בדקי את עצמך - האם את שייכת לסוג הנשים שגברים מעדיפים להתרחק מהן?

נשים רבות מתלוננות שהגברים היום כבר לא אותו דבר. אין מישהו ראוי לנהל איתו מערכת יחסים ובטוח שלא להתחתן. הנה מספר טיפוסים של נשים שלמרות היותן מושכות, אינטליגנטיות ומצליחות הן משום מה מרחיקות גברים.

 

השחקנית

ee1.jpg©Warner Bros

איך לזהות אחת כזאת? יש בה הרבה מאד מסתורין. היא תמיד רצתה להיות שונה מאחרות, והיא המציאה לעצמה תפקיד של בחורה מיוחדת ועכשיו משחקת את התפקיד הזה. ומי הצופה בהצגה? הגבר שלה.

ממה בורח הגבר שלה? כי צריך לדעת גבולות. מוח של גבר לא בנוי לקלוט מספר רב של מוזרויות וייחודיות מוגזמת. במוקדם או במאוחר יבוא הרגע בו הגבר יבין שבת הזוג שלו משחקת במשחק שהמציאה בעצמה והיא היחידה שהוא ברור לה.

 

אומנית מיוסרת

ee2.jpg©Paramount Pictures

איך לזהות אחת כזאת? האומנות שלה מתבטאת לא ביצירות מופת, אלא יותר בשינויים דרסטיים של מצבי רוח. אישה כזאת מחליפה דעות ורצונות כל שתי דקות, היא לא יכולה לקבל שום החלטה, אבל בו בזמן דורשת הבנה מבכיר ליבה.

ממה בורח הגבר שלה? ליד אישה כזאת אף גבר לא באמת יודע מה מצפה לו עוד רגע. זה גורם לו להיות כל הזמן בלחץ ודאגות ובסופו של דבר הוא יתחיל לדמיין שהוא עצמו עושה משהו לא בסדר.

 

יודעת הכל

ee3.jpg©Color Force

איך לזהות אחת כזאת? היא יודעת בדיוק מה הגברים רוצים. היא הייתה בכל הסדנאות המוקדשות לזוגיות יציבה. מדפים בבית שלה עמוסים בספרים על יחסים. היא מבינה גם בדברים אחרים ותמיד יש לה על מה להביע דעה.

ממה בורח הגבר שלה? אישה שתמיד יש לה משהו להגיד בכל נושא יוצרת רושם של אדם שטחי, שלא שולט לעומק באף אחד מהתחומים. תכונת אופי כזאת תמיד גורמת לגברים להתייחס לאותה אישה עם קצת אירוניה ותמיהה.

 

המתבכיינת

ee4.jpg©A24

איך לזהות אותה? אצלה הכל לא טוב: החיים שלה קשים, הגוף שלה לא מושלם, היא לא אוהבת את העבודה שלה וגם מזג האוויר מזעזע. גם אם מצב הרוח שלה יחסית טוב, היא הופכת לאפאתית או מדוכדכת ואז היא בטוח לא מסוגלת לעמוד בשום שינוי בחיים האלה.

ממה בורח הגבר שלה? גבר נועד להגן עליך ולא להיות פסיכולוג שלך. בכל פעם כשמישהי סובלת כל כך בחיים ועושה הכל בכוח, עם פרצוף של קדושה מעונה, יש לו רק רצון אחד – לברוח כדי לא להידבק במחלה דומה.

 

מטורפת על חתונה

ee5.jpg©warnerbros

איך לזהות אותה? המשימה החשובה ביותר שלה – להתחתן. היא כל הזמן בחיפושים, כי אצלה הכל כבר מוכן מזמן, נשאר רק פרט אחד קטן – החתן. היא מיידעת אותם כבר בדייט ראשון שיש להם רק ברירה אחת – רבנות.

ממה בורח הגבר שלה? אף אחד לא רוצה להיות חלק מפנטזיה של אדם אחר, אף גבר לא מוכן מיד למעשה כה נחרץ כמו חתונה ופתאום גם מופעל עליו לחץ. ברור שהוא יפתח אלרגיה למילה "חתונה".

