11 משפטים שהגבר שלך רוצה לשמוע

רגשות זה דבר חשוב מאד בשביל נשים, ולכן גם מילות האהבה ומחמאות. גברים, לעומת זאת, מתנהלים בעזרת היגיון. ואוהבים רק עם העיניים, ולכן לא זקוקים שיחות מרובות והפגנת אהבה במילים. תפיסה זו הייתה קיימת לאורך מאות ואלפי שנים ולמרבה המזל, עכשיו היא מפנה סוף סוף מקום להבנה שכולנו רוצים שאדם אוהב יגיד לנו מה הוא חושב עלינו, לא משנה אם אנחנו גברים או נשים. כן, גם לגבר חשוב לא רק לנחש, אלא לשמוע את הרגשות. אז מה אומרים לגבר?

 

"אני מבינה אותך"

גברים חלוצים מטבעם, הם רוצים להרגיש מנצחים. אבל ברגע שהמצב לא תואם את התנועה המנצחת קדימה, הדבר האחרון שמתחשק לגבר לשמוע זו ביקורת או עצות, איך היה צריך להתנהג בדיעבד. כל מה שהוא זקוק לו עכשיו – תמיכה. חיוך, חיבוק ומילים: "אני מבינה כמה קשה לך עכשיו. אם תרצה לדבר, אני כאן".

 

"אני מעריכה את כל מה שעשית"

במערכת יחסים בריאה שני בני הזוג רוצים לחזק אחד את השני. לגבר חשוב להרגיש שהדאגה ותשומת הלב שלו חשובים לצד השני. זה מעניק לו תחושת בטחון.

q1.jpeg©getty

 

"תהיה לבד, כמה שצריך"

לפעמים, כדי למצוא פתרון לבעיה, הוא חייב להתבודד. חשוב לו לנתח את המצב ולחוות אותו מבחינה רגשית. זה לא קשור לרגשות שלו כלפייך.

 

 

"לא צדקתי, תסלח לי בבקשה"

כאשר אנחנו רבים, אנחנו פוגעים אחד בשני במילים מעליבות מאד. גברים נפגעים מהמילים האלה לא פחות מנשים. חשוב להם גם לשמוע התנצלות אחר כך כדי להבין – הוא יקר לך, ואת לא התכוונת לפגוע בו בכוונה.

 

"עשית את זה מעולה"

כן, חשוב לו לשמוע גם שאת אוהבת משהו שעשה. עצם ההבנה של זה מעודדת ונותנת מוטיבציה. זה מתייחס, אגב, לא רק להישגים גדולים, אלא גם לדברים קטנים ביום-יום.

q2.jpeg©getty

 

"אתה מדליק אותי"

את לא תשמעי ממנו שאלה "איך אני נראה היום?", אבל זה לא אומר שהוא לא זקוק לחיזוק ואישור שאת חושבת שהוא מושך. תגידי לו שהוא סקסי, שטוב לך איתו. והוא יגרום לך להרגיש אותו דבר.

 

"למה שלא תבלה קצת זמן עם חברים?"

הוא יודה לך על כך, אם יש לו תקופה לא קלה, אשר מצריכה ריכוז מרבי. חשוב לו להבין שאת תומכת בו, מבינה אותו ולא גורמת לו לחוש אשמה על כך, שבהיעדר זמן פנוי הוא החליט להקדיש כמה שעות לחברים ולא לך.

 

"תודה"

מילה פשוטה שחשוב לומר כמה שיותר לאדם שאוהבים. משמעות הדבר: את רואה ומעריכה את כל מה שהוא עושה עבורך.

q3.jpeg©getty

 

"ספר לי על זה"

גברים רבים מתכננים תכניות גרנדיוזיות ואוהבים לצפות אל העתיד. זה יכול להיות רצון לפתוח עסק, ללכת ללמוד או להצליח להפוך תחביב למקצוע. אם תקשיבי לו בעניין, תתני לו להבין שאת סומכת עליו ותומכת בו.

 

"אני זקוקה לך"

מילה זו הופכת כל גבר לקורן. עצם העובדה שאת תופסת אותו בתור אחד שאפשר לסמוך עליו, חשובה לביטחון העצמי שלו.

 

"אני מאמינה בך"

את גורמת לו להאמין – יש לו מספיק כוח להגיע לכל מה שהוא מתכנן. את מאמינה בכישורים ויכולות שלו. מילים כאלה באמת יגרמו לו להפוך הרים בשבילך.

 

 

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 22nd, 4:37pm - 2020-07-22T16:37:08+03:00