"בכיף מאמי" - כך תפרגני לו גם כשממש לא בא לך!

תחזוקה של מערכת יחסים היא בהחלט דבר שדורש המון: את צריכה לתת לו תשומת לב, לעטוף אותו באהבה, מידי פעם להכיל את מצבי הרוח שלו, כאשר אחת המשימות הקשות ביותר היא לפרגן לו גם שממש לא בא לך!

פרגון כזה יכול להיות פרגון מילולי, כמו לשקר במצח נחושה ולומר "איזה יופי!" בתגובה לתספורת החדשה שחושפת את ההתקרחות שלו, או לצמצם מבט לעבר כרסו ולומר "החולצה הצמודה הזאת מבליטה לך את הריבועים בבטן..."  כאשר החולצה שהוא לובש מבליטה לו בצורה נפשעת את עיגולי הבירה מליל אמש. הפרגון יכול לבוא לידי ביטוי גם במשימות איומות שתצטרכי להתגייס אליהן שלרוב את אומרת להן לא.

אז איך בכל זאת תחרקי שיניים ותפרגני לו גם שממש קשה? 

 

פרגני לו בביקור מלא טסטוסטרון

אף אחת מאתנו לא ממש מאוהבת ברגעים הפיוטיים של משחק כדורגל סוער בו גרעינים עפים לכל כיוון, זיעה חמוצה נוטפת על הספה הלבנה, וקללות עפות לכיוון המסך. כאשר בן זוגך מציע להזמין את חבריו לביקור רווי טסטוסטרון: פרגני לו, אבל עשי לעצמך טובה ופני את האזור. קבעי לעצמך באותו ערב ערב כיפי עם חברים משלך, או בילוי עם חברה טובה או אחות. בכך תוכלי להימנע מהמראות הקשים.

 

הרשי לו לפנק את עצמו

זה נכון שאתם מנסים לחסוך בהוצאות, המינוס אף פעם לא מצטמצם, והחלומות נראים רחוקים. אבל כשהוא רוצה לפנק את עצמו באיזה פריט לבוש, או גאדג'ט חדש: פרגני לו. תני לו ליהנות והוציאי את עצמך מתפקיד ה"אימא" שאוסרת לקנות. גם אם הפריט יקר, נסו לצמצמם בקניות אחרות. בכך תוכלו להתאזן.

 

אחסני את הזעם בצד והגיעי לביקור אצל הוריו

ביקורים אצל ההורים שלו יכולים להיות עבורך ועבור נשים רבות חוויה מורטת עצבים! אימא שלו (שתיבדה לחיים ארוכים!) לא מפסיקה לייעץ לך כיצד עושים הכל יותר נכון, אבא שלו זורק בדיחות קרש קשות ויבשות לאוויר, והאחיינים שלו תמיד דורכים לך על הרגליים. אבל אם הוא מתגעגע למשפחה שלו, פרגני לו בביקור. כשאת נמצאת אצל משפחתו, דמייני שאת נופשת במקום נעים כמו ספא מפנק או שדה חמניות. צאי למסע של דמיון מודרך, ונשמי נשימות עמוקות. בכך תוכלי להעביר עוד ערב קשה בצורה שפויה.

 

עודדי אותו בשעה קשה

לעיתים מערכות יחסים יכולות להפוך לסוג של תחרות, בעיקר ששניכם קרייריסטים ושאפתניים. לכן כאשר בן הזוג נמצא בשעת משבר, ישנה נטייה לא לעודד ואפילו לומר את צמד המילים האל-מותיות "אמרתי לך". עם זאת ברגעים כאלה יש לעצור ולחושב כיצד ניתן לעודד את בן הזוג. במקרים כאלה חשוב למצוא את החמלה, לחבק ולעודד. פרגון הינו גם לרגעים של משבר.

 

חשוב מכל! פרגני לו ברגעי ההצלחה

בן הזוג קיבל קידום? בונוס? הצליח בתחומו? היי שם לפרגן. חגגו את ההצלחה ביציאה משותפת, הרמת כוסית או מתנה קטנה. היי שם עבורו מכל הלב. לכשיגיע תורך – היי בטוחה שהוא ידאג לפרגן לך גם.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00