן שהוא לא ימהר לקחת את העניינים ביניכם לשלב הבא.

 

9. הוא לא אומר דברים כמו: "כמה ילדים בא לך שיהיו לנו?"

לגברים אין שעון ביולוגי מתקתק כמו לנשים. בראשו של גבר הקמת משפחה היא דבר טבעי שיקרה יום אחד, כשתהיו נשואים וכשזה ירגיש מתאים. עם זאת, אם הוא לא מוכן לדבר על האפשרות בכלל להקים יום אחד משפחה, ייתכן שהוא לא יהיה מוכן לזה אף פעם.

 

בלב שלך את כל כך אוהבת אותו ורוצה להאמין שאם הזמן הוא יתבגר וישתנה, אבל זו רק אשליה. אם את מרגישה בשלה ומוכנה להתחתן, קומי ומצאי בחור שנמצא באותו ראש כמוך. חבל על כל רגע!

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00