מסתבר שכף היד של הגבר מספרת עליו הרבה יותר משחשבתן

מסתבר שהצצה אחת בכף ידו של הגבר שיושב מולכן, יכולה לספר לא מעט על המיניות שלו. הידיים שלנו מספרות עלינו המון, בין השאר גם על איזה טיפוסים מיניים אנחנו, כך שבעזרת מבט חטוף תוכלי לדעת אם הוא אוהב משחק מקדים, או חותר ישר למטרה ותעזור לכן להבין עם מי נכנסתן או תכנסו למיטה.

כף יד רכה ועדינה

גברים בעלי כף יד רכה ועדינה המזכירה במראה שלה כף יד של תינוק, לרוב יהיו חושניים מאוד. תינוקות הם יצורים מאוד חושניים הזקוקים להמון מגע, כאשר כף ידו של הגבר רכה מאוד כנראה שיש לו צורך עז במגע. אז ידיים תינוקיות לרוב יצביעו על משהו טוב, תזכרי.

hand2.jpg

כף יד שטוחה ודקה

גברים עם יד כזו ובעלי אצבעות דקות, לרוב יהיו מאוד לא חושניים. אדם שכזה זנח את המערכת הרגשית והפיזית שלו והעביר את מירב המשקל שלו לאינטלקט. גברים שכאלה לא אוהבים ולא צריכים מגע, הם מחושבים, שקולים, מדחיקים ומרחיקים מעצמם חוויות גופניות. אז אם יש לו כף יד שכזו, אל תצפי לנעים בגב.

כף יד שעירה בשילוב גבעת אגודל שטוחה

גברים בעלי מאפיינים אלו תמיד יפזלו לצדדים, אך לרוב לא יעשו שום דבר בנידון. כף יד גברית שכזו מעידה על הפרשה גבוהה של טסטוסטרון ולכן יש להם צורך להיות מסופקים כל הזמן. ככל שהיד תהיה שעירה יותר, כך הנטייה להתפרפר תהיה גדולה יותר. אז אם את רוצה שהוא יסתכל רק עלייך, תמנעי מגברים עם כפות ידיים כאלה.

כף יד נשית

גברים בעלי כף יד נשית הם גברים המשקיעים זמן ואנרגיה במשחק המקדים, החשוב לנו כל כך. גברים אלו יהיו בעלי עור עדין ואצבעות דקות וארוכות, דבר שמצביע על היכולת שלהם לדחות סיפוקים. כאשר לגברים אלו יש גם בליטות קטנות בפרק העליון הפנימי של האצבע, הם גם מסוגלים להתמקד בפרטים הקטנים דבר שמוסיף להם רגישות גבוהה. אז מסתבר שמאפיינים נשיים בגבר שלך, הם לא דבר נורא בכלל.

כף יד דקה, שטוחה ולבנה

גברים בעלי כף יד שכזו לרוב יהיו בעלי זרימת דם חלשה, דבר שמעיד על חוסר בתשוקה מינית. לרוב גברים אלו יהיו גם בעלי לחיצת יד חלשה, דבר שמעיד על קרירות מינית וכנראה שיהיה להם גם בעיה עם מגע גופני והתחככות. אז אם את מחפשת תשוקה מינית, אולי כדאי ללכת על גבר עם ידיים שזופות.

כף יד מחוספסת, גסה ונוקשה

גברים בעלי כף יד שכזו לרוב גם יהיו שעירים מאוד באזור גב היד, מה שמעיד על מיניות חייתית. גברים שכאלה לרוב יגלו מניות אגרסיבית במיטה, אך מצד שני לא יהיו רגישים לצד השני בכלל. אם מין חייתי עושה לך את זה, הגיע הזמן לחפש גבר מחוספס.

hand.jpg

ומה עם הגודל?

לסיום, אחד הדברים שרבות שואלות את עצמן הוא איך נדע את גודל האיבר לפני הכניסה למיטה. אחת הדרכים לדעת מה יהיה הגודל של הפרטנר שלך מבעוד מועד, היא מידת השעירות בגוף בכלל ובכפות הידיים בפרט. גודל האיבר קשור לרמת הטסטוסטרון בגוף, כך שככל שהגבר שעיר יותר סביר להניח שהוא יהיה מצוייד בחבילה מרשימה יותר.. אבל כבר אמרו לפנינו, הגודל לא תמיד קובע, כן?

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 22nd, 4:28pm - 2020-07-22T16:28:28+03:00