9 סימנים שאתם מוכנים לעבור לגור ביחד

איך תדעי מתי הזמן הנכון לעבור לגור עם בן זוגך ההורס? כמובן שאם טוב לכם ביחד ואתם מבלים לא מעט זמן במשותף יש מצב טוב שתתקדמו לשלב הבא, אבל השאלה היא מתי? התשובה הלא נכונה היא: כשלאחד מכם נגמר החוזה או כשמתחשק לכם לחסוך בחשבונות. אז מהן התשובות הנכונות? מאמן ההיכרויות ג'יימס פרייס אומר שיש 9 סימנים שאתם לגמרי בשלים למעבר משותף.

 

1. את רואה אותו על בסיס קבוע

זה חשוב שתתרגלו לבלות המון זמן ביחד. אם לא תעשו כן, החיים ביחד יכולים לעשות לכם סוג של שוק. לא יהיה לכם לאן לברוח ועשויה להיווצר סיטואציה מלחיצה.

 

2. את והוא באותו ראש

האם אכן עשיתם את "השיחה" לגבי איפה אתם עומדים בתור זוג? אם את יודעת שאתם בוודאות זוג, מבחינת שניכם, ושניכם רוצים שהקשר יתקדם לאותו כיוון, אז אתם מוכנים לעבור לגור ביחד.

r1.gif©giphy

 

3. דיברת אתו על כסף

חיים משותפים כוללים שיתוף בחשבונות וחלוקת אחריות. צריך שיהיה ברור מההתחלה איך כל אחד מכם תורם לעניין. אם אחד מכם מרוויח יותר מהשני כדאי שתשקלו האם הוא גם אמור לשלם יותר או שמתחלקים חצי חצי לא משנה מה. לפעמים כשאחד משלם יותר, השני מרגיש חייב לו, ולפעמים כשהשניים חולקים בשוויון הצד שמרוויח פחות קורס עם החשבונות. חשוב שתדברו על זה, גם אם זה לא נעים. אם אתם מסוגלים לדבר על זה בצורה שקולה, זה סימן שאתם יכולים לגור ביחד.

 

4. את מדברת אתו על הבעיות שלכם

באיזו תכיפות אתם מספרים זה לזה על מה שאתם חושבים? זוג מאושר הוא כזה שלא מפחד להזכיר דברים שמטרידים אחד את השני, או דברים שצריך לשפר אותם. אתם לא יכולים להתבשל כל אחד עם הרגשות של עצמו כאשר אתם אחד עם השני כל הזמן בין ארבע קירות.

 

5. לא הכול סובב את הכסף

בני זוג רבים עוברים לגור ביחד רק כדי לחסוך בתשלומי החשבונות. אתם צריכים לעומת זאת לעשות את המעבר מהסיבות הנכונות – בעיקר כי אתם פשוט לא יכולים לקבל מספיק אחד מהשני, כי אתם כל הזמן רוצים להיות ביחד. אם אחד מכם רוצה לעבור לגור ביחד רק כדי לגרום לצד השני להרגיש טוב יותר או שצריך לשכנע אותו למה כדאי לו לעבור כי הוא לא משוכנע מלכתחילה, אולי זה לא הזמן הטוב ביותר לעשות את הצעד הזה.

r2.gif©giphy

 

6. פגשת את החברים ובני המשפחה שלו

זה סימן חיובי מאוד אם אתם מסתדרים טוב עם חברים ובני משפחה אחד של השני. אם יש בעיות בתחום הזה, זה יגרום למתחים כאשר אותם אנשים יבואו לבקר בדירה. כדאי לפתור בעיות כאלה לפני שעושים צעד משמעותי כל כך.

 

7. את בוטחת בו והוא בך לחלוטין

אם אחד מכם שיקר או רימה במשהו בעבר, זהו כנראה לא הזמן הנכון לעבור בו עדיין. תמיד יהיה ספק או תתעורר קנאה כאשר אחד מכם לא חוזר הביתה בזמן שסוכם עליו. כל אחד מכם צריך להוכיח לשני שהוא יהיה נאמן לחלוטין לפני שתתחילו לחפש דירה ביחד.

r3.gif©giphy

 

8. את נותנת לו ספייס

חשוב ששניכם תמשיכו לעסוק בתחביבים שלכם ותתנו אחד לשני את הספייס לנשום. תנו אחד לשני לצאת מדי פעם לעשות את מה שאתם נהנים לבד. כך יהיו לכם נושאי שיחה מעניינים לדבר עליהם אחר כך והזדמנות להתגעגע.

 

9. את והוא צוות

האם לבן הזוג שלך תמיד יש את הגיבוי שלך? האם אתם תומכים אחד בשני בכל תחומי החיים כולל בהחלטות קריירה וברגעים קשים? אם כן, אתם אמורים להיות ביחד ויחסיכם ימשיכו לצמוח בעתיד.

 

אם זיהית את מרבית הסימנים במערכת היחסים שלך, אז כן, זה לגמרי הזמן לעבור לגור ביחד. כל שנותר לך הוא רק לעשות את "השיחה" על העניין עם הבחור ולהתחיל ביחד את המסע המתיש בשוק הנדל"ן הישראלי.

 

 

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00