9 דברים שאת חייבת לעשות לפני שאת מחפשת חתן

עם יד על הלב – כל אחת מאתנו חולמת על אהבה גדולה והדדית. אנחנו רוצות להתאהב, אבל לפני שנכנסים למערכת יחסים חדשה, צריך לעבור תהליך הכנה. מהם השלבים בתהליך זה?

 

ניקיון פנימי וחיצוני

אי אפשר לבנות חיים חדשים על ההריסות של החיים הקודמים, לכן לפני שמתחילים הכל מחדש, צריך לפנות מקום. נתחיל מהכי פשוט – סדר בבית, כולל ניקוי ארונות ומסירה של בגדים שאת כבר לא צריכה ורק אחר כך אפשר להתחיל להכניס לרשימה השחורה את האקסים. תזרקו את החפצים המיותרים מהבית, יבואו אנרגיות חדשות ואחריהן אהבה חדשה.

q1.jpeg©elle

 

עשי סדר ברשתות החברתיות

תמחקי התכתבויות ישנות שבינינו, את נוטה להתרפק עליהן מדי פעם. תמחקי מהפיד עמודים לא רלוונטיים, כולל מאמני זוגיות למיניהם, תעיפי חברי פייסבוק שמזכירים לך את הקשר הקודם – כמובן, כולל האקס עצמו (זה לא בריא להישאר חברי פייסבוק אחרי הפרידה). תעברי על התמונות הישנות, אל תגזימי עם התמונות של עצמך, רק פחות פילטרים ובלי משפטי השראה מתחת. תהיי נועזת יותר בלייקים שאת מחלקת, לכי תדעי אולי זו תחילתה של ידידות נפלאה.

q2.jpeg©elle

 

צאי יותר מהבית

אל תצפי למישהו שיגיע לחכות לך מתחת למרפסת של הבית. לפחות תצאי לסופר או יום הולדת של חברה. ייתכן ותפגשי אותו ליד מדף הירקות. צאי לטייל, תחייכי המון ותזכרי – אם את מוצאת חן בעיני עצמך, את מוצאת חן גם בעיני אחרים.

q3.jpeg©elle

 

טפחי את עצמך

תעשי מלא שופינג, ותעשי ספורט. את לא חייבת לשעבד את עצמך לחדר כושר – פשוט צאי לריצת ערב או תעברי בבריכה בדרך מהעבודה. ברגע שאנחנו מתחילים להתאמן, אנחנו מיד נראים טוב יותר ומצב הרוח שלנו משתפר.

q4.jpeg©elle

 

שני תדמית

תסתפרי קצר ומפתיע, תעשי שופינג (טוב זו המלצה אוניברסלית, במיוחד אם לפני כן עשית סדר בארונות ומסרת או השלכת את הבגדים שאת כבר לא אוהבת). אין דבר רע בלדפדף במגזינים או אתרי אופנה – בטוח תמצאי שם משהו שמתאים לך.

q5.jpeg©elle

 

תלמדי מטעויות של אחרים

בטח יש לך חברות שאוהבות בגדים מוגזמים, כל שעה כותבות הודעה לגבר חלומותיהן שרק הכירו אתמול, עושות סצנות של קנאה לבן הזוג שכולו הלך להיום הולדת של חבר או מתכתבות עם האקסית של בן הזוג. שימי לב שאת לא עושה את זה בעצמך ואם הכל בסדר, את אפילו יכולה לייעץ לחברה.

q6.jpeg©elle

 

תקשיבי לעצמך

למה את מצפה ממערכת היחסים החדשה? למי את מצפה? אולי את עדיין אוהבת "בחורים רעים", אבל בטוחה שאת צריכה אביר? האם את רוצה מערכת יחסים רצינית או פלירט? קודם תענו לכל השאלות האלה בכנות ולאחר מכן צאי לדרך. תזכרי – קודם כל את צריכה להבין מה את רוצה ורק אז להתחיל לבחור את גבר חלמותייך.

q7.jpeg©elle

 

תפסיקי להסתפק במועט

תזכרי – אם משהו בגבר מיד לא מצא חן בעינייך, יש סיכוי שהמשהו הזה (אפילו הכי קטן, לדוגמא, ריח הבושם), יגרום לכם בעוד כמה חודשים לריב כל הזמן. לא צריך להמתין עד שיגיע הגבר המושלם. אין אנשים בלי חסרונות, אבל לפחות צריך להיות רצון הדדי להשתפר אחד למען השני.

q8.jpeg©elle

 

אל תפחדי להסתכן

אנחנו תמיד חיים בספק, מנסים להגן על עצמנו משגיאות – זו תגובה נורמלית של המוח. כמובן, אם את לא בטוחה במה בן אדם מרגיש כלפייך, אל תתני לו להתקרב. אבל אם מישהו בפנים אומר – זה לא מה שאת צריכה עכשיו, פשוט תקשיבי לתחושת הבטן.

q9.jpeg©elle

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00