אף פעם אל תתחתני עם גבר שיש לו את ההרגלים הבאים

דמייני להיות נשואה לגבר שלא מכבד אותך ורואה אותך כאישתו בלבד ותו לא. כן, חייך יהיו גיהנום.

לפני שאת מתאהבת, החליטי אם הגבר שמולך שווה את הזמן, האהבה והחיים שלך. 

אם הוא מציג את 15 ההרגלים הבאים, תתרחקי ממנו מהר:

 

1. חוסר בטחון

גבר שלא בוטח בעצמו גם לא בוטח בך ותמיד ישים עליך מגבלות ולא משנה כמה את אוהבת או בוטחת בו. הוא יעצור אותך מלעשות דברים רגילים מפחד שמשהו רע יקרה.

d1.png©shutterstock

 

2. שונא חיות

גבר ששונא חיות הוא חיה בעצמו. חסר לו אמפתיה. אלרגיות זה סיפור אחר, אבל אם תצטרכי לבחור בין גבר לחיית המחמד שלך, תמיד תבחרי את חיית המחמד שלך.

d2.png©shutterstock

 

3. מזלזל ביחסים

בכל מערכת יחסים קיימים חוקים מסויימים, ואם הוא ממשיך לשבור אותם, כנראה שהוא לא מכבד אותך ואת הקשר ביניכם, ולכן הוא שווה את זמנך.

d3.png©shutterstock

 

4. מפר הבטחות

כנראה שלא אכפת לו ממך או ממה את חושבת, ולכן הוא מרבה להפר הבטחות. אם זה קורה לעיתים רחוקות זה לא כל כך נורא, אבל אם זה חוזר על עצמו הוא לא שווה את זה.

d4.png©shutterstock

 

5. לא שם אותך בסדר העדיפויות שלו

אם את היחידה שמקריבה עבור היחסים ביניכם בעוד שהוא לא, חייך יהיו אומללים.

d5.png©shutterstock

 

6. לא לומד מהטעויות שלו

אם הוא תמיד חושב שהוא מר מושלם, אף פעם לא טועה, בקרוב הוא ינסה לכפות עליך להשתנות. בחור כזה אף פעם לא יבין שהוא טעה וינסה להשתפר.

d6.png©shutterstock

 

7. מתרץ כל הזמן

תירוץ הוא הדרך הכי טובה להגיד "יש לי משהו יותר חשוב לעשות ואת פחות חשובה". אם הוא נוטה לתרץ ולהמציא סיפורים לא הגיוניים, אז כנראה הוא לא כל כך מעוניין ותפסיקי לבזבז את זמנך עליו.

 

8. מחיה ריבים

לפעמים ריבים הם חשובים ובריאים, אבל אם הם אף פעם לא נגמרים אז לא תהיה מחוייבות. אם הוא לא לוקח לתשומת ליבו את הצד שלך וזה מוביל לויכוחים חוזרים, לא נועדתם אחת לשני.

d8.png©shutterstock

 

9. קוטע אותך

הוא יודע לנהל שיחה כמו שצריך, אבל שלך יש משהו להגיד הוא קוטע אותך וחוזר לדבר בעצמו. זה עוד דרך להגיד "לא אכפת לי מה את מרגישה או מה יש לך לומר".

d9.png©shutterstock

 

10. משקר

שקרים מסויימים משפיעים על טיב מערכת היחסים ודורשים עימות. קשר נוצר רק דרך אמון אחד בשני. אם הוא שובר את האמון הזה, מה את עדיין עושה איתו?

d10.png©shutterstock

 

11. תלותי

לא משנה כמה אתם אוהבים אחד את השנייה, אתם צריכים קצת ספייס משל עצמכם. שהוא מראה קצת יותר מדי תלותיות בך זה מראה על בעיות אמון, וזה לא רגיל בשום צורה.

d11.png©shutterstock

 

12. שונא משפחה

לפעמים ההורים שלנו עולים לנו על העצבים, אך זה לא אומר שצריך לנתק אותם מהחיים שלנו. גבר ששכח את משפחתו בסופו של דבר גם ישכח אותך, והוא לא יהיה איש משפחתי.

d12.png©shutterstock

 

13. מעשן

הוא לא מצליח להפסיק, לא משנה כמה הוא הבטיח לך. אם את הולכת להתחתן איתו, זוהי עוד הבטחה שהוא עלול לא לעמוד בה.

d13.png©shutterstock

 

14. חסר סבלנות

אם הוא חסר סבלנות, הוא יעלם אחרי כל ויכוח קטן. הוא לא הבנאדם בשבילך כי הוא לא מסוגל להתמודד עם רגעים בהם לא הכל קורה כשורה.

d15.png©shutterstock

 

15. אלים

אהבה ואלימות לא הולכים ביחד, לא פיזית ולא רגשית. תברחי מהר מגבר אלים! זכרי שמערכת יחסים עם גבר שלא שולט בזעם שלו היא הטעות הכי גדולה שאת יכולה לעשות.

d14.png©shutterstock

 

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 26th, 2:07pm - 2020-08-26T14:07:06+03:00