 

העצמאית

ee6.jpg©filmartmedia

איך לזהות אותה? בדידות לא מדאיגה אותה. אם יגיע מישהו שיכבוש את ליבה – נהדר, לא יגיע – אפשר להסתדר גם ככה. עמוק בתוך הלב היא אפילו תודה שזה מעייף כשיש גבר בבית. ברגע שהיא נכנסת למערכת יחסים, היא מיד מתחילה להתלבט, אולי בעתיד תמצא גבר טוב יותר.

ממה בורח הגבר שלה? נמאס לו תמיד להתאים למסגרת שהיא הציבה ולהשוות את עצמו עם הסטנדרט של הגבר האידיאלי. קשה מאד להתחרות עם יריב שלא קיים, וכידוע הוא תמיד טוב יותר בכל דבר. למה לו לשמור על הזוגיות, בה בת הזוג שלו תמיד מזכירה לו שהיא גם יכול להיות לבד.

 

מלכת הקרח

ee7.jpg©foxsearchlight

איך לזהות אותה? מדובר בקיצוניות אחרת, ההיפך הגמור מנשים שחולמות על חתונה. היא מתעלמת מהיכרויות, וגם אם משהו מתפתח, היא תתקשה להתחבר, היא בטוחה שגבר תמיד צריך לעשות הכל לבד, כולל למצוא אותה, גם אם היא מעדיפה לשבת בבית ומתרחקת מכל חברה.

ממה בורח הגבר שלה? התנהגות כזאת רק תגרום לכך שכל היכרות, אפילו מקרית, עם גבר תהפוך לבעיה. ההמשך הטבעי לכך – מלכת הקרח תפתח חוסר בטחון במראה שלה, מה שעוד יותר יבהיל מחזרים פוטנציאליים. לא צריך לקפוץ על כל אחד שמציע, אבל גם לא נכון להפגין התעלמות מוחלטת.

 

אבודה בשגרה

ee8.jpg©sonypictures

איך לזהות אותה? כל חייה מחולקים בין עבודה לבית. בעבודה אין גברים נורמליים, ברחוב כבר אף אחד לא מתחיל איתך היום, ברים ופאבים מקסימום יכולים להציע לך משהו קצר מועד, לא מערכת יחסים רצינית. כך נוצר המצב שאמנם יש גברים אי שם, אבל הם לא עוברים באותו מסלול איתה.

ממה בורח הגבר שלה? שגרה מעלימה את הברק מעיניים ומבט כבוי לא מושך גברים. פשוט תתעודדי, תמצאי לך תחביב חדש או לפחות תלכי לעבודה בדרך אחרת, פחות מוכרת. אולי גבר חלומותייך עובר כל יום בצד השני של הרחוב שלך?

 

האימהית

ee9.jpg©weinsteinco

איך לזהות אותה? היא דואגת שהגבר שלה תמיד יהיה לבוש לפי העונה, היא תתקשר אליו מספר פעמים ביום, כדי לשאול מה אכל ואיך התנהג. אם הוא ירצה לשתות קולה, היא תספר לו על הנזקים שהמשקה הזה עלול לגרום לו ותקנה לו סודה עם לימון.

ממה בורח הגבר שלה? לכל גבר יש רק אמא אחת והוא לא זקוק לאחת נוספת. הוא כבר היה בן, עכשיו הוא מעדיף להיות גבר.

 

המרצה

ee10.jpg©studiocanal

איך לזהות אותה? אין לה משהו שמעניין אותה בחיים. אין לה גם מטרות כלשהן. היא זורמת עם כל דבר ואין לה דעה. נשים כאלה מנסות לרצות אחרים גם כשאין בזה צורך.

ממה בורח הגבר שלה? אם מישהו שם לב ומתאהב באחת כזאת, במיוחד אחרי שסיים מערכת יחסים מאתגרת, זה כי הוא חשב שהיא טובת לב ודואגת. אמנם מהר מאד הוא מבין במי באמת מדובר וזה הופך לאפרורי ולא מעניין.

 

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00