9 דברים מפתיעים שיגרמו לגבר להתאהב בך

 

1. תשחקי משחקי וידאו

התגובה המתבקשת מבחורה כשהגבר משחק במשחקי וידאו היא חוסר התעניינות ודווקא בגלל זה את יכולה להפתיע אותו בכך שתגלי התעניינות ואפילו תשחקי איתו אין ספק בכלל שהגבר יתרשם ויידלק.  

daw

2. תאהדי ספורט

זה אולי החלום הכי רטוב של כל גבר ממוצע, בחורה שתאהד או תהיה מעודכנות בספורט שהוא אוהב, ואם תגשימי לו את החלום הזה אין ספק בכלל שהוא יעדיף אותך על פני כל בחורה אחרת.

3. תצחקי

בחורים אוהבים להצחיק והם כמובן אוהבים שצוחקים מהבדיחות שלהם לכן ככל שאת יותר נוטה לצחוק וצוחקת בצורה יותר משוחררת הם יימשכו אלייך יותר.

4. תסתכלי לו בעיניים

זה לא משנה מה צבע העיניים שלך אם תביטי לו בעיניים הוא ירגיש בעננים גברים מאוד מוחמאים כשבחורה מביטה עליהם ישירות ואם תוסיפי לזה כמה מבטים שובבים זה רק יכול להוסיף.

sdfg

5. תלבשי בגדים אווריריים

בניגוד למה שאתן עלולות לחשוב שככל שאתן מורידות יותר הגבר נמשך יותר האמת היא שגברים נמשכים לנשים שלבושות בצורה שמותירה מקום לדמיון ודווקא בגדים אוורירים שנותנים תחושה של קלילות ומחמיאים לגוף.

6. תשחקי לו בשיער

כמו נשים ואולי אף יותר גברים אוהבים שמשחקים להם בשיער הם מרגישים קירבה ואהבה וזה מרגיע אותם וממלא אותם בתחושת ביטחון.

7. תתאפרי פחות

לשים מייקאפ ולהתגנדר זה נחמד מידי פעם אבל לרוב גבר יעדיף שתבואי טבעי ותהיי משוחררת הוא ירגיש שאת שלמה יותר ויאהב אותך יותר.

fsad

8. תבשלי לו

כשאת מבשלת לו גם אם זה רק טוסט או חביתה הגבר מרגיש שאכפת לך ממנו ואת דואגת לו הוא מוחמא מזה וזה גורם לו להתאהב בקלות.

9. תלבשי טייץ או מכנסי יוגה

הגבר לא יוריד ממך את העיניים וזה תמיד יחמיא לך, מכנסי יוגה משלבים יופי וחשיפה בצורה מיטבית ולכן גברים נמשכים אליהם הרבה יותר.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00