8 סימנים שלא עשית את זה יותר מדי זמן...

כשמדובר ביחסי מין, אין דבר גרוע יותר מאשר לעבור תקופת יובש שבה מצטברים קורי עכביש למטה. כמובן שיש דרכים ויש אמצעים להביא את עצמך לידי סיפוק מיני בעצמך, ויש פמיניסטיות שיגידו, "הנה, הנה, את רואה? מי צריך גברים בכלל?" אבל כל אחת תגיד לך שאין כמו הדבר האמיתי. מסתבר שגם לבצורת ארוכה יש השפעות שליליות מאוד על הנפש ועל הגוף - כדאי שתכירי אותן

1. את לא מעריכה את עצמך כמו פעם

כאשר את לא עושה את זה במשך זמן רב, ההערכה העצמית שלך חוטפת מכה רצינית. זה נכון במיוחד אם יצאת מתקופה שבה נהגת לעשות את זה על בסיס קבוע. "כישוף היובש" יכול לגרום לך לשאול את עצמך שאלות בנוגע לערך העצמי שלך. את עלולה להרגיש שאת לא מושכת או לא ראויה.

2. את כל הזמן שוכחת (כמו הזקנים)

כשאת לא עושה את זה, זה עלול להשפיע על הזיכרון שלך. אם לא עשית את זה במשך המון זמן, זה מתחיל להשתלט לך על המחשבות. כתוצאה מכך, יש לך פחות סיכוי להיות בפוקוס ולזכור דברים הנוגעים להיבטים אחרים בחיים שלך.

3. תמיד חסרות לך שעות שינה

כאשר המוח שלך מצוי כל הזמן במרוץ, זה עשוי להקשות עלייך להתמקד במשימות מסוימות, כולל שינה. מחקרים מראים כי כשאת עושה את זה, זה גורם לך להירדם מהר יותר. כשאת לא עושה את זה, קורה בדיוק ההיפך. מחסור בשינה עשוי לגרום לך להיכנס למעגל קסמים שבו את חושבת על כמה שזה חסר לך, ובאופן אירוני ככל שחושבים על זה יותר, עושים את זה פחות.

4. מה יהיה איתך? את כל הזמן חולה

זה אולי נשמע מטורף, אבל אם לא עושים את זה הרבה זמן, זה יכול להגדיל את הסיכוי לחלות בכל מיני מחלות. הסיבה לכך קשורה למעשה במחסור שינה. אם אינך ישנה טוב, מוגבר הסיכון לחטוף וירוסים, מחלות, דלקות ומה לא. מחקרים גם הראו כי אנשים שעושים את זה באופן קבוע חיים יותר זמן בממוצע. מעודד, נכון? כבר ירדו לך כמה שנים מהחיים.

5. מה שהתרופות האלה עושות לך...

נטילת תרופות יכולה למעשה לתרום לקיומה של תקופת היובש. יש לא מעט תרופות שיש להן תופעות לוואי מבאסות שמורידות את החשק המיני. אם את לא רוצה להסתכן בליבידו נמוך, חשוב שתריצי שיחה עם הרופא שלך לגבי זה עם תחילת כל טיפול רפואי.

6. את כבר ממש לא חיה חברתית

זהו רק עוד גורם אירוני כדי לא לעשות את זה. כדי לשבור את הבצורת את צריכה להיות נכונה לתקשר עם אנשים אחרים, אבל כשאת "לא עושה את זה" את למעשה הופכת למופנמת יותר.

s2.jpg©shutterstock

7. את ממש, אבל ממש, לא בכושר

זה לא בהכרח משפיע על כולן, אבל אם את לא עושה ספורט באופן קבוע, מחסור ב"לעשות את זה" יכול לגרום לך לעלות במשקל. האדם הממוצע שורף 100 קלוריות בזמן שהוא עושה את זה. זה אולי לא נשמע כל כך הרבה, אבל זה בהחלט מצטבר עם הזמן. התעמלות תסייע לך להילחם עם כמה מהסימנים שמופיעים ברשימה הזאת, קחי זאת בחשבון.

8. בקרוב רושמים אותך לבית אבות

אם את לא עושה את זה במשך זמן רב, זה יכול להיות מלחיץ. לחץ ומתח מובילים להזדקנות. את גם מאבדת את הליבידו שלך ככל שאת מתבגרת (או בעצם מזדקנת), וכתוצאה מכך, פחות בא לך באופן אירוני לעשות את זה.

מה היה לנו כאן? עייפות, בעיות זיכרון, חולניות, עלייה במשקל ועוד כל כך הרבה סימנים שלא שונים בהרבה ממכות מצרים. לא מגיע לך כל הרע הזה. לכי ופשוט תעשי את זה עם מישהו ומהר! לא עם הומלס מהרחוב, אבל את יודעת...

וכמובן, אל תשכחי לעשות את זה באופן בטוח...
 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00