עשרת הכללים לפרידה מכובדת ויפה מבן הזוג

לא מדברים מספיק על הקושי להיות זה שיוזם את הפרידה – זה קשה מאד, לא נעים. לכן הכי טוב לבנות תכנית מסודרת – מה אומרים, כדי לא להצטער על זה רגע אחר כך.

כאשר יוזמים שיחת פרידה, צריך למצוא את האיזון הנכון בין כנות לטוב לב. אם תהיי כנה מדי, תפגעי בבן אדם אחר. אם תהיי נחמדה מדי, זה עלול להיגמר בהסברים אינסופיים והמצאת תירוצים. ומה שגרוע עוד יותר – הצד השני יתנחם בתקווה שגויה שאתם עוד יכולים לחזור להיות ביחד.

z2.gif©viralthread

הנה עשרת המשפטים שאתם רוצים להימנע מהם:

 

"אני רוצה להתמקד בלימודים / עבודה / משפחה עכשיו"

הבעיה עם המשפט הזה, גם אם הוא נכון, זו לא באמת הסיבה שבגללה החלטת. אם מערכת היחסים הייתה מושלמת, היית יכולה להסתדר עם שני הדברים במקביל. הבעיה האמיתית היא שאת לא מעריכה מספיק את מערכת היחסים הקיימת, כדי לנסות (ואין בזה שום דבר רע). אבל להאשים בפרידה דברים אחרים, כמו עבודה, נשמע כמו תירוץ עלוב מאד והאקס שלך פשוט לא יאמין לו.

z3.gif©viralthread

 

"אני מרגישה שאנחנו מתקדמים יותר מדי"

משמעות הדבר, שאם רק תאטו את הקצב, הכל יהיה בסדר. הצד השני יחשוב שאם יתקשר או יבלה איתך לעתים רחוקות יותר, זה יפתור את הבעיה. אבל אם את באמת מתכננת לסיים את מערכת היחסים הזאת, אל תתני לצד השני תקווה מזויפת, שלא תתממש.

z4.gif©viralthread

 

"אני פשוט לא בקטע יותר"

אולי זה נשמע בדיוק כמו שאת מרגישה, אבל זו לא הדרך הנכונה לספר לאקס העתידי שלך שאת לא רוצה להיות אתו יותר. זה מאד גס, להשאיר אותו בלי סיבה ברורה מדוע מערכת היחסים הסתיימה וזה רק יפגע בו יותר. זה יגרום לו לנסות לנחש והם מן הסתם יחליטו שזה בגלל משהו שלא בסדר אצלו.

z5.gif©viralthread

 

"אני לא טובה במערכות יחסים"

אולי אין לך הרבה ניסיון, אבל אם היה מדובר כאן במערכת יחסים טובה, בטוח שהיית רוצה להשקיע בה מאמץ. שוב, זה נשמע מריחה אחת גדולה שמשאירה את הצד השני לתהות "מה הסיבה האמיתית?"

z6.gif©viralthread

 

"אני אוהבת אותך, אבל לא מאוהבת בך"

התגובה הראשונה שלו למשפט כזה בטח תהיה משהו כמו "מה זה אומר לעזאזל?". זה הגיוני – את דואגים לה כאל בן אדם, אבל את לא מרגישה את הניצוץ הזה שאת אמורה להרגיש. למרבה הצער, זה נשמע כמו ניסיון להיפטר מהאקס ולהשאיר אותו בתחושה שהוא פשוט לא מושך בעיניכם.

z7.gif©viralthread

 

"פגשתי מישהו/י אחר/ת"

אלא אם בגדת בו, אל תעלי את הנושא של אנשים אחרים שמעניינים אותך כבן או בת זוג פוטנציאליים. גם אם יש מישהו שאת מרגישה חיבור אליו, אבל שום דבר לא קרה – פשוט אל תדברי על זה. זה יפגע באקס העתידי שלך בדרך אכזרית מאד ופשוט יגרום לו לחשוב שאי שם יש מישהו שהוא טוב ממנו.

z8.gif©viralthread

 

"אולי נישאר יזיזים?"

ניסיון ליצור קשר יזיזות אחרי פרידה זה אף פעם לא רעיון טוב באופן כללי ובטוח לא משהו שמעלים בשיחת פרידה. תלוי איך האקס שלך תופס את זה, אבל זה יכול להיות מאד פוגעני, כי זה אומר שאת עדיין רוצה לעשות איתו סקס, אבל כבר לא מעוניינת בו כבן אדם.

z9.gif©viralthread

 

"אני אתגעגע אליך"

באופן מידי זה יעלה את השאלה: "אז למה את נפרדת ממני?" גם אם זה נכון שתתגעגעו אליהם, לרגע שפרידה זה רק יהפוך את המצב לעצוב עוד יותר לכולם. אפילו יותר, אם המשפט הזה נאמר כדי להמתיק את המתרחש ולמנוע קונפליקט.

z99.gif©viralthread

 

"תהיה הרבה יותר מאושר בלעדי"

זה שוב נשמע כמו תירוץ עלוב ממש, הדרך היחידה להגיב לזה יכולה להיות סרקסטית, בסגנון: "הו, תודה רבה באמת שאת עושה זאת בשבילי!". הימנעי מהמשפט הזה בכל דרך, כי היא גם מראה לצד השני שאת חשה מתנשאת עליו.

z999.gif©viralthread

 

"זה לא אתה, זו אני"

ולבסוף, המשפט הקלאסי. בכנות, זה לא תירוץ רע ויכול לעצב את הטון של כל השיחה, אבל זה נשמע כאילו אתם בדיוק מסובבים את הסכין ומנסים מאד שזה לא יכאב.

z9999.gif©viralthread

 

בכל מקרה אל תמקדו את השיחה בדברים שהצד השני לא עשה טוב, כמו כן, חשוב לחשוב על לוגיסטיקה. האם לצד השני יש את הדברים שלכם? מפתח מהדירה שלך? האם תוכלו לשבת לדבר בכלל? שמרו על הדברים האלה בראש מאשר שום דבר לא יכול להיות גרוע יותר מפרידה רגע לפני נסיעה ארוכה יחד.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00